folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yalnızların Sevgililer Günü.

Yalnızların Sevgililer Günü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kırmızıyı severmisin ?

Aşk, tutku, erotizm, yılbaşı vs. Sevilmez mi ? Bugün, günlerden sevgililer günü. Peki ya ?

''Ben hiç ''seni seviyorum'' demedim ki. Sadece aşıktım. O da zamanla geçti...''

Aşk, insanların birbirlerini asla bırakmayacaklarını iddia ettikleri, aynı zamanda da duygularından tam olarak emin olamadıkları bir ruh hali. Tamamen geçici. Gerisi ya mütemadi bir sevgi, ya da kapının sertçe kapanmasından sonraki uzun bir sessizlik.

Boktan hediyelerini, hangi boktan şekilde vereceklerini düşünen insanlar midemi bulandırıyor. Asıl düşünülmesi gereken bu değil ki;

Onu seviyormusun ?

Yoksa sadece aşıkmısın ?

Alınan hediyelerin kabarık etiketi, aşkı katmerlendirecek mi ?

Aşkın ispatı, gözünü açtığın her gün onun yanında olduğunu hissetmek değil mi ?

Bunun yanında alınmış bir hediye, sembolik bir zımbırtıdan ibaret değil mi ?

198 katlı bir binanın en üst katındayım... Hava soğuk. Bedenime uzun yıllardır bir çift kol sarılmadı. Kalbimin deliler gibi çarptığı günleri az çok hatırlıyorum. Böyle bir soğukta, hangi kadının öpücüğü morarmış dudaklarımı ısıtabilir ki ? Çatlaklarından pörsümüş ve sarkmış bir kaç dokuyu dişlerim ile kemiriyorum ve daha sonra bir küfür eşliğinde tükürüyorum. Rüzgar, yüksekte hep soğuktur. Öyle sinsi bir soğuk ki bu, yüzüm mimiklerden arınmış, öylece duruyor. Yüzüm benim değil sanki. Yanaklarım, çenem, kulaklarım veya dudaklarım isteklerime ya geç yanıt veriyor, ya da hiç vermiyor.

Yalnızım ve sevgililer gününü kutlamak en çok benim hakkım. Çünkü onlar, abartılı kahkahaları, iltifatları ve özenle seçilmiş hediyeleri ile diğer günlerden çok daha fazla sevgili değiller. Onlar sadece 365 günün 1 gününde pek bir düşünceli ve pek bir hassaslar.

Yalnızsın ve bugün en çok senin hakkın. Defalarca aşkın bittiğine, sevginin öldüğüne şahit olanların ama yine de umudunu kaybetmeyenlerin hakkı.

Selametle...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Solaksın sanırım?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Solaksın sanırım?

diğerinden ayrıldım hacı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

fd

Hayat Bizi 61 kenara...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

http://m.youtube.com/watch?v=v4SvT1FUYws

Hanima izlettim. Yasasin ahmet hoca :)

Edit: Yalnizlar demissin de, haberlerde gordum, teselli olursunuz belki siz de :)

mizahi tarafından 14/Şub/13 12:46 tarihinde düzenlenmiştir

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek

bizim gibi saplar icin dice bugunu double xp gunu yapmis battlefield 3te, oyunu oynayanlar kacirmasin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    sabah kalktim iettye bindim okula gidiyorum ulan kose baslarinda her yerde normalde olmayan cicekciler dikkatimi cekti ulan diyorum hayirdir ne oldu ki acep 15sn sonra jeton dustu saglik olsun ne diyelim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı döktürmüşsün be..

harbi on numara bir yazı olmuş..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrRankeR
    MrRankeR's avatar
    Erkek

eline ayağına, ağzına kulağına sağlık şef, iyi yazı...

Hayat; nefes aldıgımız anların toplamı degil nefesimizi kesen anların toplamıdır.
Toplam Hit: 3319 Toplam Mesaj: 21