folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yamaha Eylül Ayı Fiyat Listesi -- Soygun Var !

Yamaha Eylül Ayı Fiyat Listesi -- Soygun Var !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Artik chopper bakmaya basladim kuba superlight 200 kullanan dusuncelerini soyleyebilir mi

Vites bosa gecerken sorun oluyormus

Tekerlekler degismesi gerekiyormus 

Kullanim klavuzu yokmus turkce

Aklima gelen sorunlar bunlar sizdede boyle sorunlar var mi

300 - 400 km arasi bir yol yaparken sorun cikarir mi ayda bir boyle bir yolculuk

Biliyorum simdiden cok erken ama hayalim sonucta ufaktan arastirmaya baslamak lazim

Regal raptor 250e9 aldim2006 model 3.7bin liraya. 11bin km yol yaptim hala bana misin demiyor essek gibi biniyorum

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Görüntüsü pek hoş değil hocam madem ilk defa motor alacam ilke yakışır bir görüntüsü olsun :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

aslında iyi oluyor gümrük vergisi ile ithal malı engelleyip yerlileri destekliyorlar + dolar euronun artısı ile de ihracat artıyor. rakamlar %11 arttı diyor ne kadar dogru bilmem ama 3. dünya ülkesi olmanın güzel yanlarından biri bu .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    samato bunu yazdı

aslında iyi oluyor gümrük vergisi ile ithal malı engelleyip yerlileri destekliyorlar + dolar euronun artısı ile de ihracat artıyor. rakamlar %11 arttı diyor ne kadar dogru bilmem ama 3. dünya ülkesi olmanın güzel yanlarından biri bu .

Türkiyede yerli üretim motosiklet yok.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    samato bunu yazdı

Türkiyede yerli üretim motosiklet yok.

mondial ne malı kardeeeeşşş ? diye sormak isterdim ama dümenleri bildiğim için sormuyorum :)

çinden al gel montajla :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

ötv arttı motosiklette bi kaç ay önce.

gümrük vergisi falan değil bildiğin ccye göre ötv var aq motorda

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bu milletin gotundeki donuna kadar soyacan donuna.

1 TL = 0.29 $ - 0.25 €

KNOWLEDGE IS POWER!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

insanlar sormuyor yurt dışında neden insanlar markalara binerken ben burada çin malı motosikletlere binmek zorunda kalıyorum ? diye.

yurt dışında ikinci el olsun ya da satış sitelerine bakın bir fiyatlara ondan sonra ülkenin halini anlayın.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Eğhono mi cooogğğkk eyiiii

Break Dance Bboy MaxeL
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

zamcıklar

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
Toplam Hit: 5322 Toplam Mesaj: 30
yamaha motor soygun