Yandex Disk +100GB Ömür Boyu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Yandex.Mail 360 for Business'a kayıt olursanız ömür boyu +100 GB alan veriyor.

Çok kurcaladım nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Hatta bir tane daha hesabım var onu yapamıyorum şimdi.

Tek hatırladığım Rusya'dan bir vergi numarası bulup onunla işleme devam ettiğim.

mail 360 business'a kayıt olabilen olursa burada da lütfen paylaşsın diğer müridler de ben de faydalanayım.

Bolvadinli tarafından 24/Şub/21 11:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

https://business.yandex.ru/mail360

Buradan giriş yapın. ortadaki mavi geniş butona basın.,

Giriş yapın.

Tüzel kişilkte kalın

Şirket adına herhangi birşey yazın.

Vergi yazan yere rusyadan bir vergi numarası bulun 10 haneli oluyor (google dan buluyorum ben)

kontrol noktası na 9 tane rast gele bir rakam yazın

hukuk adresine posta kodu yazın sıfır ile başlasın türkiyede bir posta kodu da yazabilirsiniz posta kodundan sonra rastgele bir adres yazın

Telefon numarasına +71234567890 yazın

Onaylayın. Bana dua edin.

Bonus:

+20 gb için daha önce paylaştığım konu da aşağıda.

https://www.tahribat.com/forum/yandex-disk-20gb-omur-boyu-247719

Bolvadinli tarafından 24/Şub/21 11:45 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı

https://business.yandex.ru/mail360

Buradan giriş yapın. ortadaki mavi geniş butona basın.,

Giriş yapın.

Tüzel kişilkte kalın

Şirket adına herhangi birşey yazın.

Vergi yazan yere rusyadan bir vergi numarası bulun 10 haneli oluyor (google dan buluyorum ben)

kontrol noktası na 9 tane rast gele bir rakam yazın

hukuk adresine posta kodu yazın sofor ile başlasın türkiyede bir posta kodu da yazabilirsiniz posta kodundan sonra rastgele bir adres yazın

Telefon numarasına +71234567890 yazın

Onaylayın. Bana dua edin.

Ondan sonra Rusyada vergi numarasını kullandığınız firma veya kişi için usulsüzlük cezası kesilsin :)))

Not: Türkiye'deki uygulama Rusya'ya uyarlayarak söyledim. Türkiye'de vergi numarası üzerinden kim kime ne kadar fatura etmiş takip edildiği için. Rusya'da böyle uygulanıyor mu bilgim yok

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

hocam denedim , oldu. Çok teşekkür ederim. 

Edit.Rasgele bir vergi numarasını kabul etti.

SiyahBeyaz tarafından 24/Şub/21 11:40 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Ya ilerde bu yüzden hesap patlarsa ve tüm veriler giderse?

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

sayfayı ingilizceye çevirince 6 ay ücretsiz dene diyor... ömür boyu kısmı kesin mi?

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

sayfayı ingilizceye çevirince 6 ay ücretsiz dene diyor... ömür boyu kısmı kesin mi?

orasına ben de çok takıldım, araştırmalarıma göre çalışanlarınızı eklediğinizde 6 ay boyunca her bir kullanıcı için 100 gb veriyor, daha sonrası için ücret isteyecek. ana kullanıcı için sınırsız süreyle yazıyor. Sınırsız süreyle yazan alanları bu güne kadar hiç ger almamış yandex.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

Ya ilerde bu yüzden hesap patlarsa ve tüm veriler giderse?

Yandex'in komple patlamayacağının garantisi varmı? Yandex sınırsız süreyle yazıyor ve bu güne kadar sınırsız süreyle yazdığı alanları hiçbir zaman geri almamış. Benim bu güne kadar araştırmalarım bu şekilde. Tabiki tüm sorumluluk hesap sahibine ait.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rusça mail atmışlar 23 Ağustos 2021'de sona erecek ve kişi başı 153 rubleye mal olacak diye. Yandex'in Rusçadan farklı dillere çevirisi sıkıntılı. "Sınırsız süreyle" demeside o yüzden gibime geliyor. Ama neyse sonuç olarak aldım bakarsın cidden sınırsız süreyle kalır, eyvallah.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

20 yıl önce Yahoo Gmail en mükemmel ötesiydi şimdi veya 10 yıl sonra nasıl olacak bakacağız benzetme mail veya disk alanı. 

weskeyy tarafından 24/Şub/21 13:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Rusça mail atmışlar 23 Ağustos 2021'de sona erecek ve kişi başı 153 rubleye mal olacak diye. Yandex'in Rusçadan farklı dillere çevirisi sıkıntılı. "Sınırsız süreyle" demeside o yüzden gibime geliyor. Ama neyse sonuç olarak aldım bakarsın cidden sınırsız süreyle kalır, eyvallah.

Hocam "Gelişmiş özellikleri 6 ay ücretsiz" yazıyor. bu hizmet sadece 100 gb dan oluşmuyor. Benim kişisel kanatim (%99,99) kalıcı bir alan. Aksi durumda yandex disk bölümünde sınırsız süreyle yazmaz 6 ay boyunca ücretsiz yazar.

Bana göre çok açık ama neden bu kadar rahatsız oluyor insanlar. en fazla saklama alnınız dolar silinmez. Siz yeni bir veri yüklemek isterseniz pc nize yüklersiniz.

edit:

Çalışan başına 100GB ve diğer özellikler 6 ay ücretsiz. Bizim ana hesaba eklenen 100 GB sınırsız süreyle. Benim yorumum bu şekilde

Bolvadinli tarafından 24/Şub/21 13:45 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5265 Toplam Mesaj: 39
yandex disk