folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Yandex.Store Android Market Yayında

Yandex.Store Android Market Yayında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yandex kendi android marketini açtı. 50.000 uygulama ile başladılar. Bakalım yarın neler göreceğiz.

Yandex.store uygulamasını kullanmak için bir yandex hesabına ihtiyacınız olacak.

Android cihazınızdan m.store.yandex.com adresine girdiğinizde uygulamayı indirebilirsiniz.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Yanlış mı düşünüyrm bilmiyrm . Şimdi andorid google ın . Yandex google a rakip ama google ın olan android i destekliyor . Google da buna izin veriyor .

Bizim klasik rekabet anlayışına çok ters bir durum . 

Kaçırdığım bir şey mi var ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

Yanlış mı düşünüyrm bilmiyrm . Şimdi andorid google ın . Yandex google a rakip ama google ın olan android i destekliyor . Google da buna izin veriyor .

Bizim klasik rekabet anlayışına çok ters bir durum . 

Kaçırdığım bir şey mi var ?

Pastadan pay alıp yer edinmeye çalışmaktansa pastadan pay çalmak her zaman daha kolaydır :)

Google ın izin vermem gibi bir durumu yok zaten. Sen ben o biz neysek yandex de o. Prof. bunu gerektirir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Şaşıracak ne var ki ?

Yandex.Browser'da Chrome çekirdekli değil mi ?

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Bi işyerinde ne kadar fazla mesai yaparsan yap patrondan fazla kazanamazsın.Bu da o hesap ne yapsa da google a yarayacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

yakında android açık kaynağını kullanıp kendi mobil sistemini çıkartırsa hiç şaşırmam :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Bir sürü yerde tekrar tekrar söyledim; burada da tekrar tekrar söylüyorum ,

Yandex , Rusya devletinin gücünü göstermek amacıyla desteklediği bir projedir. Yandex'in telefonlara girmesi demek ; pazarın %62 küsürlük pazar payına sahip olan Google'dan pay çalmak demektir. 

Şimdi'den microsoftu tokatladı Yandex. Ruslar asılıyor. Ne kadar bilgi loglarlarsa kar...

Ama Yandex bi Google değildir. Yandex Tarayıcı süper olmuş ; win-mac'te onu kullanıyorum. Mantık olarak mükemmel. Fakat Google kadar sağlam yazılımcı değiller. Yazılım alanında Google'a yetişmeleri 4-5 sene içinde zor diye düşünüyorum.

Öyle tarayıcıyla, mobil pazarla olmaz. (kusura bakmayın ama) taşşağını ortaya koyacak bir proje yapması lazım. Yoksa olmaz kardeşim.

---

Google facebook ile, twitter ile Apple ile yarışırken çok güzel swot analizi yapıyor. Açıkları çok iyi görüyor. Ben yandex ürünlerinide büyük bir hevesle denedim. Güzeller fakat kullanıcı kazanmak için hangi olmayanı vaad ediyor ?

yandex metrica (analystic), yandex tarayıcı, yandex arama motoru 'nun çok büyük farkları nedir ??? Evet yahoo ve bing'den iyi sonuçlar alıyorum. Fakat bana göre yetmez.

Sağlam analiz etmesi lazımdı. Öyle reklamlarla şişirmek marifet değildir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

benim telefonun google store si bozulduydu bende ona alternatif birşey ariyordum hızır gibin yetişti

teşekkürler yandex :D

In every job there is a no
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Yandex , Rusya devletinin gücünü göstermek amacıyla desteklediği bir projedir. Yandex'in telefonlara girmesi demek ; pazarın %62 küsürlük pazar payına sahip olan Google'dan pay çalmak demektir. 

Şimdi'den microsoftu tokatladı Yandex. Ruslar asılıyor. Ne kadar bilgi loglarlarsa kar...

Ama Yandex bi Google değildir. Yandex Tarayıcı süper olmuş ; win-mac'te onu kullanıyorum. Mantık olarak mükemmel. Fakat Google kadar sağlam yazılımcı değiller. Yazılım alanında Google'a yetişmeleri 4-5 sene içinde zor diye düşünüyorum.

Öyle tarayıcıyla, mobil pazarla olmaz. (kusura bakmayın ama) taşşağını ortaya koyacak bir proje yapması lazım. Yoksa olmaz kardeşim.

---

Google facebook ile, twitter ile Apple ile yarışırken çok güzel swot analizi yapıyor. Açıkları çok iyi görüyor. Ben yandex ürünlerinide büyük bir hevesle denedim. Güzeller fakat kullanıcı kazanmak için hangi olmayanı vaad ediyor ?

yandex metrica (analystic), yandex tarayıcı, yandex arama motoru 'nun çok büyük farkları nedir ??? Evet yahoo ve bing'den iyi sonuçlar alıyorum. Fakat bana göre yetmez.

Türkiye panoramaları yeterince daşşaklı değil mi hocam ?

Google da gplus da acayip çuvalladı.

SUPERBICO tarafından 25/Şub/13 20:08 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    zumsuk bunu yazdı

---

Ben bu adamın apple konularındaki fikirleri hariç bütün fikirlerine katılıyorum, ve kefil de olurum bütün fikirlerine :) 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1286 Toplam Mesaj: 10