folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?

Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Foruma renk geldiydi, niye banladınız ki. Ha pardon "at koşturmama kuralı" vardı diymi :d

^^D` ulan cidden kuralların içinde bir yerde böyle bir ifade geçiyordu di mi ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Foruma renk geldiydi, niye banladınız ki. Ha pardon "at koşturmama kuralı" vardı diymi :d

^^D` ulan cidden kuralların içinde bir yerde böyle bir ifade geçiyordu di mi ^^`

Kuralların içerisinde, "Sitede at koşturmak yasaktır", "Sitede amuda kalkmak yasaktır" yazmaması, sitede at koşturulabileceği ya da amuda kalkılabileceği anlamına gelmez. Normal bir insan evladının, adamakıllı oturup düşündüğünde, "bunun yazılması - çizilmesi - kullanılması yasaktır", diyebileceği her şey yasaktır. Böyle bir durumda verilecek Ceza Sınıfı, yönetici insiyatifindedir.

https://www.tahribat.com/Kurallar?RuleId=87

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

no context tahribat.com

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

96 saat ban nedir ya ? Salın şu adamıda bi binelim. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

96 saat ban nedir ya ? Salın şu adamıda bi binelim. 

Bu yarak kürek konudan sonra banı açıldığının akabinde ki ilk yorumunu yada ilk konusunu merak ediyorum, takipte kalalım :) 

:) mutluyum, huzurluyum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

96 saat sonra.

https://www.youtube.com/watch?v=2hx9J95Cm0c

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

96 saat, 120 saat, 150 saat bunlar hep bağlantılı. Büyük bir oyun var. Uyanın.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

nicküstü gülümsetti (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

nicküstü gülümsetti (:

dıgıdık nedir ya sdşlkfişasdfasdfasdfasf

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Adamın banini açın ya, digidik digidik gezsin işte forumda,

Toplam Hit: 49465 Toplam Mesaj: 117
ruh beden his süper güç at