folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Yararlı İş Yapanı 9 Köyden Kovarlarmış

Yararlı İş Yapanı 9 Köyden Kovarlarmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mesela arkadaşımın ağzına osurdum videosu çeksen daha çok tutar  yada bok yedim videosu.. sadece tr de degil bu dünyada böyle ..

sadece şu videonun ne kadar izlendiğine bakın

https://www.youtube.com/watch?v=AqEzI9rPvP4

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=DedyiW2jRZs

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Seni esefle kınıyorum. 

Şuanda ülkede faydalı şeylerin getirisi yok. 

Nerde saçma salak, işe yaramaz seyler varsa onlar ilgi görüyor. Sen de aynı şekilde geri zekalı videolar çek, yükle. Sevgilimle piknik yaparken, köpeğim kaka yaparken vb diye çoğaltabilirsin. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocam videoları hazırlarken keyif alıyorsan devam etmelisin, zaman geçtikçe paylaşımlarını seven kitle kalacaktır. En kötü ihtimalle keyif aldığın bir şeyi yapmış ve tamamlamış olursun.

GusFring tarafından 05/Şub/18 23:28 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

bebde okuduğunu anlayamadığın için sana türkçe öğreten kişiyi kınıyorum  ve hangi cümle yada kelimemden 10-20 bin abone beklediğim kaanısına vardın daha öncede benzer konu açmıştım ve faydalı işin ilgi görmediğini tartışıp fikir alışverişinde bulunmuştuk btekrardan konu açarak süreci ve gelen tepkileri paylaştım lütfen dikkatli okuyalım ve doğru anlayalım anlayamıyorsakta sorup öğrenelim!

7 videoda hevesin kacmış , kalkmış bizim insanımıza iyilik yaranmaz falan diyorsun. Yaptığım eleştirilerimi tahribat.com üzerinde actığın tüm konuları okuyara yaptım. 

Hayalim dediğin birşeyi başkaları icin yapıyorsan. Bir tek kişi dahi bile faydalanıyor ve beğeniyorsa mutlu olmalısın. Tahribatta videolarını paylaştığın konularda arkadaşlar beğenilerini dile getirmiş. Eleştirenlerde olmuş. Sen ne bekliyordun ne buldun ? niye tribe girdin. Once beklentilerini netleştir. Arkadaşların dediği gibi belkide yanlış platformdasındır. 

Banu Berberoğlu bile daha istikrarlı bence sende yapabilirsin eğer hevesliysen , eğer hayalinse 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

takip edenler bilirler yayıncılar için video montaj serisi adında eğitim seti hazırlayıp paylaştım tabi çeşitli platformlarda paylaşıp makul eleştirilere açığım dedim hem kendimi geliştirmek hemde kanalı daha çok duyurmak için mikrofon konusunda eksik olduğumu söyleyen oldu ki eyvallah doğrudurçok kaliteli değil mikrofonum ancak beni şok eden 7 videodan oluşan ve -kibir olarak algılanmasın  yayıncıya en kısa ve seri şekilde işine yarayacak herşeyi anllattığım seriye gereksiz uzun denmesi oldu bunu diyen neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim biride yine youtubeda bulunanan ... kurs kanalına bak dedi bana ben uzun yorumuna tepki verince zaten uzun süre yaptığım araştırmalar neticesinde faydalı işlerin youtube ilgi görmediğini tespit etmiştim ancak şimdi tespitlerime faydalı iş yapanlar sevilmiyoruda ekliyorum şuan trde bulunan youtube eğitim kanallarındaki ders paylaşımları tamamen çöptür çünkü yüzde 90ı kopya içerik yabancı kaynaklardanİZLEYİP TÜRKÇE anlatıyorlar özgünlük yok buna çoğu büyük kanalda dahil velhasıl video montaj serisini rafa kaldırıyorum bizim insanımıza iyilik yapılmaz

@hasato kardesim.... 

Herkesin eksikleri vardir. Eksiksizim diyenin eksikligi kafasindadir... Onemli olan eksikliklerini oalbildigince kapatmaya calisip bunlari boyle kabul edip islerini bu eksikliklerinle guzellestirmektir. Vazgecmek bir eksiklik degildir ama... Yaptigin islere tepkilerde, tebriklerde gelebilir. Bunlardan ders cikaman lzm ama tepkilerin bazilari yerinde olabilir. Tebriklerin bazilarinin sahte olabilecegi gibi ( hatir icin olanlar )...

Her tepkiyi takma ama bazilarini kaale almalisin. Tepki gosterenlere "nasil olmaliydi" sorusunu yoneltip cevap alamazsan kaale alma. Cunku sadeceisin ustunu gorup icini incelemeden yapilan kuru bir tepkidir. Lakin birileri sana sunu soyle yapsan daha iyi olur fln derse inanki bunlar yapici tepkilerdir senin icin. 

Herkesin emegi cope gidiyor hocam. Yapilan onca seyleri bazen kaybedebiliyorsun... Ama bu senin vazgecmen icin bir neden olmamali.. Aksine seni daha cok ateslemeli ve kendin onlara kabul ettirmelisin... 

Vazgecme hocam.. Hayalin neyse sakin vazgecme bir laf var "Umut kalacagina Emek kalsin" umut ettiginin sonunu emek vermeden goremezsin... Sadece "bi umut" kalir.

Isinde basarilar. Kolay gelsin

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    hasato bunu yazdı

bebde okuduğunu anlayamadığın için sana türkçe öğreten kişiyi kınıyorum  ve hangi cümle yada kelimemden 10-20 bin abone beklediğim kaanısına vardın daha öncede benzer konu açmıştım ve faydalı işin ilgi görmediğini tartışıp fikir alışverişinde bulunmuştuk btekrardan konu açarak süreci ve gelen tepkileri paylaştım lütfen dikkatli okuyalım ve doğru anlayalım anlayamıyorsakta sorup öğrenelim!

7 videoda hevesin kacmış , kalkmış bizim insanımıza iyilik yaranmaz falan diyorsun. Yaptığım eleştirilerimi tahribat.com üzerinde actığın tüm konuları okuyara yaptım. 

Hayalim dediğin birşeyi başkaları icin yapıyorsan. Bir tek kişi dahi bile faydalanıyor ve beğeniyorsa mutlu olmalısın. Tahribatta videolarını paylaştığın konularda arkadaşlar beğenilerini dile getirmiş. Eleştirenlerde olmuş. Sen ne bekliyordun ne buldun ? niye tribe girdin. Once beklentilerini netleştir. Arkadaşların dediği gibi belkide yanlış platformdasındır. 

Banu Berberoğlu bile daha istikrarlı bence sende yapabilirsin eğer hevesliysen , eğer hayalinse 

olaya benim anlatmaya çalıştığım sorun penceresinden bakamıyorsun o yüzden uzatmaya gerek yok yorumların için teşekkür ederim sağlıcakla kal

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bence devam etmelisin hocam. 3-5 kişinin lafına bakıp da hayata küsmek olmaz.

Ressam ve çırağı hikayesinde anlattığı gibi;

"Emeğinin karşılığını, ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın."

http://www.yasamtadindahikayeler.com/2014/06/ressam-ve-ciragi.html

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

Yorumu yapan kişiler konuyu senden daha iyi biliyorlarsa kulak ver değilse siktir et.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

kardeş hazırladığın eğitim seti buradaki yazdığın cümleler gibiyse yandık..

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 3086 Toplam Mesaj: 21
youtube youtube video montaj