Yardım Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    biliyorum böyle bir başlık açmak yasak ama gerçekden acil sabahdan beri uğraşıyorum ağ daki bütün pc ler internete bağlanıyor benimki bağlanmıyo ???? dur duk yere oldu eternet den diğer pcleri görüyo modem üstünden ama net e bağlanmıyo yardım ederseniz çok sevineceğim.. :(...

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    windows güvenlik ayarlarını değiştir birde ip adresini otomatiğe al da bi dene olmazsa bütün pc lerin ip adreslerini elle gir ama varsayılan ağ geçitleri farklı olsun yoksa çakışır.ben ağ sorunumu böyle çözdüm naçizane bir fikir :) bir dene!

bu vatan bizimdir bizim kalacak!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilk olarak zaten senin dediklerini yaptım olmadı :(

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    bağlantı sınırlı yada bağlantı yok mu diyo yoksa bağlandı diyo da internete mi bağlanamıyorsun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    site bulunuyo diyo sonra 62.xx.xxx.xxx sitesine bağlanıyo diyo sonra sayfa görüntülenemiyo diyo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Büyük ihtimal trojan girmiş olabilir.Bazen tüm pcler int. giriyor biri girmiyor,bunun nedeni bir trojan olabilir.O dediğin 62.xx.xxxx ginbi numara her sitede çıkıyorsa o zaman trojan girmiştir.Mesela google girmeyi dene,sonra hotmaile sonra tbt ye eğer hep 62.xxxx varsa trojan girmiştir

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bossie
    bossie's avatar
    Dişi
    kardeşim bence ip adresiyle ilgili bi sorun ama başka bişeyde gelmiyor aklıma kusura bakma :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    lem yok her sitede farklı ip çıkıyo site ipi o normal bağlanan pc lerde de çıkar o ama görünür kaybolur web sitesi bulunuyo yanıt bekleniyo der microsft destek uzmanıyla yazışıyorum internet explorer ı komple sıfırlattı ama yine aynı nafile

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ya pc ler hepsi aynı hiç kurcalanan olmadı dün giriyodu bugün girmiyo?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    1-bana len,lan,lem gibi sıfatlar kullamasan sevinirim
    2- proxy i kullan
    http://www.proxy4free.com/page1.html
    Şurdan Türkiye ile bir tane ip seç ve bunu kullan

3- Olmazsa registry kaydını geri aldır

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Sorun çözül düüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Oleyyyy microsoft destek uzmanları saolsun yaa tabi sizde yardım için elinizden geleni yaptınız sizlere ayrıyetten teşkler başlat/programlar/donatılar/sistem araçları/sistemi geri yükle dedim Pc yi ayın 1 inde ki ayarlara geri aldım oldu :DDDD çopk mutluyum En büyün TBT başka büyük yok :D Can dostlarım benim muck muck :E

Toplam Hit: 2243 Toplam Mesaj: 12