folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder (YARDIM) Gaziantep Otel Tavsiyesi

(YARDIM) Gaziantep Otel Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Gaziantep'i bilen müridler selam. Kız arkadaşımla beraber kalabileceğim restoranı olan temiz modern otel tavsiyesi istiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

soruna cevap veremiyorum da müsadenle konuyla alakalı bişey sorabilir miyim. bende dertliyim hacım o konuda bu oteldekalmak için kimlik falan isterler mi? iki kişinin de yoksa sadece ben versem olur mu?

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek

şehrin çıkışında 'Dedeman Otel var baya lüx diyebiliriyorum ' 'grand otel' 'royal otel' aklıma gelenler bunlar hoca :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

dedeman tuzlu olur 

grand otel
    tuğcan otel
    royal otel

bunlar var. geleceğin zaman bana ulaş yardımcı olayım sana. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:
    -----------------------------

soruna cevap veremiyorum da müsadenle konuyla alakalı bişey sorabilir miyim. bende dertliyim hacım o konuda bu oteldekalmak için kimlik falan isterler mi? iki kişinin de yoksa sadece ben versem olur mu?

kimlik isterler mutlaka ama kız arkadaşınınkinin istenmemesi tamamen resepsiyonun insafına kalmış. yada senin ikna kabiliyetine.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

www.booking.com

burdan gir 4-5 yıldızlı otellere bak hiç bir sorun çıkmaz rahat rahat kalırsınız ikinizde.rezervasyonu sen yap misafir kısmınada kız arkadaşını yaz oldu bitti.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

alibaba bunu yazdı:

yns_berk bunu yazdı:

kimlik isterler mutlaka ama kız arkadaşınınkinin istenmemesi tamamen resepsiyonun insafına kalmış. yada senin ikna kabiliyetine.

kardeşim sağol, valla yazdıktan sonra çok pişman oldum utandım sıkıldım, ilk defa böyle bir işe kalkışacam ne yapacağımı bilmiyorum otel mevzusunda.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kız arkadaşınla almazlar burada sorun yaşarsın üstadım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:

kardeşim sağol, valla yazdıktan sonra çok pişman oldum utandım sıkıldım, ilk defa böyle bir işe kalkışacam ne yapacağımı bilmiyorum otel mevzusunda.

hacı çok pahalı otele gitmene gerek yok aslında orta halli iyi bi aile tipi oteller var.2 tane oda tutup gece change yaparsınız :D

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:

yns_berk bunu yazdı:

hacı çok pahalı otele gitmene gerek yok aslında orta halli iyi bi aile tipi oteller var.2 tane oda tutup gece change yaparsınız :D

çok pahalı bir yere gidemeyiz zaten, arkadaşa ilk sorduğumda aynen senin cevabı verdi büyük ihtimalle de öyle yaparız, nedir mesela normal bir otel fiyatı ortalama hazırlıklı olalım sonra rezil olmayalım. birde gündüz gideceğim birkaç saat kalıp çıksak sorun olmaz değil mi? soruyorum arkadaşlar ama utanıyorum gerçekten şurda yüzyüze bakıyoruz bir şekilde, bayan müridelerde var ama insanlık hali mazur görün:(

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:

Realist bunu yazdı:

yns_berk bunu yazdı:

çok pahalı bir yere gidemeyiz zaten, arkadaşa ilk sorduğumda aynen senin cevabı verdi büyük ihtimalle de öyle yaparız, nedir mesela normal bir otel fiyatı ortalama hazırlıklı olalım sonra rezil olmayalım. birde gündüz gideceğim birkaç saat kalıp çıksak sorun olmaz değil mi? soruyorum arkadaşlar ama utanıyorum gerçekten şurda yüzyüze bakıyoruz bir şekilde, bayan müridelerde var ama insanlık hali mazur görün:(

Hacı otel orası istediğin gibi girer çıkarsın adı üstünde otel işte :D fiyatlarda oralarda 50 ile 200 arasında değişir diye tahmin ediyorum.

Toplam Hit: 2431 Toplam Mesaj: 12