Yardım Gerekiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

İnternet sitesi yapmasını bilen, yardımcı olabilecek bir arkadaşın acilen yardımına ihtiyacım var. 

alpersoner@msn.com adresinden iletişime geçebilir misiniz?

Saygılarımla

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yaptırmayı düşündüğümüz bir internet sitesi var. Acilen ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler mi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam bence detayları buradan paylaşmanız daha doğru olur. Aksi halde sizin içinde yapacak kişi içinde vakit kaybı. Mesela ben PHP ile sıfırdan bir sistem yazamam. Sen PHP ile yazdırmak istiyorsan ben sana mail atacağım sen bana cevap döneceksin isteklerini ve akabinde aaa PHP isteniyormuş ben yapamam diyeceğim. Senin içinde ciddi vakit kaybı olacak. Eğer isteklerini buradan yazarsan daha hızlı cevap alırsın diye düşünüyorum

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Kusura bakmayın o söylemiş olduğunuz php gibi kavramları bilmiyorum. Kusura bakmayın. Kafamdakileri toparlayp yazayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    asi_kan84 bunu yazdı

İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Kusura bakmayın o söylemiş olduğunuz php gibi kavramları bilmiyorum. Kusura bakmayın. Kafamdakileri toparlayp yazayım.

yazınız efendim belki de wordpress ile halledilebilecek birşeydir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Arkadaşlar geç cevap verdiğim için çok özür dilerim. Aşağıdaki yazan özellikleri karşılayacak bir internet sitesi istiyorum. Yapabilecek arkadaşlar özelden fiyat verebilirler mi?

1) Normal biri siteye girerken fiyatları farklı görsün, yetki vereceğimiz bayiler farklı görsün.

2) Üyeler cihaz işleme verirken onların hem maillerine hem telefon numaralarına msj gitsin(başarılı bir şekilde giriş yapıldı diye)

3) Yetkili bayilerimiz cihaz işleme verirken cihaz sahibinin ismi soyismi , telefon numarası, bulunduğu il, telefon modeli ve seri numarası takiplerini yapabilmeleri için onların panellerinde kayıtlı dursun.

4) Bayiler işleme cihaz verirken aynı şekilde bayi ismi telefon numarası bulunduğu il bizim panelde kayıtlı dursun.

5) Kredili sistem olsun. Mesela A isimli bayimiz bizim hesap numaramıza 100 tl yatırırsa, sitede A kullanıcı isimli bayinin hesapbında 100 tl kredi gözüksün. Kredi olmazsa işlem yapamasınlar.

6) Normal üyelerde işleme cihaz verirken direk sitede gördüğü tl miktarını hesabımıza yatırınca havale bildirim formu vs doldursun bizde cihazlarını işleme alalım.

7) Yetkili bayilerimizin fiyatları sabit olacak. Ülkeye ya da modele göre fiyat değişmeyecek. 

8) Normal üyelerde ise ülke ve modele göre fiyat değişik olacak.

9) Ülke ve operatörlerin fiyatlarını kendimiz siteye ekleyelim ve fiyatlarını bizler belirtelim.

10) İcloud ve simlock olan ülkeleri kendimiz sitede belirtelim.

11) Mobil uyumlu olsun

12) Teknik servis bölümü içinde aynı şekilde vatandaşlar servise telefon gönderirken

a) Telefonun modeli

b) Telefonun imei numarası

c) Telefonun arıza durumu

d) İsim soy isim

e) Bulunduğu il

f) Servise verme işlemi bittiğinde telefon numarasına bir kod gitsin ve onunla cihazın durumunu takip edebilsin.

g) Hangi servise gidecekse servisimizde o kod ile sitede sorgulama yaparken cihazın durumunu kendi panelinde görsün(servislerimiz yetkili üyelerimizden bazıları olacak.)

13) Canlı destek hattı bulunsun.

14) Banka hesaplarımızı hem üyeler hem yetkili üyeler dışında üye olmayanlar göremesin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

http://www.bilhane.com/incele/servisTakipV2/ 

Bu sistemi gelistirttirebilirsin elemana. Demoyu incele eksik fazla kafanda oturur bisiler.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu formatta site yapabilecek kimse yok mu acaca?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    asi_kan84 bunu yazdı

Arkadaşlar bu formatta site yapabilecek kimse yok mu acaca?

O dediklerini değil fazlasını yapacak adam var ama

Konu yanlış yere açılmış 

Sen internet sitesi nedir bilmiyorsun

Ve yazdıkların oturakli değil 15 yaşında çocuk gibi giriş yapmışsın konuya ilgilenen zor bulursun

Tabi bide ücret kısmı var yazılım istiyorsun sen başlı başına biraz tuzlu o istediğin site 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek

Doğdudur yanlış yere konu açmış olabilirim. Ücreti ne ise verilecektir sorun yok. Bedava istemiyoruz. Sadece ne yapmamız gerektiğini söyler misiniz?

Toplam Hit: 2357 Toplam Mesaj: 18
yazılım i̇nternet sitesi