folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yardımınız Gerekiyor Emlak Sitesi Yapan Arkadaşlar

Yardımınız Gerekiyor Emlak Sitesi Yapan Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocam öncelikle belirmek isterim ücretsiz hayırsever boş kaldığında uğraşabilecek varsa nolur/lütfen yardım etsin ben php kodlarından felan anlamam html uğraştım bi arada neyse, kısacası ben pek anlamıyorum forumdan araştırdım / http://www.mefe.net/tema/ bu sitedeki gibi bi flashlı/animasyonlu bişey varsa eğer hazır scriptli felan bi yardım edinde bi sitemiz olsun hocalar Allah rızası için :( bu mübarek günde iyi dua alırsını logomuz felan yazı tiplemelerimiz herşeyimiz mevcut sadece tasarım yapacak arkadaşımız olsa :( 

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Host ve domain ucreti yıllık 30 tl tutuyor bunları ödersen sana sıstemı kurmak ıcın yardım ederım muridimize yardımımız dokunsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

http://hotfile.com/dl/116658519/452a61d/Emlak-Sitesi-Full.rar.html

konuyu görünce bi bakim dedim.arşivden şöyle bi script çıktı hocam ama hiç hatırlamıorum nasıl bişi oldugunu bakmak lazım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:
    -----------------------------

Host ve domain ucreti yıllık 30 tl tutuyor bunları ödersen sana sıstemı kurmak ıcın yardım ederım muridimize yardımımız dokunsun.

-----------------------------

Hocam ücretsiz dediysek okadarda deil ayıpsın onları ödiyecez zaten denizemlakofisi.org die almamız lazım peki dediğim gibi flashlı felan olur dmi hocam güzel kaliteli dursunda logomuz felan her haltmız var mrk etme 

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

upp+ :'(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek

hocalarım , ağabeylerim şuna bi el atıverin bi arkadaş vardı yapacam dedi ama bişey çıkmadı lütfen bi yardım :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

host ve domainin varmı?

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

bana pm ile msn bilgilerini at sana yardımcı olurum flashlı falanlı filanlı bişey yaparız )

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

ssssss

Bak  İncele  Admin Panelınde sorun Var  Uğraşır  Yaparım  dıyosan  veriyim scripti...

Edit : 

Download linki http://ultrashare.net/hosting/fl/d4a1620d3d/egebilnet_emlak_scripti

Yakında Güncelenecektır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

http://www.phpexplorer.com/ara.asp?Arama=emlak&Kategori=&submit.x=0&submit.y=0

bu adresten ücretsiz olanlarına bi bak hocam ben de php ye yeni başladım ama asp ile 2-3 emlak sitesi yaptım

-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

host ve domainin varsa ben kurabilirim bir script

Toplam Hit: 2135 Toplam Mesaj: 12