folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder [Yardım]İnternet Kafe Usb Bellek Sorunsalı!

[Yardım]İnternet Kafe Usb Bellek Sorunsalı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Arkadaşlar burada bir internet kafe var. Akınsoft kullanıyor ücretlendirme programı için. Neyse konuya gelelim. Bu bilgisayarlar USB bellek kullanmak yasakmış. Arkadaş dedi. Dedim bende öyle şey mi olur sen adam görmeden tak mp3 lerini sömürürsün adamın dedim olmaz dedi takıyorum ama gözükmüyor usb bellek dedi. Sonra olurmu öyle şey felan dedim. 1 hafta sonra int kafe ye gittik. usb hdd yi taktık. Yeni aygıt bulundu şeysi çıktı XP nin sağ köşesinde o an dedim al işte lan görüyor nasıl görünmez dedi. Sonra bilgisayarıma girdik ne usb hdd gözüküyor nede hdd sürücüleri C D gözüküyor nede CD rom nede Diskett-rom sürücü gözüküyor.  Sanırım windows ta registry den bir yerden nasıl yapmışlarsa yapmışlar. Ters tıklayıp gönder a baktığımızda da gözükmüyor disket sürücüler veya usb hdd. Sanırım ya akınsoft da böyle bir özellik var kapatmak için oda windows tan registry den bir yerden değer değiştiriyor kapatıyor. Sorum şu bu değerler nedir (eğer registry dense) ? registry den değilse nasıl açacam ve mp3 leri sömürecem??. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    sömürmek içi o kadar uğraşmana gerek yok bence 20 tane dvd cd si gönder bizim cafeden cekip cekip yollıyım sana :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    akınsoftta böle bi özelliğin olmadıgını biliyorum ama registryden olabilir. birde bizim burdaki intetnet cafede böle bi olay vardı sormuştum ben nasıl yaptın diye oda virüs programından ayarladım demişti virüs programıda go symtec mi neydi hadi bakalım bol şans selametle...

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    baba saolda ben senden her hafta mı isteyecem adamda sadece mp3 yok her hafta sinamaya girmeyen filmeri indiriyor şerefsiz. onları kafede izleyebiliyorsun . onları sömürmenin vereceği haz duygusunu düşünebiliyor musun ? :D Akınsoft da acaba bu hdd leri ve usb bellekleri yani sürücü bölümlerini göstermemek için bir özellik var mı. Varsa bunu nasıl yapıyor bunu nasıl geri çeviririm araştırmam lazım offffff...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Akınsoft ta öle bişey var gizli dosyalrı bile açamazsın fakat ana makinadan otomatik aç işlemini yaptırabilrsen a.qsun makinanın bunu yaptırmak içinde reset çekiodum abi makinayı açarmısın oda işi varsa otomatik aç tıklıodu bilgisayar açılınca otomatik kendisi açılıo böylelikle bunun gibi baya özellik devre dışı kalıodu.

Abra Kadabra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

şimdi gördüm öyle bir özellik var.

Disk Sürücülerine Erişimi Engelle

VE

Registry düzenleme programlarını iptal et

var.

Disk sürücülerine erişimi engelle olayı kesin registry den herhangi bir değerin 0 a atanmasıdır. Şimdi soru şu o değer nede ve hangisi. Ayrıca Registry düzenleme programlarını iptal et dediyse ne bok yiyipte değeri değiştirecem. 2 tane soru var bu ikisini araştırmam lazım. of. Hala yardımlarınızı bekliyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    yapman gereken şeyler belli akınsoftu indiriceksin sonra regedit programı vardı bi tane her işlemden sonra regeditteki değişiklikleri gösteriodu adı aklıma gelmio bilen bi mürid yazar onu kurucaksın o özellikleri kendi pcnde devreye sokucaksın daha sonra bu regedit programıyla hangi değerler değişmiş onlara bakıcaksın gidip internet cafeye bu adımları uygulıycaksın...

Abra Kadabra
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    onu bende düşünüdüm de o programın adı aklımda değil senin gibi benimde. O registry adımlarını öğreneyim anında programını yazacam a.k. Allah'a şükür C++ den anlıyoruz az buçuk. Ama dediğim gibi o registry değerlerini bilemem için o registry programını bilmem lazım. Hala araştırıyorum off.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    holyone ın program cracklama dökümanına bak orda o programın adı yazıodu...

Abra Kadabra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

baba holy nin dökümanlar işte ama göremedim..

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=8

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=82

http://www.tahribat.com/doc.asp?Sayfa=2&docid=5

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Hacım programın adı RegMon umarım işin hallolur...

Abra Kadabra
Toplam Hit: 13209 Toplam Mesaj: 21