folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yarık Nasıl Daha Cabuk Kapanır

Yarık Nasıl Daha Cabuk Kapanır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

neminomin bunu yazdı:
    -----------------------------
    şimdi sürekli pansuman yapılır ona zaten sana tavsiyem iki üç hafta falan bişey sürme mikrop kapmaması şart kaptırırsan çok uğraşırsın

Evet neminomin çok haklı. 50 civarı dikiş gerektirecek bir ameliyat yarasıyla fazla haşır neşir olmaman gerektiğini düşünüyorum.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Asker bunu yazdı:
    Cuma gunu ameliyat oldum arkadaslar 50 civarı dikisim var yara nasıl cabuk kapanır bilen varsa yazarsa iyi olur

niasin içeren doğal gıdalar almalısın, az miktarda c vitamini, yüksek miktarda protein+aminoasit almalısın, beloc tarzı bir betablocker  ilaçla nabzını düşürebilir vücudun onarım mekanizmasını hızlandırıp hareket mekanizmasını yavaşlatabilirsin. hurmada niasin bulunur, sporcuların kullandığı aminoasitler de iyidir şu yada bu marka diye bir şeye gerek yok. bol bol uyumalısın, beyin ne kadar az enerji harcarsa vücut ne kadar az hareket ederse o kadar çabuk iyileşirsin. kemikte kaynama süresi insanın yaşına eştir örneğin yaşın 30 ise 30 günde kaynar. kasta kaynama süresi senin doku kalitenle, kesiğin yönü (kas yönü yada kasın tersi yönü yatay) ile, yaşınla, karaciğerinin ve akciğerinin iyi durumda olmasıyla alakalıdır. genelde az veya hiç şeker kullanmayan insanlar, daha çabuk iyileşir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Güzel bilgiler var

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    IRET bunu yazdı:

Asker bunu yazdı:
    Cuma gunu ameliyat oldum arkadaslar 50 civarı dikisim var yara nasıl cabuk kapanır bilen varsa yazarsa iyi olur

niasin içeren doğal gıdalar almalısın, az miktarda c vitamini, yüksek miktarda protein+aminoasit almalısın, beloc tarzı bir betablocker  ilaçla nabzını düşürebilir vücudun onarım mekanizmasını hızlandırıp hareket mekanizmasını yavaşlatabilirsin. hurmada niasin bulunur, sporcuların kullandığı aminoasitler de iyidir şu yada bu marka diye bir şeye gerek yok. bol bol uyumalısın, beyin ne kadar az enerji harcarsa vücut ne kadar az hareket ederse o kadar çabuk iyileşirsin. kemikte kaynama süresi insanın yaşına eştir örneğin yaşın 30 ise 30 günde kaynar. kasta kaynama süresi senin doku kalitenle, kesiğin yönü (kas yönü yada kasın tersi yönü yatay) ile, yaşınla, karaciğerinin ve akciğerinin iyi durumda olmasıyla alakalıdır. genelde az veya hiç şeker kullanmayan insanlar, daha çabuk iyileşir.

şu yaş olayı nası bişey ya şu an benim de bacağım kırık ameliyat olalı 3 haftayı geçti ama hala kaynamadı.dikişler de 3 hafta sonra alınıyor kapanıyor yani bişey sürmene gerek bile kalmaz ama gıdalarla hızlandırabilirsin iretin dediği gibi

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Yumurtanın akıyla sarısını ayırıyorsun..

Sürmüyosun bile...

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

şu yaş olayı nası bişey ya şu an benim de bacağım kırık ameliyat olalı 3 haftayı geçti ama hala kaynamadı.dikişler de 3 hafta sonra alınıyor kapanıyor yani bişey sürmene gerek bile kalmaz ama gıdalarla hızlandırabilirsin iretin dediği gibi

normal kırık ile ameliyatlı kırık arasında ciddi fark var, düşersin kolun-bacağın kırılır yaşın kadar günde iyileşir. ameliyatlı kırıklarda olay farklıdır, patlak dediğimiz kırıklar var, ezilerek oluşan farklı kırılmalar var, ameliyatla bir araya getirme durumları var bunlarda iyileşme süresi pek yaşa bakmaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

MaTRaX bunu yazdı:

Yumurtanın akıyla sarısını ayırıyorsun..

Sürmüyosun bile...

puhaha :D koptum..

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Bol bol sıvı tüket hocam. Gerçi bunu sana belki kırk kere demişlerdir ama 41 de benden olsun. Bol sıvı tüket hacı

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

aloavera yada alovera diye bir bitki var onu bul sür ne izi kalsın ne acısı ve cok kısa bir sürede kapansın..

Kaktüste mevcut o dedigin.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    IRET bunu yazdı:

normal kırık ile ameliyatlı kırık arasında ciddi fark var, düşersin kolun-bacağın kırılır yaşın kadar günde iyileşir. ameliyatlı kırıklarda olay farklıdır, patlak dediğimiz kırıklar var, ezilerek oluşan farklı kırılmalar var, ameliyatla bir araya getirme durumları var bunlarda iyileşme süresi pek yaşa bakmaz.

anladım hocam , saol açıkladığın için

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
Toplam Hit: 3880 Toplam Mesaj: 21