folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yarın Sabah Vatani Görevimi Yerine Getirmeye Gidiyorum.. Sağlıcakla Kalın..

Yarın Sabah Vatani Görevimi Yerine Getirmeye Gidiyorum.. Sağlıcakla Kalın..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

"Askerlik bir fedakârlık. Yani VATAN SANA CANIM FEDA... Bunu hissediyorsun, yapabileceğini fark ediyorsun. Sahip olduğun değerlerle selamlaşıyorsun. Belli bir yaşta bu fedakârlığı yapacaksın." Kaan Tangöze

Allah kolaylık versin...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Okumasaydım ben de gidecektim ne güzel ama elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz okulun bitmesini. Okumayan bütün arkadaşlarım bu hafta gidiyorlar askerliklerini yapmaya. Hayırlı tezkereler kardeşim. Su gibi git su gibi gel..

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Yolun açık olsun hocam..

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    sana ve 23ünde giden arkadaşımıza hayırlı teskereler mehmet kardeşlerim. (artık sizde bir mehmetsiniz..) gelip sizi göremesekte kalbimiz sizinledir bilesiniz kardeşlerim... hayırlısı...

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    hayırlı teskereler Catlax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakamura25
    yakamura25's avatar
    Erkek
    hayırlı teskereler şimdiden sana su gibi git su gibi gel sağ salim inşallah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    su gibi git, su gibi gel kardeşim.. Allah yanında olsun.. Tekrar bekliyoruz haa sakın unutma bizleri :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauselaus
    mauselaus's avatar
    Erkek
    hayırlı tezkereler Allaha emanet olun sağsalim gidip gelirsiniz inşallah, sayılı gün harbiden çabuk geçiyorrr bea eski günlerim aklıma geldi gözlerim doldu şimdi :)

“Aşırı harcamalara ilişkin rakamlar, dünyadaki yoksul kesimin ihtiyaçlarını karşılamanın çok masraflı olacağı iddiasını çürütmektedir. Yoksulların yeterli gıda, temiz su ve temel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gereken para, insanların bir yıl içinde makyaj malzemelerine, dondurmaya ve evde beslenen hayvanların mamasına harcadığından daha azdır.” (World Watch Institute’ün ‘Dünyanın Durumu’ adıyla yayınlanan raporu, TEMA VAKFI yayınları, İstanbul 2004, 5-6)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=22445

:))))))))))))) 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek