folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz...???

Yarın Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz...???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    Forumda bu ara yoğun bir şekilde şu an iktidarda olan parti tartışılıyor ,tartışılıyor yanlış kelime oldu eleştiriliyor diyeyim yarın bir seçim olsa şu anki mevcut durumu göz önüne alırsak eldeki siyasi partiler belliyken hangi partiyi başa getirmek için oy kullanırdınız.Genelde biz millet olarak eleştirmeyi severiz ancak pek çoğunuzunda çok iyi bildiği gibi bir konuyu eleştirirken çözüm öneriside getirmek lazım ülkenein %70 nufusu 40 yaş altı genç bir ülkeyiz bu şu an içinde bulunduğumuz tahribat içinde gayet net görünüyor 16-25 yaş ağırlıkta sanırım gelecek olan gençler yani bizler ne yaparız kime neden oy verirdiniz...?

Bu konuyu forumda geyik olsun diye yada birileri birilerini kızdırsın dıye açmadım .Terbiye sınırlarını aşmadan kırmadan dökmeden cevap verirseniz sevinirim .Bakalım görelim memleketimin insanları ne düşünüyor..

sevgiler.

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Çok pis baymaya basLadı sacmaLamaya basLadınız artık biLmem farkındamısınız.vaLLa gına geLmeye basLadı artık yeter yahu!Ben bunu yazdım yok yazmasaydın falan demeyin sakın...

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Arkadaş sanırım akp nin oy potansiyelini ölçmeye çalışıyor :D

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Yeter ama sıktı gerçektende sıktı eğer benım goruşume katılan varsa şu derın konular bolumunu bır muddetlığıne kapatılmasını ıstıyorum....

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Forumda bir sürü sap var,onlar donanım-driver bölümüne açarlarsa ne olacak :D Hoca öss yaklaştı artık valla bu siyasi konular başımızı ağırtıyor.zaten siteden sınava kadar uzaklaşıyorum,çok sıktı tbt konuları valla

kerem hoca sınavda rakibiz ama ben teknik lise mez. yani meslek liseli:D Pek raikp de sayılmıyoruz. Sana sınavda başarılar hocam

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Senı tek geçerım bu alemde (bırden mustinin şarkısı geldi aklıma :D ) sanada başarılar dostum :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    clk msn de niye yoksun lem sana matematik vize sorusu çözdürecem...bir gel gözümsün Computerwolf Ben :) pm attim diger msn e uc :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Way compi ula senmısın bu yaw bende dıyorum kı bızım compi yok ortalıta kım bu derın konulara cevap verecek vay ıbne :D la gel clk-j35@hotmail.com orddayım ben :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    Seçim günü hangi partiye oy verirsiniz diye düzeltsek başlığı doğru olur.
    Boşuna ümitlenme-ümitlendirme kimseyi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek
    Cumhuriyet Halk Partisi

Software Developer
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    Tabikide Akp - Türkiyeyi sömürmeden yönetecek başka parti yok!!
Toplam Hit: 2922 Toplam Mesaj: 16