folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yaşadığımız Ülke Sisyasi Görüşümzü Etkiler Mi Sizce?

Yaşadığımız Ülke Sisyasi Görüşümzü Etkiler Mi Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bence etkiler bu benim kendi görüşüm.benle birlikte çoğu kişi belki de bizim gibi sürekli bölücü şerefsizlerle,ermei rum şerefsizleriyle boğuşan,emperyalizmden kurtulmaya çalışan bir ülkede yaşıyor olmasaydık ülkemizi işgal etseler bile sesimizi çıkarmyaacak tipler olacaktık.yani çok tırt bir tez ileri sürmek istemem ama bu böyle.

siyasi ezikliğimiz den dolayı bu böyle olabilir.yani yabancı hükjümetler sürekli menfaatlerini koruyor ve biz sürekli hakarete uğruyoruz.(akp mevzusu değil bunu akp için sölemedim genelleme yaptım)

kesin olarak bir yorum yapılması güç tabi vatanı sevmekbir şereftir sevmemekte şerefsizliktir.biz ülkemizi sevmiyor olsak şerefsiz kişiler olacaktık kendimize böle  şerefsiz dediğimz zaman olay ne kadar değişyir değil mi.neyse yani ben bunu çok düşündüm   böle amrikada ya da italya da olsak bölye olur muyduk siye.

sizce?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    bi siyasi topicin altında da seni görmeyeyim a.q. kafamı kesicem :D

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek

almanyada yasiyorum ve Anarshistim!!!! türkiyedeyken de böyleydim..

demekki etkilemiyor!!!!

ich bin doch auch ein Penner.. ein schlauer Penner!!

Was mich nicht umbringt,macht mich stärker! Nietzsche
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ELbette etkiler amerikada yetişsen liberal liboş lümpen bir insan olurdun..türkiyede liberal lümpen tikky ler yetiştiriliyor..ancak medya müdahelesi olmasın herkes anti-emperyalist-bağımsızlıkçı bir yapıya sahip olur... ama medya öyle bir yönlendiriyorki gencimiz üzerine eminem tişörtü giyip ayaklı pano görevi görüyor...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

anarşistik siyasi görüş değildir.anti sistemdir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek

"anarşistik siyasi görüş değildir.anti sistemdir" hadi yaa.. saol degerli bilgilerin icin..

istiyorsan bir de basbakana soralim o ne diyor bu konuda...

ordan mi icinde kaldi nedir..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Anarşizm bir hiçtir ne bir doktrin ne bir ideolojidir sadece bir hiçtir...tek amacı yıkmaktır iyi ötü fark etmez...ancak tarihsel olgu ve diyalektik ispatlamıştır ki "KURAMAYAN YIKAMAZDA"...Yani anarşistlerin topluma yeni bir sistem önerisi yok bakın bizim sistemimiz böyle diyemiyor ve diyemez..bunun içinde ,kuramadığı içinde asla yıkamayacaktır...Bakın düyada sosyalistler,faşistler,liberalistler başa geliyor sistem yıkabiliyor çünkü kendi önerdikleri bir sistem var ellerinde..Anarşistler ise bir hiç..

Üniversitede bir arkadaşım var bu anarşist bu kendi kıyafetelrini falan kendisi yapar ayakkabısını falan kendisi yapar...Gelip benim karşıma siz sosyalistsiniz emperyalist mallardan bir kısımda olsa kullanıyorsunuz benim herşeyim kendime ait diyordu...cevapladım...Peki kumaşı ve ayakkabı için deriyi niye kendin üretmiyorsunda hazırını alıyorsun :)))..bozuldu tabi :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    etkiler tabiki herkes dogdugu buyudugu ekmegi yedigi yeri korur kollar gozetir. boyle olmayanlarda zaten vatan haini ilan edilir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    İnsanın görüşleri yaşadığı ülke buna bağlı olarak yaşadığı koşullar ve hayat standartlarıyla ilgili.

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misanthrope
    Misanthrope's avatar
    Erkek

" Anarşizm bir hiçtir ne bir doktrin ne bir ideolojidir sadece bir hiçtir...tek amacı yıkmaktır iyi ötü fark etmez"

wash washhh washhhh washhhhhh... Bakunin amcamin gözleri yasardi walla.. kendini dogru anlayan biri cikmis en sonunda.. sana kolay gelsin dayi..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tabi bakuninin gözlerini yaşarttım....adam manyaq bir ağaca çıktığında en sağlam dalda değil en ince en zayıf dalda oturmayı yeğleyen bakunin amcaya öpücükler gönderiyorum :))

Toplam Hit: 2711 Toplam Mesaj: 13