Yasaklı Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Kontor lazim olunca konu acmak yerine aradiginda yazdiginda ya da pm attiginda halledecek iki tanecik dostunun olmamasi garip geldi bana da.

Bütün dostlarının hangi operatörü kullandığını ezbere biliyorsun yani? :)

Hangi operatoru kullandigindan bagimsiz. Bana 1 lira atabilir misin cagri atacak kadar lazim dedigimde farkli operatorde olup aninda ofisinde alakasiz birinden rica edip 30 lira atan murid oldu burda bana. Bilmiyorum bi kontor isteyecek arkadaslik kuramadiysan yasakli konuyu yasak diye silmelerine cok bozulma bence.

yav senin zaman zaman çok güzel yorumların oluyor biraz pohpohluyoruz kendini kaybediyorsun lütfen saçma saçma konuşmayı kes.

( he evet hiç arkadaşım yok rica etsem benim yerime üzülür müsün )

Niye kisisellestiriyorsun senle alip veremedigim yok, sevdigim yorumuna ben de sevdim diyorum, olumsuz bir sey yazinca neden wowowow? (: pmle numarani sallayayim eski uyesin tanirim bilirim beni dolandirmaya kalkmayacagini ihtiyacinin oldugunu. E hatta konu acmadan direkt benden isteyebilirdin de, online gorunuyorumdur o kadar samimiyetimiz de vardi bence :D

izzmarit tarafından 07/Tem/16 15:15 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Kontor lazim olunca konu acmak yerine aradiginda yazdiginda ya da pm attiginda halledecek iki tanecik dostunun olmamasi garip geldi bana da.

Hangi operatoru kullandigindan bagimsiz. Bana 1 lira atabilir misin cagri atacak kadar lazim dedigimde farkli operatorde olup aninda ofisinde alakasiz birinden rica edip 30 lira atan murid oldu burda bana. Bilmiyorum bi kontor isteyecek arkadaslik kuramadiysan yasakli konuyu yasak diye silmelerine cok bozulma bence.

yav senin zaman zaman çok güzel yorumların oluyor biraz pohpohluyoruz kendini kaybediyorsun lütfen saçma saçma konuşmayı kes.

Niye kisisellestiriyorsun senle alip veremedigim yok, sevdigim yorumuna ben de sevdim diyorum, olumsuz bir sey yazinca neden wowowow? (: pmle numarani sallayayim eski uyesin tanirim bilirim beni dolandirmaya kalkmayacagini ihtiyacinin oldugunu. E hatta konu acmadan direkt benden isteyebilirdin de, online gorunuyorumdur o kadar samimiyetimiz de vardi bence :D

Beklemediğim bi tepki verdin, teşekkür ederim :)

Altını çizmek istediğim nokta, o samimiyet burada herkesin arasında var bence.. ( tamam tamam, üye olup girmeyenler sayılmaz )

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Beklemediğim bi tepki verdin, teşekkür ederim :)

Altını çizmek istediğim nokta, o samimiyet burada herkesin arasında var bence.. ( tamam tamam, üye olup girmeyenler sayılmaz )

:3 ya iste biz biliyoruz birbirimizi de turlu cesitli insan var. Sirf yeni dolandirici bebeler de degil, hatirlarsin buralardan bi videojockey falan gecmisti :D yani velhasil kisisel almamak lazim diye dusunuyorum, eyyorlamam bu kadar, numarani da hala atmadin.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Bagirma la sitenin ortasinda. Boyle 20 filan lazimsa enparadan halledeyim kanka yoksa turkcell bende ki elden bisi gelmiyor :F

Bu arada dert etmeyin abi kac kezdir diyorum. Sirf burada degil her yerde sanali ciddiye alan kosan cosan adamlar var. Kac ay once benimde sikintim oldu kardesime acil yollamam gerekti cuma 5i gecmisti ve cocuk parasizdi durumu anlattim kaldi ki 9 yildir burdayim bulusma filan gelmesemde bi kamyon insan tanidim is yaptik karsilikli. Ama yasakmis silen arkadas lutfedip 5dk duramadi ki kimseden borcta istemiyordum anlik cozecektim filan neyse iste benim gibi sende sikleme gec :F sorunumu 9 yildir icinde oldugum ortamda degil 6 7 aydir tanistigim insanlarla (isim vermiyim ama kendisi candir taniyanlar var:F) cozdum.

Not: peh can sikintisindan roman yazmisim yada mobilde cok geldi gozume. Ozetle uyusturici ilac haric bisi olursa yaz kanka yazin kankalar :')

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Bagirma la sitenin ortasinda. Boyle 20 filan lazimsa enparadan halledeyim kanka yoksa turkcell bende ki elden bisi gelmiyor :F

Bu arada dert etmeyin abi kac kezdir diyorum. Sirf burada degil her yerde sanali ciddiye alan kosan cosan adamlar var. Kac ay once benimde sikintim oldu kardesime acil yollamam gerekti cuma 5i gecmisti ve cocuk parasizdi durumu anlattim kaldi ki 9 yildir burdayim bulusma filan gelmesemde bi kamyon insan tanidim is yaptik karsilikli. Ama yasakmis silen arkadas lutfedip 5dk duramadi ki kimseden borcta istemiyordum anlik cozecektim filan neyse iste benim gibi sende sikleme gec :F sorunumu 9 yildir icinde oldugum ortamda degil 6 7 aydir tanistigim insanlarla (isim vermiyim ama kendisi candir taniyanlar var:F) cozdum.

Not: peh can sikintisindan roman yazmisim yada mobilde cok geldi gozume. Ozetle uyusturici ilac haric bisi olursa yaz kanka yazin kankalar :')

passiflora sayılır mı kanki?

şaka maka eyvallah güzel demişsin de benim çabam bu güne kadar hep böyle oldu artık bişeyler değişsin diyorum hani bi kaç kişi yazdı böyle sevindim açıkçası belki birinin dikkatini çekeriz de bi çeki düzen verilir

yoksa benim konu çoktan silindi giden gitti burada atar yapmamın ne bana ne başkasına faydası olmaz :)

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    BlackApple bunu yazdı

senin konunu ben silmedim ama al bunuda sil dediğin konuyu sildim ee noldu ? holy,rene ya da başka bir admin konu açınca silinmez mi sanıyorsun. Yarın bir gün bende hatalı konu açabilirim başkasıda benim konumu silebilir.

her eleştiri konusuna olabildiğince cevap vermeye çalışıyorum bu zamana kadar okumuşsunuzdur.

senin konuna gelince evet yasak ama bence direk silinmemeliydi işin görüldükten sonra silinebilirdi ama bu silen kişinin insiyafitinde konuyu sildi diyede neden sildin diyemeyiz çünkü bir kural var silmekte haklı.

bu kuralın çıkış amacı dolandırıcılık zamanında bir ibne vardı yolda kaldım diye konu açmıştı herkes iyi niuyetinden para gönderiyordu yardım alınınca konusu silindi sonra adam online üyelerin hepsine pm atmış yolda kaldım abi şöyle paralazım diye ordanda dolandırdı milleti. artı olarak bi ton alacak verecek konusu açıldı hiç 1 tl için ne oalcak deme 10 tl için bu adam dolanırıcıdır diye konular açıldı o yüzden bu kural koyuldu.

sitenin tek eksiği developerda görüyorum ben holy, rene çok yoğun, siteyi geliştirebilecek holy, reneden sonra hem kodlama bilgisi hem de karakter olarak sağlam birisi lazım.

ayrıca eleştiriyi bile doğru düzgün yapamayıp "hıyar", "amk", "allahsız", "insan ol" gibi tabirler kullanıyorsun önce düzgün şekilde  eleştirmeyi öğrenelim.

Vaktini ayırıp güzel uzun bi cevap yazdığın için çok teşekkür ederim öncelikle.

Bunu da sil dediğim konuyu sildiğin için ayakta alkışlıyorum. Hayya ayakta amuda kalkarak alkışlıyorum :)
    Parmak bastığıMIZ nokta bu değil. Bu sadece benim şikayetim değil. Dolandırılan adam gider savcılığına başvurur gerekli kişilerden kan alırlar. 

Silinen konuların sadece yolda kaldım para yollayın, veya kontör konuları olmadığını da biliyoruz. Birazdan birinin debrid ihtiyacı olsa da konu açsa saniyesinde gider. ( halihazırda paylaşılan konuların her daim aktif olmadığını göz önünde bulundurmak lazım)

// ayrıca eleştiriyi bile doğru düzgün yapamayıp "hıyar", "amk", "allahsız", "insan ol" gibi tabirler kullanıyorsun önce düzgün şekilde  eleştirmeyi öğrenelim. //

Malesef buna katılamayacağım. Bu ne benim, ne de başkalarının açtığı ilk "eleştiri" konusu değil. Son da olmayacak. Biri gelip eski tahribat nerede diyecek, biri konumu niye sildiniz diyecek, biri başka bişey diyecek. Artık eleştiri boyutundan çıktı bizimki. İnan, müridlerdeki samimiyeti başka forumda bulamadığım için hâlâ burdayım. Hâlâ iki elim kanda olsa herkesin yardımına koşarım.

Ama yok site yenilenmiş, temalar gelmiş, mobil sürüm düzelmiş, yarın bi gün app çıkarmış, bunların hepsi sitede iç huzur sağlandıktan sonra konuşulacak şeyler. Yoksa altyapı OSx üzerinde çalışsın, kaç yazar. 

Yarın bi gün güzel bi foruma denk gelirim, burası da anılarım arasında kaybolur gider, feysbuktan wassepten bilmemnerden de haberleşmeye devam ederiz kalan mürid kankilerimizle.

savcılık senin 300 500 liran için kılını kıpırdatmaz . sakın savcılığa filan güvenip te temkinsiz iş yapmayın . çok vurursunuz başınızı . e ticaretle az çok haşır neşir olmuş birisi olarak diyorum ki ; sizin kafanızda kurduğunuz gibi işlemiyor polis savcı mahkeme üçgeni . sizin 300 500 hatta 1000 liranız için bile savcılıkmış polismiş vs kimse uğraşmaz . karşıdaki bi ibnelik yaparsa mahkemede ağlatırım diye düşünmeyin sonunda ağlayan siz olursunuz

kıytırık bir siyasiye twitterdan  laf sokunca 1 saat içinde kapınızda beliren polisler ve mahkeme sistemi sizin dolandırıcınız kabak gibi ortada olsa da pek ziklemeyeceklerdir .

raul tarafından 07/Tem/16 15:59 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Birincisi cok gereksiz trip atmissin. Destege bir tek bakan kisi benim. İs guc evlilik derken siteye bakamasam da destege gelen herseyi cozunlemeye calisiyorum. Konun silindiginde destege mail atip su mod soyle yapti deseydin o problem emin ol cozulurdu.

Bu yonetim yada modlugin bir kullanim kilavuzu yok. Dolayisi ile her yonetici kendisine uygun olan sekilde davraniyor bu da isyer istemez farkliliklara yol aciyor. bu farkliliklara insan gibi cozum arasan yada bana yonlendirsen emin ol problem cozulurdu.

Fakat utanmadan sitenin ortasina buradan baska ortam varsa pm atin orada takilalim yazmak ne demek? Madem begenmiyorsun afedersin ama cek git o zaman kardesim. Bu yaptiginin cezasi eski yada yeni nod admin fark etmez 2001 den beri banlanmaktir.

Problemleri insanca cozmeye calisirsaniz insanca cevap alirsiniz!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyileride varda sikimsonik hareket edenide cok .... rene yada holy bi el atsin artik

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bayramı kutlamayı yasaklayan modu da bu vesile ile analım.

Aynı sebeple 4-5 başlık silip tek bir tanesine izin vermedeki mantık nedir? Yasak değilse neden silme notuna öyle yazıyorsun ki?

Sitede 6-7 sayfa kutlama başlığı var. Milli bayramların kutlamalarını falan da silmeniz lazım o zaman.

Kurallarda da öyle bir şey yok gibi görünüyor. Tek yasak olan doğum günü kutlaması ki bunda gösterilen özveriyi takdir ediyorum. Geçen Holy'nin doğum günü kutlaması bile silindiyse kural uygulanıyor demektir. Ama kafana göre bu yasak diyip sonraki gün açılan başlığa izin verirsen ikilik var demektir.

Kodlarda ufak bir oynama ile modların silme notu eklemesi kaldırılsın. O bölüme şu maddeden ötürü silindi diye otomatik mesaj eklensin. Biz de ne sebeple silindiğini anlayalım. Yoksa modun canı sıkıldı mı yaratıcı yorumlarla o bölümü şenlendirme çabalarını görüyoruz.

Austen tarafından 07/Tem/16 16:37 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Birincisi cok gereksiz trip atmissin. Destege bir tek bakan kisi benim. İs guc evlilik derken siteye bakamasam da destege gelen herseyi cozunlemeye calisiyorum. Konun silindiginde destege mail atip su mod soyle yapti deseydin o problem emin ol cozulurdu.

Bu yonetim yada modlugin bir kullanim kilavuzu yok. Dolayisi ile her yonetici kendisine uygun olan sekilde davraniyor bu da isyer istemez farkliliklara yol aciyor. bu farkliliklara insan gibi cozum arasan yada bana yonlendirsen emin ol problem cozulurdu.

Fakat utanmadan sitenin ortasina buradan baska ortam varsa pm atin orada takilalim yazmak ne demek? Madem begenmiyorsun afedersin ama cek git o zaman kardesim. Bu yaptiginin cezasi eski yada yeni nod admin fark etmez 2001 den beri banlanmaktir.

Problemleri insanca cozmeye calisirsaniz insanca cevap alirsiniz!

Hepimiz biliyoruz abi ne kadar yoğun olduğunu. Ama iki mod eksiltsen vakit kaybetmezsin merak etme. Otokontrolle de yürürüz biz. Triplerim gereksiz olabilir, dikkat çekmeye çalıştım diyelim. Ama şöyle dön de bir bak konuya, herkes modlar kafasına göre siliyor diyor. Bu kadar adam konularımız silindi diye gurur yapıp yazmıyoruz heralde :))

Çekip gitme diye bişey olmadığını da en iyi sen bilirsin. Gidenlerden bir sürüsü hep farklı isimlerle yine burada. O şıkkı eleyelim

noname tarafından 07/Tem/16 16:50 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
Toplam Hit: 5132 Toplam Mesaj: 38
tag1 tag2 tag3