folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Yaşasın Başkanım, Yaşasın Melih Gökcek

Yaşasın Başkanım, Yaşasın Melih Gökcek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

edit

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elfkrc
    elfkrc's avatar
    Dişi

şakayla karışık cevap vermiş işte, ne var bunda, siyasetçiler hep tekdüze olmak zorunda mı? olayı hemen nerelere bağlamışsınız...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

elfkrc bunu yazdı:
    -----------------------------

şakayla karışık cevap vermiş işte, ne var bunda, siyasetçiler hep tekdüze olmak zorunda mı? olayı hemen nerelere bağlamışsınız...

milleti salak yerine koyması dalga geçmesi şakaysa senin şaka anlayışını ayakta alkışlıyorum...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

işi neden siyasi olarak değilde birde teknik yönden bakmıyorsunuz?

her caddeye her sokağa aynı anda giren kar kürüme makinaları olabilirmi?

diyelimki gökçek  1000 adet satın aldı. yılda 7 gün içinmi alacak? 358 gün yatıracakmı bu aletleri

her başkan kim olursa olsun bu çalışmayı yapar. newyork bile aşırı karda çaresiz kalabiliyor.

ayrıca önemli bir soru :D

gökçe 2002 den önce bir parti kurmuştu. neden sonradan vazgeçtide akpartiye katıldı ?  hatta bayada ısrarlıydı ve kafa tutuyordu. 

siyasetin a.q.  siyasetin içinde olupta , vatan millet ve devlet için çalışan ve işi gücü sadece bu olanlarında elinden öpeyim. 

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:

hacım chpli değilim izmirli hiç değilim ama bir noktaya parmak basacağım. Bi kere izmir beyaz Türk'tür:) pardon hatlar karıştı öhöm.

Şimdi gerçektende para göndermiyor lan vallaha benim peder eski bld bşk. belediyecilik konusunda baya tecrübelidir bırakalı 15 yıl oldu ancak halen şimdiki belediyede fahri başkan formunda. en son seçimde akpyi devirip başkan oldu şimdiki başkan. Mazbatayı alır almaz 2 ay geçmeden müfettişler damladı didik didik ettiler 2 ayı ama önceki yani akp dönemindeki 5 yıla ait belgelere ihalelere hiç bakmadılar bile. 3 trilyon borç var bu arada.

Neyse ödenek konusunda şimdi belediye muhalefete geçince hemen 3 trilyon borçdan dolayı iller bankası belediyeye gelen paradan kesinti yapmaya başladı. Zaten  kuş kadar olan devletten gelen gelir akp döneminde hiç tahsil edilmeyen borç yüzünden icra ile kuşbaşına döndü. 

Festivalimiz vardı akp döneminde tamamen kültür bakanlığı ve il özel idaresi tarafından finanse edilirdi bu sene kuruş ödenek vermedikleri gibi belediye kendi imkanlarıyla yapmak istedi sponsor filan buldu baskı ile sponsorları vazgeçirdiler vs. 

Yani bu devirde akpli olmamak zor zanaat. Hadi biz muhalefet hepten alıştık ama bizim burda akpye oy veripte madur olanlara yazık:)

asıl yorum budur beyler, ama kimse alıntı yapıp yorum yazma geregi duymamış :) ama izmir belediyesine bok atanlar alıntı yapamasalar da susmuşlar en azından

ha ayrıca bunun birde medya ayagı var ki asıl sorun o dur

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

Basın toplantısını dinledim, takipçisinin 5-6 kez ısrarı üzerine madem bana inanmıyorsun o zaman git tadına bak demiş. Normal bi açıklama yalayın kelimeside geçmiyor.Çarpıtma haber  ilk mesajdaki resimdede yalayın yala yalasınlar inanmayan yalasın gidi bir inbare yok. Tadına bak var. Bazen çok komik oluyorsunuz :)

10 cm kar yagdı ortalıgı ayaga kaldırıyorlar, bizdeki gibi 2.5-3 m kar yağsa herhalde öldük dersiniz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Ankara'da yaşamıyorum Melih Gökçek hizmet ediyor mu etmiyor mu bilmem ama Ankara'ya da İzmir'e de gittim. İzmirlilerin Melih Gökçek'i eleştirmesi Akparti düşmanlığından başka bişey değil önce bi kendinize bakın siz.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

İstanbul'da da AKP var. İddialıyım son 2 günde Ankara'ya daha fazla kar yağdığı halde İstanbul'da daha fazla tuzlama yapılmıştır.

Gökçek'i savunanlar sanırım tavsiyesine uyup yaladı, kafaları güzel yazıyorlar.

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:

Ankara'da yaşamıyorum Melih Gökçek hizmet ediyor mu etmiyor mu bilmem ama Ankara'ya da İzmir'e de gittim. İzmirlilerin Melih Gökçek'i eleştirmesi Akparti düşmanlığından başka bişey değil önce bi kendinize bakın siz.

hocam sadece Ankara belediyesimi Akp nin.nie saadece Melih Gökçek i eleştiriyoruz(kullandığı cümleden dolayı).ben 21 senedir İzmirde yaşıyorum.İzmirin metrodan başka bir sıkıntısı yok.onunda bitiş tarihi açıklandı,sene sonuna kadar bitecek.hee bide arsenik var,onuda sek içiyoz zaten sorun yok :D

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selam
    Selam's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 11301 Toplam Mesaj: 93