folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Yataşla Yaşadığım Gerginlik

Yataşla Yaşadığım Gerginlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sen ödemeyi yaparken 500 lira eksik veriyorum aymukluğa say dediğinde senden parayı mahkeme ile alırlar mı almazlar mı?

Sen o parayı eksiksiz sağlam mal için veriyoran gelip sana eksiksiz mal verecekler... Şikayet etmessen aynı piçliği başkasına da yapacaklar o da etmesse katlanarak gidecek veya başkası daha önce yapılan piçliği şikayet etmediğinden dolayı sana karşı da piçlik yapıldı. Kesinlikle şikayet et yapmıyolarsa siktirsin iade alsınlar malzemelerini, sonuçta anlaşma eksiksiz hizmet üzerine yapılıyor.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Geçen birini dövdüm amk geceyi karakolda geçirdim.İnsanın ayarlarıyla oynuyorlar dövsen bi dert dövmesen bi dert.Genel merkeze şikayeti bas yapacaklarsa işini adamakıllı yapsında yoksa yapmasınlar.

Genel merkezler baya etkili oluyor.Bizim buzdolabından ses geliyordu ablam video çekip sosyal medyadan paylaşmış sorun nedir diye hemen dönüş yaptılar.Gerçi ablamın hesapda 1m takipci var.Neyse eve teknikden elemanlar geldi bazı parçaları değiştirdiler gelirken led ekran getirmişler oda kronik sorunuymuş biz pek önemsemiyorduk onu değiştirdiler kapakların ince ayarını yaptılar falan baya uğraştılar.Genel merkezden arandıkları için baya uğraştılar yoksa uğraşmazlar.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

o aynayıda kırarım, o adamın kafasınıda kırarım, sanki bedavaya çalışıyorlar? diyelim bedavaya çalışıyor siktirsin gitsin hiç yapmasın. Yanındaki beraber iş yaptığı arkadaşa insana büyüğüne karşı böyle davranan ekmek değil taş yesin.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kendimde hizmet sektöründe çalıştığımdan insanlarla uğraşmanın ne kadar zor olduğunun farkındayım. O yüzden bu sektörlerde çalışanlara saygılı ve kibar davranırım.

Ama bizim milletin genelinde bu kibar davranıyor ben bunu ezerim düşüncesi var. Böyle triplere girip yaptığı işi bana lütufmuş gibi davranan tiplere karşı kibarlığı bırakıp Recep İvedik gibi kıro davranınca hemen geri vites yapıyorlar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

evinin fotosunu nasıl cekiyor lan öyle bir hakkı var mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı

evinin fotosunu nasıl cekiyor lan öyle bir hakkı var mı?

Evde lambalar takılmadığı için karanlığı çekti zaar.

Bence de video çekme hakkı yok. Ama açtı telefonunu gösterdi her ürün kurduktan sonra video çekiyoruz dedi.

Olay sırasında aslında Polisi de aradım da hızlıca bağlanmadı ben de sokarım böyle işe siktirip gitsinler evden dedim uzatmadım. 

Tutanak tutturup gönderdim. Olayı amca sakinleştirdi kardeşim masayı yaparız söyleriz hallederiz filan dedi. 

Ya bi de skicem zaten bir sürü işim gücüm var. Covid her şeyin içine etmiş pahalılık gırtlağa dayanmış adamın tepkisi vız gelip tırıs gitti :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

Geçen birini dövdüm amk geceyi karakolda geçirdim.İnsanın ayarlarıyla oynuyorlar dövsen bi dert dövmesen bi dert.Genel merkeze şikayeti bas yapacaklarsa işini adamakıllı yapsında yoksa yapmasınlar.

Genel merkezler baya etkili oluyor.Bizim buzdolabından ses geliyordu ablam video çekip sosyal medyadan paylaşmış sorun nedir diye hemen dönüş yaptılar.Gerçi ablamın hesapda 1m takipci var.Neyse eve teknikden elemanlar geldi bazı parçaları değiştirdiler gelirken led ekran getirmişler oda kronik sorunuymuş biz pek önemsemiyorduk onu değiştirdiler kapakların ince ayarını yaptılar falan baya uğraştılar.Genel merkezden arandıkları için baya uğraştılar yoksa uğraşmazlar.

Kargo da genel merkez de bi sike yaramıyor , firmaya göre değişiyor herhalde ağırlık durumu zira Aras kargoyu ben 150 kere falan şikayet ettim genel merkezse FRANCHISING usulü çalıştıklarından mıdır nedir bi sike yaramıyor genel merkezin otoritesi.

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Alttarafı 2 parça eşya.. 1 unite, 1 masa. Geç geldiğine göre zaten belli ki, ya önceki evde, bir şeyler ters gitti. Ya da sabah ürünler kendisine teslim edilirken, bu ürün çok fazla mesaim uzar dediği halde. Yükleme müdürü fazla dan bir ev eşyası daha kilitledi. (Mesai ücreti yok, Sen bunları bitirirsin deyip, gönderiyorlar!)

Evet bunlar zaten klasik sorunlar ama bir de, Sivil hayattan gelen sıkıntı üstüne eklenmişse.. Onu bilemiyoruz.

Bana göre duyarlı olmakta fayda var.

1. Duyarlı Müşteri;

"Kardeş senin canın bişeye sıkılmış ama senin buraya geç gelmen benim suçum değil, Işığın olmadığını bilseydim, sana ışık da bulurdum."

Zira eğer baştan mağazayı arayıp bildirilmemişse, o Işığı sağlamak ev sahibinin görevidir! Yani bunu normal bir müşteri akıl eder genelde. "Benim evde ışık yok. Gelen elemanların bilgisi olsun" müsterinin bunu önceden haber vermesi lazım. Zaten ona göre şarjlı matkap bataryaları da önceden doldurulur fazla fazla batarya getirilir. 

2. Duyarlı Müşteri

"Bu saatte niye geldiniz, gidin, yarın gelin. İstemiyorum."

İşte en sevdiğim müşteri budur. Yani esas duyarlı müşteri budur. Elemanı gorüyorsun zaten, belli bişeye sıkılmış. Çünkü bunu dediğin zaman elemanı da düşünmüş oluyorsunuz. Ben olsam öyle derim. Eşyaları bırakın ama kurulmadığı için imzalamam. (Bir video çeker, gideriz, İşimiz ertesi güne kayar)

Video çekmeye gelince, imza atılmadığı takdirde, daha sonra halledilir hesabı, her evde video çekiyoruz. Aksi halde ürünleri bıraktığımızı nasıl kanıtlayabiliriz ki. 

rahmandaburda tarafından 27/Eyl/20 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Alttarafı 2 parça eşya.. 1 unite, 1 masa. Geç geldiğine göre zaten belli ki, ya önceki evde, bir şeyler ters gitti. Ya da sabah ürünler kendisine teslim edilirken, bu ürün çok fazla mesaim uzar dediği halde. Yükleme müdürü fazla dan bir ev eşyası daha kilitledi. (Mesai ücreti yok, Sen bunları bitirirsin deyip, gönderiyorlar!)

Evet bunlar zaten klasik sorunlar ama bir de, Sivil hayattan gelen sıkıntı üstüne eklenmişse.. Onu bilemiyoruz.

Bana göre duyarlı olmakta fayda var.

1. Duyarlı Müşteri;

"Kardeş senin canın bişeye sıkılmış ama senin buraya geç gelmen benim suçum değil, Işığın olmadığını bilseydim, sana ışık da bulurdum."

Zira eğer baştan mağazayı arayıp bildirilmemişse, o Işığı sağlamak ev sahibinin görevidir! Yani bunu normal bir müşteri akıl eder genelde. "Benim evde ışık yok. Gelen elemanların bilgisi olsun" müsterinin bunu önceden haber vermesi lazım. Zaten ona göre şarjlı matkap bataryaları da önceden doldurulur fazla fazla batarya getirilir. 

2. Duyarlı Müşteri

"Bu saatte niye geldiniz, gidin, yarın gelin. İstemiyorum."

İşte en sevdiğim müşteri budur. Yani esas duyarlı müşteri budur. Elemanı gorüyorsun zaten, belli bişeye sıkılmış. Çünkü bunu dediğin zaman elemanı da düşünmüş oluyorsunuz. Ben olsam öyle derim. Eşyaları bırakın ama kurulmadığı için imzalamam. (Bir video çeker, gideriz, İşimiz ertesi güne kayar)

Video çekmeye gelince, imza atılmadığı takdirde, daha sonra halledilir hesabı, her evde video çekiyoruz. Aksi halde ürünleri bıraktığımızı nasıl kanıtlayabiliriz ki. 

Yanlış anlamada ilk madde dediğin gibi olmaz hocam.

Ne bileyim iki parça malzeme kaç saatte kurulur. Belki monteli gelecekti bırakıp gidecekti ben ne diye evde ışık yok diyeceğim firmaya. Adamın zaten ışıkla bir derdi olmadı zaten. Işık yüzünden yapamadığı bi şey de olmadı. Onu bahane olarak söyledi.

Zaten dün gelecez dediler önceki gece boş evde yattım. Bugünde akşamın köründe geldiler.

zeybekustasi tarafından 27/Eyl/20 00:54 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

O 2 parça malzeme en fazla yarım saat de kurulur. Bu sebeple doğru diyorsunuz, ilk madde olmaz. Zifiri karanlıkta, telefonun ışığıyla bile kurarım ben onları.

rahmandaburda tarafından 27/Eyl/20 04:52 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 3774 Toplam Mesaj: 36
sorun sıkıntı