folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yavru Kuş Beslemek?

Yavru Kuş Beslemek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

çok tatlıymış. Normalde kuş sevmem ama bu sevimli geldi. Veterinere götür derim. Sor bi böyle böyle oldu ne yapılabilir diye.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Yazık olmuş büyük ihtimal aldığında da hastaydı ya da verdiğin ekmek den dolayı şişmiş de olabilir.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Çok cici laaan :D iyi bakın hayvana.

Bu arada yeri gelmişken, "çipetpet" kuşunu bilen var mı? ondan alcam amk kafaya koydum. Lezzetli çipetpet yapanlarından.

Evet, biliyorum o kuşu. Bende var 2 tane. İstersen İstanbul içi elden verebilirim. Hediyem olur sana (:

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    elnino bunu yazdı

Ben köyde olduğum için sorun olmuyor :D ama dediğinde haklısın çiğnenmiş olması lazım

Çiğnerim :D

Cesnist bunu yazdı

Kuş yemi satan bi yere veya petshopa gidersen ne ile beslemen gerektiğini söylerler.Tüy değiştirme döneminde çok dikkatli bakman lazım yoksa ölüyorlar.

Tüy değiştirme dönemine girene kadar uçmayı öğrenip gitmiş olur :)

adamın dibisin ama yinede sen ekmek çiğne ver :D

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 1840 Toplam Mesaj: 25