folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaz İçin Tatil Planları

Yaz İçin Tatil Planları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Yazın arkadaşlara 2 yada üç arkadaş tatil planı yapıcaz yalnız yer konusunda hala netleşebilmiş degiliz :

Birimiz Yurt dışı olsun 

Birimiz Aydın olsun 

Birimizde kemer olsun 

diyo sizin tatil planınız varmı varsa nelerdir veyahut abi şuraya gidin ortamı manzarası denizi süperdir dediginiz bi yer varmı ? 

Yurt dışı fikirlerinide açığım yalnız bütçe olarak da uçuk kaçık olmayacak vaziyette tabi.

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

İnsanlardan yakın arkadaşınla tatile gitme uyarısı alan biri olarak tahminimce sizin muhabbet,

Keşke Yurt dışı olsaydı, 

Keşke Aydın olsaydı,

Keşke kemer olsaydı olabilir.

Ben Egeyi ve güneşi seven biri değilim nacizane tavsiyem karadeniz turu. Ordudan girin Batumdan çıkın. Trabzon'u bol bol gezin.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/minik-gezi-rehberim-197657

Şöyle bir konum vardı belki size biraz fikir verebilir. Ben Muğla'yı çok seviyorum aylarca gezip görülebilecek yerler var. Özellikle Sedir Adası'nı görmenizi tavsiye ederim. Tarihi yerleri seviyorsanız kesinlikle müzekart'ınız olsun. Gökova körfezi kesinlikle gezilmesi gereken bir yer. Körfezde Akyaka ve Akbük çok güzeldir. Akyaka'da kamp atabilirsiniz ayrıca. Çam ormanlarının içinde çok güzel bir yer. Ayrıca aynı çam ormanlarının içinde villa, karavan gibi çeşitli farklı konaklama seçenekleri de mevcut.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Hocam tutun lüks bir villa hergün mangal yapıp biranızın viskinizi için havuz keyfiyle :) bence tatil bu

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Atla buradan Belgrad'a git, oradan vizesi sadece pasaportla gidebilecegin guzel bir balkan turu yap. Hem ucuz hem de guzel cografya. Kultur olarakta guzel yerler.  Yalniz balkanlarda dikkat et, seni kaziklamaya calisanlarin cogu  musluman-turk profildeki insanlar olacak. Daha once bir kac defa o bolgeye gidip uzun sure gezen birisi olarka bir defa kaziklandim o da otobus bileti satan musluman teyze tarafindan. Yine karsilastigim butun kaziklanma durumlari bizim insanimiz tarafindan gerceklesti.

Budva'da gece yarisi uygun ucuz otel bulamayinca sokaklarda surtmeye basladik arkadasla, karnimiz acikinca bir tane kasap gorduk, daldik iceri ekmek arasi guzel bir et pisirttirdik, sonra kasapta calisan tek hatun bize nereden geldigimizi, ne yaptigimizi falan sordu. Bizde anlattik durumu, budvaya gezmeye geldik ancak kalacak yer sikintimiz oldugunu soyledik, belki geceyi bir parkta falan geciririz muhabbeti yaparken, evi aradi annesine iki misafiri oldugunu soyledi, o gece kasapta kaldik, anne-baba-abi-kardes herkes sohbet etti guldu eglendi... Oncesinde musluman oteli gecelik 85 euro para istedi :D

ComputerWolf tarafından 14/Şub/17 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Atla buradan Belgrad'a git, oradan vizesi sadece pasaportla gidebilecegin guzel bir balkan turu yap. Hem ucuz hem de guzel cografya. Kultur olarakta guzel yerler.  Yalniz balkanlarda dikkat et, seni kaziklamaya calisanlarin cogu  musluman-turk profildeki insanlar olacak. Daha once bir kac defa o bolgeye gidip uzun sure gezen birisi olarka bir defa kaziklandim o da otobus bileti satan musluman teyze tarafindan. Yine karsilastigim butun kaziklanma durumlari bizim insanimiz tarafindan gerceklesti.

Budva'da gece yarisi uygun ucuz otel bulamayinca sokaklarda surtmeye basladik arkadasla, karnimiz acikinca bir tane kasap gorduk, daldik iceri ekmek arasi guzel bir et pisirttirdik, sonra kasapta calisan tek hatun bize nereden geldigimizi, ne yaptigimizi falan sordu. Bizde anlattik durumu, budvaya gezmeye geldik ancak kalacak yer sikintimiz oldugunu soyledik, belki geceyi bir parkta falan geciririz muhabbeti yaparken, evi aradi annesine iki misafiri oldugunu soyledi, o gece kasapta kaldik, anne-baba-abi-kardes herkes sohbet etti guldu eglendi... Oncesinde musluman oteli gecelik 85 euro para istedi :D

:) Aklıma bir anda kamyon şoförü geldi abi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bende balayı için öneri bekliyorum yurtdışı düşünüyorum dövizler malum zikilmeyek...

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ben sizi anladim Marmaris aradiginiz yer. 😁😁😁

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam 2 arkadaş biz de yazın 1 haftalığına ukrayna düşünüyoruz.

4bin tlgii bit bütçe ile 10gün rahat gezilir diyor ordaki bi arkadaş.

tabi bu düşüncemiz pasaportun kalkmasından önceyi şu an mısıra yönlenebiliriz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Her yaz 1 ay Olympos ta OrangePansion da konaklıyorum. Klasik bir tatil belki ama her ihtiyacımı gideriyorum :D Doğa ile iç içe :DD

Aganta Burina Burinata
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ucuz olsun ama bol bol gezebileyim diyorsan ( benim gezi rehberim vardı onu da okumanı öneririm )

ÖNEMLİ NOT , Güney ege , izmirden antalya il sınırına kadar olan bölge için bana  her zaman PM atabilirsiniz. 

AYDIN - izmir

kuşadası ordan şirince bol bol şarap , ordan dilek yarım adası milli parkı kanyonda yürüyüş şelalede bol foto aydın merkezde takılın 1-2 gün 1 haftalık malzeme cıkar zaten size araba varsa

izmire ödemiş tarafına geçip ( 2 saat felan süreR ) torbalı ve tire ye gidin tire şiş köfte yiyin ödemişten bozdağa ve gölcüğe çıkın. alın size 2 haftalık yada 10 günlük yada çok hızlı bir haftalık tatil rotası.

Pahalı olsun bok gibi param var diyorsanız 

Bodrum , marmaris , fethiye. 

En iyi plajları gezin , ölüdeniz , bodrum türkbükü ortakent akyarlar plajları  sosyetiklerle foto çektirin akyakaya gidin akbüke  gidin ordan datça datça merkez ve palamut bükü.

Arabalı vapur ile karşıya geçerseniz oda çok güzel datça da daha fazla zaman geçirirsiniz ancak arabasız giderseniz de çok güzel koylar var.

kalkiseskibodrumyolu48401yalib.png (1349×645)

PanxeR tarafından 14/Şub/17 18:30 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2941 Toplam Mesaj: 24
antalya tatil kemer yurtdışıtaitl aydın