Yaz Okulu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

benim 1 donemden kalmıs oldugum bir ders var bizim üniversitede yaz okulu yok

baska bir üniversitenin yaz okuna gidip o dersten gecsem kabul ederlermi ? böyle bişey yapan varmı ?

bolum insaat muh

üni sırnak üniversitesi

ders mühendislikte hesaplama metotları

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

büt?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

senin okulunda o ders acılmıyorsa yani orn teknık resım dersını donemde aldın ve kaldın yazın acılacak derslerın ilanı asılır bu sıralar orada yoksa başka bi üniversitenin teknık resim dersını alıp gecersen kabul olur ama burada dikkat etmen gereken hususlar ise ;

1- müfredat ( hocana sorarsın )

2- harç parasını ne zaman yatırcan vs. bide harç miktarı farklı olur haberin olsun

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

para onemli diğil

su lanet secmeli dersi versem yeter

muhendistikte hesaplamama metotları 

diye bir ders var

hangi universitede bu ders var onu bulamıyorum

oldunuda zannetmiyom

bu dersin yerine buna yakın bir ders olsa acaba olurmuki

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kabul edilmesi lazım nerden biliyorum dersen bizim arkadaş yaz okulunda Başka üniversiteden üstten ders alıp kendi okulumuz o dersten geçtim diye verdi ve kabul edildi. Ama sizin okulun yaz okulunu kabul etmemek gibi özelliği varsa bilemeyeceğim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

bu konuyu kime sorabilirim ünide acaba ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

önce bi danışman hocana git sonra arastırma yaparsın bi hangi üniler acıyor felan . bu arada hangi ünidesin bide hangi bölüm oldugunu yazda belki yardımcı olan cıkar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

yazdım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

bugun okula gidip bi bakarım benım unıye . inşaatcı arkadaslara da sorarım seni bilgilendirirm kardeşim üni : aksaray universitesi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

üniversiteye göre değişiyo, mesela itüde sadece bazı ünilerden alınan dersler kabul ediliyo, onları da geçtikten sonra okulda tekrar jüri sınavına giriyosun ondan sonra kredi olarak geçmiş sayılıyosun.(çok saçma amk)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kzdal
    kzdal's avatar
    Erkek

imlegend bunu yazdı:
    -----------------------------

Kabul edilmesi lazım nerden biliyorum dersen bizim arkadaş yaz okulunda Başka üniversiteden üstten ders alıp kendi okulumuz o dersten geçtim diye verdi ve kabul edildi. Ama sizin okulun yaz okulunu kabul etmemek gibi özelliği varsa bilemeyeceğim.

-----------------------------

Kardeşim eger okulunda yaz okulu yoksa büt vardır. okulunda yaz okulu olmadıgı halde baska bı unıversıtenın yaz okulunda bu dersı alamazsın. Bütlere girip alabılırsın anca.. kı zannedersem ılk donem kaldıgın bı ders ve ılk donemın butunde gecemedın bunu? ıkıncı donemde ılk donemın butunu acmazlar buyuk ıhtımall. 

Dedıgım gıbı okulunda yaz okulu yoksa baska bı unıversıtenın yaz okulunda bu dersı alamazsın..

Hastasıyızzz Dedeeee :)
Toplam Hit: 2155 Toplam Mesaj: 17