folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yazılanların Doğruluğunu Merak Ediyorum

Yazılanların Doğruluğunu Merak Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

https://web-ofisi.com/haberler--Ouml-nemli-Duyuru-

bilenler bilir bunların scriptlerini birileri patlatmış ve suan tüm warez alemine yayılmış durumda. sitelerini kuracağım scriptleri incelemek için acıyodum ki linkteki paylaştığım yazılarını gördüm. vergi mükellefleri oldukları pek inandırıcı gelmedi hatta yazılarında biyerden lisansladıklarını yazmıslar hiç inandırıcı gelmedi. merak ettiğim konu bunlar bu scriptleri kullananlar hakkında hak iddia edebilirler mi. belki tasarımlar bunların fakat sitelerinde iletişim kısmındaki ve her sayfalarının en altında adres kısmında 'home ofis çalısma sistemi' diye yazan biri prof olamayacağını düşündüğüm için ne ayak bunlar bilginiz var mı? 

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Çok basit. https://www.web-ofisi.com/uploads/web-ofisi-vergi-levhasi.pdf Adam vergi levhasını paylaşmış. Maliyenin sitesinden doğruluğunu kontrol edebilirsin. Vergi levhasında geçen isimle banka hesap numaralarındaki isim birbirini tutuyor. Home ofis çalışıyor olması vergi mükellefi olamayacağı anlamına gelmez. Hak iddaa edebilirlermi sorusunu bilişim hukuku hakkında bilgisi olan yanıtlayabilir.

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

r10'da konu var 28.11.2014 tarihinde açılmış web-ofisi ve ofisimo bir biriyle tartışıyor. Ofisimo scriptlerin kendine ait olduğu söylüyor web-ofisini mahkemeye vereceğini söylüyor.

Bu scriptlerin kimin olduğu belli değil açıkçası. Sizin geçen paylaştığınız bazı scriptler şuanda sitelerinde bulunmuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek

edit.

theimpossible tarafından 28/Oca/16 11:16 tarihinde düzenlenmiştir

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Çok basit. https://www.web-ofisi.com/uploads/web-ofisi-vergi-levhasi.pdf Adam vergi levhasını paylaşmış. Maliyenin sitesinden doğruluğunu kontrol edebilirsin. Vergi levhasında geçen isimle banka hesap numaralarındaki isim birbirini tutuyor. Home ofis çalışıyor olması vergi mükellefi olamayacağı anlamına gelmez. Hak iddaa edebilirlermi sorusunu bilişim hukuku hakkında bilgisi olan yanıtlayabilir.

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

bu adamın scriptleri nerede?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

bu adamın scriptleri nerede?

Aynen nerde? Varsa hemen çekelim, zira lisanları için sikkime giden bir patika var.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

scriptlerin nerdeyse hepsi warezde var hatta  bikaçını bulup test edip link koymustum fakat 2 aydır dava acıcaz demiş kalmıs öyle. hani bunu biz kullandık diyelim neolur ne biter onu merak ediyorum sonucta bunlar hep emek fakat scriptlerin bazıları güzel de ve scriptlerin bunların olduğuna yada bunlarınsa bahsettiği gibi tema lisanslama diye bişey duymadım ama varsa da yaptıklarını zannetmiyorum açıkçası

yanız dikkatimi çeken bi konu var ofismo da web-ofisi de aynı hosting firmasiyla calısıyor ve yamulmuyosam ns leri aynı ip aralığında ama biri konya biri samsun. muhtemelen eş dost kanka bozuşması durumları olabilir. 

csabanci tarafından 28/Oca/16 15:46 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

bilenler bilir bunların scriptlerini birileri patlatmış ve suan tüm warez alemine yayılmış durumda. sitelerini kuracağım scriptleri incelemek için acıyodum ki linkteki paylaştığım yazılarını gördüm. vergi mükellefleri oldukları pek inandırıcı gelmedi hatta yazılarında biyerden lisansladıklarını yazmıslar hiç inandırıcı gelmedi. merak ettiğim konu bunlar bu scriptleri kullananlar hakkında hak iddia edebilirler mi. belki tasarımlar bunların fakat sitelerinde iletişim kısmındaki ve her sayfalarının en altında adres kısmında 'home ofis çalısma sistemi' diye yazan biri prof olamayacağını düşündüğüm için ne ayak bunlar bilginiz var mı? 

home ofis calisma ile profesyonel olmamanin ne alakasi var?

profesyonwllikten kasit gidip ofis tutup her ay kirasina sitopajina ayri domalmakmidir?

adamin lisans almasina gerek yok tespit ettikleri herkesi tek tek sikayet etsin dava acilsin teker teker parasini alir tazminatiyla birlikte.

vergi mukellefi konusuna gelirsen de online satis yapmak icin iyzico payu ve banka poslari vergi levhasiz alinmaz.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

profesyonwllikten kasit gidip ofis tutup her ay kirasina sitopajina ayri domalmakmidir?

adamin lisans almasina gerek yok tespit ettikleri herkesi tek tek sikayet etsin dava acilsin teker teker parasini alir tazminatiyla birlikte.

vergi mukellefi konusuna gelirsen de online satis yapmak icin iyzico payu ve banka poslari vergi levhasiz alinmaz.

hayır sunu demek istedim yani mesela bi kurum veya firmadan hizmet alıcaksın yada alıyosun fakat yerini yurdunu bilmiyosun adamlara ulaşıp sormadan bu durumu demek istedim bi ticaret olayı için eksi bi durum değilmidir bu? bana göre öyle olduğu için böyle bişey yazma gereği duydum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

hayır sunu demek istedim yani mesela bi kurum veya firmadan hizmet alıcaksın yada alıyosun fakat yerini yurdunu bilmiyosun adamlara ulaşıp sormadan bu durumu demek istedim bi ticaret olayı için eksi bi durum değilmidir bu? bana göre öyle olduğu için böyle bişey yazma gereği duydum 

bir cok insan var danismanliknyapan disarda toplaniyorlar sanal ofis kiraliyorlar bizde insaatci cok mesela enistem tjk hipodrom yenilenmesi termik santral boyanmasi gibi buyuk capli isler yapiyor ama  ofisi yok tamamen resmi ve sanal ofis kullaniyor .

eticaret sitesinden alisveris yapiyorsun ofisini biliyormusun yerini biliyormusun tabiki de hayir.ofislik bir durum yok ki ortada .gidip gormen gereken bir showroom.yok ortada 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1989 Toplam Mesaj: 14
script web-ofisi