folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yazılım İşleri Yapıyorum Uygun Fiyatlara

Yazılım İşleri Yapıyorum Uygun Fiyatlara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar ek gelir elde etmek için küçük uygulamalar yapıyorum.

saat 9 dan sonra 2 ye kadar müsait oluyorum

mail: furkiak@gmail.com

Web uyumlu siteleri ios ve android için programlaştırma: 25 TL (android için istenirse markete yüklerim kendi hesabımdan)

Normal uygulamalarıda yapıyorum isteyenler için uygulamaya göre fiyat verebilirim.

Worpdress site kurulumu tema giydirme (Demo sample) basit düzeyde içerik girişi (hakkımızda misyon vizyon iletişim) girişi: 100 TL (ürün vb içeriklerin fazlalığına göre para isteyeceğim)

Makale tanıtım yazısı gibi işleri yapabilirim 1 sayfası için 20 TL istiyorum.

Grafik olarak logo banner yapabilirim: 20 TL (bu konuda lütfen ne istediğini bilen kişiler gelirse sevinirim :) )

her türlü masaüstü yazılımını yapabilirim basit düzeydekileri iş olarak alacağım.

fiyatlar konusunda esneme yoktur. ama durumu olmayan müritler özelden yazarsa ücretsiz olarak yaparım

Sormak isteidğiniz soruları alabilirim.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

PM attım.

Altan naptın oğlum :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Logo istersek 20TL'ye mi yapıyorsun hocam ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Logo isteyenler için yapmış olduğun örnek çalışmaları yüklersen daha iyi olur aslında.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

referanslar lütfen....

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

hah tahribatta bu tür konuları görmek beni mutlu ediyor.

Öncelikle iyi satışlar bol kazançlar arkdaşım.

Makale için seni bol bol rahatsız etmeyi düşünüyorum lakin kafamda ufak bir soru işareti oluştu.

Bazı sitelerde ( r10 wm gibi ) 100 kelime makaleyi özgün şekilde 1.5 - 2 tl yazıyorlar. 1 sayfa makaleden kastın kaç kelime ? 

Basit içerik girişleri demişsin. içerikçi arıyorum ben şu anda. Siteye biraz ciddi yatırım yaptım kendi çapımda ve ekmeğinide yemek istiyorum. 

Logo kesinlikle ve kesinlinle şart. 

İlk referans logon olmak isterim ( esnetme yaparsan logo fiyatında sevinirim. yapmazsan da sorun değil ) :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Hocam bir sayfa makale kelime bazını açıklarmısın ? 

Tek Word Sayfası Bile 10 Tl'yi geçmiycek şekilde piyasada seyir etmekte.

Kelime başı fiyatlandırman nedir ? 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Web uyumlu siteleri ios ve android için programlaştırma; biraz açabilir misin?

Responsive veya mobile arayüzü olmayan siteleri taşıyabiliyor musun uygulamaya?

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

Logo istersek 20TL'ye mi yapıyorsun hocam ?

aynen hocam 20 tl ye logo yapıyorum tabiki bu logoyu nasıl birşey istediğinizi biraz detaylı anlatmanızı istiyorum ne imajı yansıtacak cinsinden

Freak bunu yazdı

hah tahribatta bu tür konuları görmek beni mutlu ediyor.

Öncelikle iyi satışlar bol kazançlar arkdaşım.

Makale için seni bol bol rahatsız etmeyi düşünüyorum lakin kafamda ufak bir soru işareti oluştu.

Bazı sitelerde ( r10 wm gibi ) 100 kelime makaleyi özgün şekilde 1.5 - 2 tl yazıyorlar. 1 sayfa makaleden kastın kaç kelime ? 

Basit içerik girişleri demişsin. içerikçi arıyorum ben şu anda. Siteye biraz ciddi yatırım yaptım kendi çapımda ve ekmeğinide yemek istiyorum. 

Logo kesinlikle ve kesinlinle şart. 

İlk referans logon olmak isterim ( esnetme yaparsan logo fiyatında sevinirim. yapmazsan da sorun değil ) :)

hocam 1 a4 sayfası yani word sayfası yazıdan bahsediyorum roman yazdığım için bu konuda sıkıntım yok içerik girişi yapabilirim sıkıntı yok. referanslarım var logo konusundada hocam yapabiliriz sıkıntı değil

EricNorthman bunu yazdı

Hocam bir sayfa makale kelime bazını açıklarmısın ? 

Tek Word Sayfası Bile 10 Tl'yi geçmiycek şekilde piyasada seyir etmekte.

Kelime başı fiyatlandırman nedir ? 

kelime başı fiyatlandırma demedim hocam 1 a4 sayfası dolusu hocam örnek metin yazabilirim siteyenlere

pesimistzombie bunu yazdı

Web uyumlu siteleri ios ve android için programlaştırma; biraz açabilir misin?

Responsive veya mobile arayüzü olmayan siteleri taşıyabiliyor musun uygulamaya?

hocam responsive yada mobile arayüzü olmayan siteleri mobile dökebilirim fakat bu fiyatta olmaz yapılacak uygulamaya göre biraz değişecektir fiyat.

Kaan bunu yazdı

referanslar lütfen....

iş yerinde olduğum için referansları akşama yükleyebileceğim hocam

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

fiyatların çok düşük hocam . tam ölücülerin aradığı fiyatlar. makale yazan biri özel bir yeteneği olmadan kazandığını kazanır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

fiyatların çok düşük hocam . tam ölücülerin aradığı fiyatlar. makale yazan biri özel bir yeteneği olmadan kazandığını kazanır.

+1 hocam yalnış anlamada çok garip geldi ticaret anlayışında makaleyi hiç taraf tutamıyorum. 

Çünkü sen 1 sayfa yazıyı 20 Tl'ye yazıyorsun bir word sayfasında 600 kelımden fazla bir yazıyı çok göremezsin. 

Ben 5-6 saatta 2.000 kelime makale yazıyorum aldığım ücret 20 TL. Ben emeğimi bastığım harften alırken 

Sen ticaret anlayışıyle kalıpsal bir sayfadan alıyorsun. Fiyatlandırmada makale yazarlığı özgünlüğünde değerlendirip 

Daha işlevsel birşeyler koyabilirsen alıcağın emeğin karşılığı daha fazla olur. 

Hem ölücük yaşatmazsın. Hemde sabah akşam yazanların ne çektiğini anlarsın .) 

Yoksa sayfası 20 liradan zengin olmuştum ben .) 2.000 kelimeden 20 tl kazanırsın işi iyi yaparsan priminide alırsın fazlasıyla 

Ama bu baya bir uçuk hocam, ben görünce sana değil mantık işleyişine bozuldum biraz, 

Neden dersen burada birçok insan yazdırıyor yazan var ve iş yaptıran var grafik ve yazılım boyutunca sözüm yok heralde uygun fiyatlar 

Ama senin makale konusundaki fiyatın oldukça emek hırsızı gibi görülebilir ilk okuduğumda öyle hissettim 

Konunu baltalamak gibi bir niyetim yok tepki alabilirsin diye değerlendirmeni daha dikkatli yapmanı tavsiye eder yardımcı olmak isterim. 

O yüzden yazdım, hem yazanlarada saygı mabında güzel olur, Tabi gene senin ticaretin yazan yazdırır 

Ama bu işin bir sayfada katla kazan mantığı yoktur, parmak kaç tuşa basarsa emeği tuştan gelen kuruş bazıdır. 

Ne kadar tuşa bas o kadar ekmek yedir. Selametle hocam + bilgi vs birşey lazım olursada pm atman yeterli her türlü yardımcı olurum 

Edit : 2 kere okumak adetimdir, yazıdan sonra art niyet besleme lütfen hocam anlatmak istediğimi anlarsın umarım .) 

EricNorthman tarafından 01/Haz/15 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 1722 Toplam Mesaj: 13