folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Yazılımcı Arkadaşlar Notlarınızı Nasıl Tutuyorsunuz ?

Yazılımcı Arkadaşlar Notlarınızı Nasıl Tutuyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar.

Karislastigim problemleri ve cozumlerinin çoğunu hatirliyorum ama bir yere de not almak istiyorum.

Heryerden erisimi olan, arama ozelligi olan bir sey olsa iyi olur. Hatta mumkunse kategoriler vs de olsa iyi olur gibime geliyor.

Sizin kullandiginiz bir platform vs var mi ? Siz notlarınızı nasil aliyorsunuz  ?

Cevaplarınız icin tesekkur ederim

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

sublimeda kod yazmiyorum not defteri olarak kullaniyorum

bi de notion var bi tik daha derli toplu tutmak istersen

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

https://keep.google.com/ kullanıyorum.

sunucu/client konularında yeri geliyor ekran görüntüleri alıyorum. epeyce işime yarıyor.. kod konusunda not pek lazım olmuyor. yaptığım projelerden çekiyorum yada anlık google dan buluyorum.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Notion ama javascript ve internet tabanlı oludğu için bir hantallık söz konusu. Keşke notion local olsa...

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Tüm notlarım için evernote kullanıyorum. Son güncellemeler ile işime yarayan ve sık kullandığım özellikleri kaldırmış olsalar da diğerlerine göre kıyasladığımda en mantıklı gelen evernote.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bir wordpress blog açıp, karşılaştığın sorunu, sorun çıkartan yeri ve çözüm yolunu yazsan, tüm dünya ile paylaşsan.

Arama: Var

Kategori: Var

Heryerden Erişimi: Var

NoktaliVirgul tarafından 06/Ağu/21 08:50 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Ben genelde o projenin readme.md dosyasına alıyorum. Genel bir not ise onenote 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

*github-gitea

*markdown

*hidden repo

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    kanoonline bunu yazdı

https://keep.google.com/ kullanıyorum.

sunucu/client konularında yeri geliyor ekran görüntüleri alıyorum. epeyce işime yarıyor.. kod konusunda not pek lazım olmuyor. yaptığım projelerden çekiyorum yada anlık google dan buluyorum.. 

Bende aynı şekilde. Etiket özelliğindende faydalanıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

ben de pocket a atıyorum. Etiketliyorum da arada bir dönüp bakıp okuyorum tekrar

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Repo readme'sinde tutuyoruz genelde. Bi ara blog yazma niyetimiz vardi da bir turlu basarili olamadik.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 2253 Toplam Mesaj: 18
not tutma