folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Yazlık İçin İnternet

Yazlık İçin İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam,

Yazlık için internet bağlatmam gerekiyor. 3 ay falan kullanılacak. Daha önce Türknet ve Gıbırnet bağlattım önceki senelerde. Sanırım milleni de bağlattım. Ücretsiz kurulum haklarını kullandım :d

Alternatif operatör önerisi var mı?

35mbit yeter diye düşünüyorum. iptv harici yoğun bir kullanım olmayacak. modem var. altyapı 80-90 mbite kadar destekliyordu önceki yıllarda...

Şokneti aradım telefondayım şimdi bakalım ne diyecekler

edit. 120 tl aktivasyon diyorlar .s

edit2. comneti arıyorum haftaiçi 10-18 arası hizmet veriyoruz diyip kapatıyor :d sıkıntı çıkarsa vay halimize. acaba kurulum istioyrlar mı

edit3. 90 lira aktivasyon, kurulum isteğe bağlı 130 lira

noname tarafından 08/Tem/22 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Artık tüm firmalar ücret alıyor. Çünkü bu ücreti kendileri değil Telekom alıyor. Önceden 20-30 lira gibi ufak bir paraydı firmalar kendi ceplerinden karşılıyordu sıkıntı yapmıyorlardı. Şuan ücret olmuş 120 TL. 

Ücret almıyoruz diyen firmalar bile en az 6 ay kullanma sözü istiyor. Sözüne uymazsan ücreti son faturaya yansıtıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonamebiri
    nonamebiri's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı

Selam,

Yazlık için internet bağlatmam gerekiyor. 3 ay falan kullanılacak. Daha önce Türknet ve Gıbırnet bağlattım önceki senelerde. Sanırım milleni de bağlattım. Ücretsiz kurulum haklarını kullandım :d

Alternatif operatör önerisi var mı?

35mbit yeter diye düşünüyorum. iptv harici yoğun bir kullanım olmayacak. modem var. altyapı 80-90 mbite kadar destekliyordu önceki yıllarda...

Şokneti aradım telefondayım şimdi bakalım ne diyecekler

edit. 120 tl aktivasyon diyorlar .s

edit2. comneti arıyorum haftaiçi 10-18 arası hizmet veriyoruz diyip kapatıyor :d sıkıntı çıkarsa vay halimize. acaba kurulum istioyrlar mı

edit3. 90 lira aktivasyon, kurulum isteğe bağlı 130 lira

memleket kablosuz internet firması yaz googleye işini görebilir

https://googledaariyim.com/?q=mersin+kablosuz+internet+firmas%C4%B1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Air Wifi firmalarıda sağlam öper. Yok kurulum bedeli, yok depozito bedeli, yok bilmem ne. Birde bağlantı stabil olmuyor. Yağmur yağınca sapıtıyor.

Şuan tek yapabileceğin 180 liraya sınırsız ve taahhütsüz Telekom 4G internet alabilirsin : https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/magnet-tarifeleri.aspx

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

kablonet bence güzel tv paketi dahil 100 mbps internete 163 tl ödüyorum.kurulum ücreti falan almadılar

logas tarafından 08/Tem/22 16:21 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

kablonet bence güzel tv paketi dahil 100 mbps internete 163 tl ödüyorum.kurulum ücreti falan almadılar

Taahhüt verdiğin için alınmamıştır. 2017'de bağlatmıştım o zamanın parasıyla 600 TL kurulum bedelini sözleşmeye yazmışlardı. Taahhüt verince bu bedeli almıyorlar ama taahhütü bozunca alıyorlar. 600 lirada o dönem iyi paraydı. Şuan baktım 157 dolar alınabiliyormuş o dönem 600 lirayla.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    logas bunu yazdı

Taahhüt verdiğin için alınmamıştır. 2017'de bağlatmıştım o zamanın parasıyla 600 TL kurulum bedelini sözleşmeye yazmışlardı. Taahhüt verince bu bedeli almıyorlar ama taahhütü bozunca alıyorlar. 600 lirada o dönem iyi paraydı. Şuan baktım 157 dolar alınabiliyormuş o dönem 600 lirayla.

2017 de olsak keşke

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Comnete başvurdum bakalım parayı direkt çekti belgeleri yükledim. 69 tl 35mbit kurulum ile birlikte ilk ay 158 mi neymiş

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Comnete başvurdum bakalım parayı direkt çekti belgeleri yükledim. 69 tl 35mbit kurulum ile birlikte ilk ay 158 mi neymiş

Hemen peşin alım yap. Zam gelecek yakında.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Hemen peşin alım yap. Zam gelecek yakında.

Aktif etsinler de bakalım

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ev internetinide Comnet'e taşıyabilirsin. Kalan günleri aktarıyorlar.

Toplam Hit: 1656 Toplam Mesaj: 18
internet gıbırnet adsl vdsl şoknet türknet