Yeğene Ceza Yazmışlar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

arkadaşlar yegenm var 16 yaşında kapalı alanda sigara içtiği için ceza yazmışlar :) tabi zabıtayı flan görünce bizim yegen yusuf yusuf ne sorduysalar söylemiş 16 yaşında bi cocuğa bole bi ceza yazılabilirmi bu cezayı ödemezsek ne olur. bu konuda bilgisi olan aydınlatabilirmi ?

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Artık yasalar değişti hacı, uçan kuşa ceza kesiyorlar..

16 yaşında birine ceza yazabilirlermi diye soracak olursan, ske ske ödeyeceksiniz ö cezayı..

Ödemezseniz ilerde yol su elektrik olarak ölene kadar karşınıza çıkar o borç..

İcra'ya kadar gidebilir ödemezseniz..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Erkek

hacı ne bileym mk 16 yaşında cocuk ne ödicek nerden ödicek amk hükümeti ölüyü diriyi s. gözü bize dikti

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

her türlü öder öyle böyle değil yani.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Sigara parasını biriktirip ödesin işte.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Erkek

hacı bende öyle dedim içmeye bulduğun parayla ödersin dedim cıktım işin içinden de ucu yine bize giricek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hakikaten ilginç konu.

18 yaşını doldurmadığı için ceza düşer mi yoksa ebeveynlerinden mi tahsil edilir ben de merak ettim.

Takipteyim, hukukçu arkadaşlardan yorum bekliyoruz.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

çocuk kafayı çalıştırsaymış yazamazlarmış ama olmuş bikere

zaten cezayı kesmek için kuyruğundan tuttularmı bırakmıyorlar ibneler 

devlet bırakmaz eminim hocam akrabanın başına gelmişti e devlettede çıkıyor zaten bir türlü silinmez

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Erkek

hocam 16 yaşında cocuk daha hiç karşısına zabıta çıkmamış ki bide böle bi konuda cıkınca bık bık bık herşeyi ötmüş evin adresini flan vermiş eve gelicek herhalde :S

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

cocuktan alinmasa bile ailesinden alinir o para her halükarda cekerler sizden.    

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hemen gidip akp il teşkilatına üye olsun. 

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 1764 Toplam Mesaj: 16