Yemeksepeti.Com Ofisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

en sevmediğim insan tipi..dolap değil locker, koltuk değil seat...çok mu zor kardeşim..karizmatik olduğunu mu sanıyosun böyle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Kahve fincanını bırak önce birader diyesim gelmedi değil.

23 dakikalık videonun her saniyesinde o kahve fincanı mevcut.

Adamdan daha sempatik :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

peki burda çalışanlar kendilerine nerden sipariş veriyorlar?

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

150 bin dolar bende olsa bende yapardım demiyecem ama 2004 için 150 bin dolar çok büyük para şu an için büyük işler yapılabilir birazda parasını konuşturmuş bence

edit : video yeni açıldı kulaklıgım yok nevzat bu yazıyı goruyosan bana ulaş kardeş 23 dk boyunca o bardakta ne içtin hacı merak ettim, konusmalarını duyamadım eve gıdınce onada bakcam onun ıcınde sana 2 çift lafım olacak .....

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

helal olsun demeyi bilmeli insan.. helal olsun

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bloomberg HT'de ki Dragon's Den programında yatırımcı olarak bulunuyordu. O programlada epey yere yatırım yapmıştı. Adamda para gani ama onu o programda da hiç sevmiyordum bu videoda da hiç ısınamadım, böyle yavşakımsı bir havası var. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flickR
    flickR's avatar
    Erkek

türkiyede bu tip şirketler çoğaltılmalı. Sürekli baskı ve katı kural yerine, çalışanları rahat ettirmek şirkete olumlu yansayacaktır diye düşünüyorum. Ki google olsun, facebook olsun bu model çalışıyorlar. Adamın hareketlerini her ne kadar beğenmesemde helal olsun iyi iş çıkarmış :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek

ecstatic_60 bunu yazdı:
    -----------------------------

en sevmediğim insan tipi..dolap değil locker, koltuk değil seat...çok mu zor kardeşim..karizmatik olduğunu mu sanıyosun böyle

Bauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

@ flickR

hocam bizim ülkemizde bu tür yerlerin çoğalması imkansız bizim milletimizde bi kere öyle bi işçi yandaşı olma gibi bi fikir yok nıyetlıde olmazlar , ne kadar işçiyi süründürürler se okadar yanlarına kâr kaldığı düşüncesindeler

onun dışında ecstatic_60

fazlasıyla katılıyorum hocam, yabancı dil konuşunca millet birşey olduğunu sanıyor .)

sonuç itibariyle , bukadar bi an da yükselme göstermiş ve mükemmel bir başarıya imza atmış kim olsa bence bir nebze dahi olsa huyu suyu değişebilir , değişmeyen varsa da helal olsun der geçerim . Adamı ve takım arkadaşlarını da tebrik etmek lazım , 10 numara tasarlamış gibi gözüküyorlar herşeyi ..

Fakat herşeyden önce de işçisinin hakkını savunuyorsa sözlerinde samimi ise o zaman birşey demeye gerek bile yok sanırım (:

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ecstatic_60 bunu yazdı:

e arkadaş adam amerikada ne gördüyse istanbuldada o imkanların aynısını yapmak istemiş

tamamını izlemedimde elindeki bardaktan yudum alıyormu röportaj süresince? kesin almamıştır

harbi röportajı yapan adamda kendini bi ezik hissetmiştir ha :)

aslında heba etmek için çok para olacak bu yemeksepeti nin aynısını kuracan 81 ildeki bütün gıda işiyle uğraşan ticaret odasına kayıtlı

bütün esnafla anlaşma yapacan, bak bakayım sonra yemeksepeti mi kalıyor :)

Toplam Hit: 5655 Toplam Mesaj: 49