folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

Yeni Baş Belamız Kaldırılamayan "Easy Tab" Eklentisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Selam hocalar

Bir program yükleyim dedim internetten bu salak şey de yüklendi otomatik olarak.

Anasayfada www.portalsepeti.com diye değişti.(diğer tarayıcılarda değişiyor)

Sorun su ki portakal sepetinden kurtuluyorum ama bu uzantıyı chromeden kaldıramıyorum(ayrıca saat sekmesinin yanına da chrome simgesini atıyor orda da calısıyor) Chromeyi siliyorum tekrar kuruyorum bu eklenti de otomatik aktif oluyor

Netten araştırayım dedim yaklasık 10 gündür ortaya cıkan bir sorun bu çoğu kişinin basına gelmiş

Tavsiye edilen cozum yollarını denedim lakin işe yaramadı.

Yaptıklarım;

C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\Regeditten local machine/software/policies/google/chrome/extension yolundaki kayıtlarını sildim

Spyhunter,antimalware,adwcleaner,combofix programlarıyla pcyi tarattım.

İobit uninstaller programıyla chromu tamamen kaldırdım tekrar kurdum (fabrika ayarıda yaptım)

Format atmak istemıyorum daha yeni attım. Hırs da yaptım acıkcası altı üstü bir uzantı dedik ne lanet bir şeymiş

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacı bunlar hep next next işte :D

güvenli modda dene bir de. itneler öyle yapmışlar ki silsen bile kendilerini zilyon tane yere kopyalayıp tekrar başlatıyolar. sistem ney?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hacı bunlar hep next next işte :D

güvenli modda dene bir de. itneler öyle yapmışlar ki silsen bile kendilerini zilyon tane yere kopyalayıp tekrar başlatıyolar. sistem ney?

yok hocam nex nexti dikkatli yaparım aslında ya nerden geldi anlamadım :(

win7 ultimate

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bende portalsepetinden kurtulamadım anasını avradını

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hacı yeni daha önce kullanmadığın bi browser kurabilir misin?

denemediysen bi maxthon dener misin? o baya ayar yapmaya izin veriyor.

edit: o da tutmazsa google yaz anasayfam değiştiremiyorum filan diye. orda yazmışlardır şurdan indirdiğin programdan şu oldu diye. o programı indir sen de. çözümü bulunmuş olan virüsü kap sonra çözümlersin. belki işe yarar

joe_black tarafından 18/Kas/14 21:05 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tüm reklam virüsleri için ;

http://www.tamindir.com/adwcleaner/

İtinayla kullanınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

İtinayla kullanınız.

win 8,1 pro x64 de v9-eu diye gavur bi virüs yedim.  ne yaptıysam  silinmedi bu da dahil. diğer işletim sistemlerinde işe yarayan herşey 8,1 de yaramadı. Formatladım ben de :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

regeditten kaldırdınmı hocam portalsepeti ile ilgili uzntıları.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

bende portalsepetinden kurtulamadım anasını avradını

sende sadece portal sepeti mi sorun :D 

easy tab yok mu uzantılarda?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

İtinayla kullanınız.

o ve onun gibi kactane kurdum bana mısın demedı. :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

İtinayla kullanınız.

win 8,1 pro x64 de v9-eu diye gavur bi virüs yedim.  ne yaptıysam  silinmedi bu da dahil. diğer işletim sistemlerinde işe yarayan herşey 8,1 de yaramadı. Formatladım ben de :/

inat ettim format atmayacagım

Toplam Hit: 9912 Toplam Mesaj: 39