folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Başlayana Web Sitesi Kurulumu Tavsiyesi?

Yeni Başlayana Web Sitesi Kurulumu Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek

arkadaşlar bir acemi tabanca olarak web sitesi kurmada tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ögrenmeye çalışıyorum,Dreamwear'da yapmamı genelde tavsiye ediyorlar, siteyi tasarlayabilene kadar sadece ana sayfayı nasıl yayınlayabilirim.(yakında... gibi)domain name-hosting işlemleri tamam geçici olarak sayfaya bir resim koyup onu yayınlamak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

courage is found in unlikely places
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

html ile yapabilirsin basitçe dw de düzenleyebilirsin.eğer kafanda bir şeyler varsa photoshopta çizip daha sonra bunu slice toolla site haline dökebilirsin.ama konu başlığı ve içeriğin yazılışı tam ifade edememişsin bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek

photshopta yaptığım birşeyler var.slice tool komutunu pek bilmem doğrusunu söylemek gerekirse, photoshoptan yayınlama imaknım varsa benim çok daha kolayıma gelir...bu arada evet farkettim biraz abuk olmuş başlık.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    hypnite bunu yazdı:
    -----------------------------

photshopta yaptığım birşeyler var.slice tool komutunu pek bilmem doğrusunu söylemek gerekirse, photoshoptan yayınlama imaknım varsa benim çok daha kolayıma gelir...bu arada evet farkettim biraz abuk olmuş başlık.

Bunu incele tahribat.com/Dokuman-Photosop-Ve-Imageready-Ile-Web-Sitesi-Tasarimi-203/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnite
    hypnite's avatar
    Erkek

eywallah sağolasın,yanlız dosyayı yayınlayan kaanabak geçen yaz hayatını kaybeden çok yakın arkadaşımdı,dosyayı görünce kötü oldum bu durumda...A.R.E. tekrar sağol...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byercie
    byercie's avatar
    Erkek

hazır scriptler üzerinde çalışabilirsin. warez php scriptleri diye aratırsan google a onlar üzerinde oynamalar yapabilrsin

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    byercie bunu yazdı:

hazır scriptler üzerinde çalışabilirsin. warez php scriptleri diye aratırsan google a onlar üzerinde oynamalar yapabilrsin

Adam daha design sormuş sen git kod bızıkla diyon.önce php öğren de bari
Toplam Hit: 885 Toplam Mesaj: 7