folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Bir Oyun Ve Yine Türk Bayrakları

Yeni Bir Oyun Ve Yine Türk Bayrakları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

Merakla beklenen Assasin's Creed pc versiyonu çıktı ve call of duty 4 benzeri bir durumla karşı karşıya olduğumuzu farkettim. Oyunumuz Kudüs'ü ele geçirmek isteyen Bizans Kuvvetleri ile İslam Ordusu'nun savaşını konu alıyor ve kan gövdeyi götürüyor. Bizim yapmamız gereken bu savaşın oluşuna engel olmak ve bunu yaparken Altair'in en profesyonel olduğu işi yapmak. Oyunun bir çok yerinde Türk bayraklarını toplamanız gerekiyor veya videoda göründüğü gibi dalgalanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=20AV7_RkPpc  video link.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    bir nevi denge siyaseti izleyecegiz demekki.ya da satranç tahtasını alıp akıl oyunları yardımıyla yönetecegiz.İşte bu güzel ama oyun guzel mi.Biraz daha açamaz mısın.Yani online mı.Yoksa sadece pc ye mi kuruluyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hakkatten he şaşırdırm bende.. :|

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

oyun 2008'e damga vurabilecek bir oyun. xbox ve ps versiyonları çok tuttu ve pc sürümü yeni çıktı. hemen indirdim ve şaşırdım. http://www.youtube.com/watch?v=cc-ClutaN_I burdan tanıtım filmini izleyebilirsiniz. fakat online modu yok.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

oyunlarla pek aram yoktu ama hazır masaustu pc me yeni sistem aldım.Amd ;)

bakalım yavas yavas el atalım.güzel oyuna benziyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    hiç mi müslüman yazılımcı yok şu dünyada anlamıyorum ki. bi taneside bunlara karşı bi oyun yapsın. olmadı firex yapsın :/

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    hani abi link nerde:) acele bitirmem lazım bu oyunu. total war oynuyorum Cihanı devlet yapyım Türkiyeyi. bu oyunuda bitirmem lazım. torrent linki felan yok mu ki?

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

sanırım görevde yalnızca türk bayrakları toplanmıyordu diğer devletlerinde bayrakları toplanıyordu . oyun 3. haçlı seferleri zamanında geziyor karakterin adı Altair (el-ta-iyr) yani tahir . sanırım bu özellikle bir tepki değil o dönemin tüm güçlü devletlerinin bayrakları toplanıyordu . hatta bazı yerlerde türkçe kelimeler faland duyuluyor "geber kafir."

hocam birde sisteminin özelliklerini yazarmsın bayağı ağır bir oyun çünkü .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ee ? yani adamlar canakkalenin oyununu yapsa oyunda Türk bayragı var diye adamlara sovuceksiniz. Kendi agzınla soyluyorsun oyunun gectigi tarihi. 1191 de geciyor oyun, Selahaddin in kudusu almasından 4 sene sonra, 3. haclı seferini konu almıs. japon bayragımı koyacaklardı. hilal Türklükten bagımsız olarak islamiyetinde simgesidir ve yıldız ile hilal muslumanlarca bircok kez kullanılmısıtır, kullanılmaktadır. Türk bayragı ile alakası yok, islami bir tasvir.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

kartalkethuda bunu yazdı:
    -----------------------------
    hani abi link nerde:) acele bitirmem lazım bu oyunu. total war oynuyorum Cihanı devlet yapyım Türkiyeyi. bu oyunuda bitirmem lazım. torrent linki felan yok mu ki?

torrentturkle torrentleech te var

tl ye ayarlayamam ama tt ye davetiye attırabilirim :E

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek

DkN bunu yazdı:
    ee ? yani adamlar canakkalenin oyununu yapsa oyunda Türk bayragı var diye adamlara sovuceksiniz. Kendi agzınla soyluyorsun oyunun gectigi tarihi. 1191 de geciyor oyun, Selahaddin in kudusu almasından 4 sene sonra, 3. haclı seferini konu almıs. japon bayragımı koyacaklardı. hilal Türklükten bagımsız olarak islamiyetinde simgesidir ve yıldız ile hilal muslumanlarca bircok kez kullanılmısıtır, kullanılmaktadır. Türk bayragı ile alakası yok, islami bir tasvir.

DKN gerçekten haklısın ben bunu hep anlatmaya calıstım ama anlamadılar olağan birşey bu ne koyucaklardiki oraya japon bayragimi? 

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
Toplam Hit: 3956 Toplam Mesaj: 25