Yeni E-Ticaret Sitem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

www.alisverisburadan.com

aktif ettim bayilik sistemi ile çalışıyor ürünleri bi toptancıdan kargolanıyor. ben tv aldım kendime mesela ; 

http://www.alisverisburadan.com/vestel-3d-smart-47pf9060-47-led-tv.html

http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-vestel-47pf9060-fiyati,1049185.html

fiyatları karşılaştırabilirsiniz. bazı ürünlerde toptancı ciddi indirimler yapıyor. kargoyu hemen yapıyorlar . ben kendi üyeliğimle değil normal müşteri gibi üye olup denedim. tv geldi. aradım adamları vazgeçtim diye. kargo ücretini kesip ödemenizi iade edelim dediler bu kadarda anlayışlı firma. 

ürün almak isteyen olursa alacağınız ürün fiyatına göre 10-25-50 tl lik kuponlar elimde veriyim.

sitede gördüğünüz eksiklikleri ve aksaklıkları belirtesenizde onlarıda halledebilirim.

www.yesilgrow.com - Growshop
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

İncir güvenilir mi hocam? 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

ekşideki başlığı sen mi açtın hocam :D

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

tema güzelmiş hacı abi :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

@Ka1nsha eyv hocam

@Hybris reklamın her türlüsü makbuldür hocam :) varsa üyeliğin upla başlığı :) 

@kadirozdemir ben ilginç bir şekilde çok memnun kaldım . 6-7-8 martta antalyada seminerde yapacaklar her türlü masrafı karşılıyorlar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

İncir güvenilirdir hacı abi, bayaa büyük yatırım yaptı adamlar bu işe..

Ama umdukları kadar büyüyebildiklerini pek sanmıyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

@Ka1nsha eyv hocam

@kadirozdemir ben ilginç bir şekilde çok memnun kaldım . 6-7-8 martta antalyada seminerde yapacaklar her türlü masrafı karşılıyorlar. 

Hocam İncir'de sadece Foto-Kamera kategorisindeki Dijital Çerçeve ürünlerini kendi ekleyebileceğimiz ürünlerle birlikte satabiliyor muyuz? Biliyorsan sevinirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    kut bunu yazdı
    Sharp bunu yazdı

@Ka1nsha eyv hocam

Hocam İncir'de sadece Foto-Kamera kategorisindeki Dijital Çerçeve ürünlerini kendi ekleyebileceğimiz ürünlerle birlikte satabiliyor muyuz? Biliyorsan sevinirim.

kendimiz ürün ekleyemiyoruz hocam . ama kategorilerdeki ürünleri kafamıza göre göster gösterme yapabiliyoruz hepsini göstermek zorunda değiliz 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Hayırlı olsun hocam, birşey sormak istiyorum incir.com a ilk açılışta bir ücret ödüyormusun?

hadi sevişelim..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Bu ürünün maliyeti bu değil. Belki 2200 tl belki 2300. bu işi yapan adamım, Vestel bayisi işletiyorum

3-5 kere düşünmek lazım satın alırken. Türkiye'nin en büyük spotcusu beyazesyamerkezi bile bu fiyata satamıyor.

Ortada toptancı felan yok. vestel toptancılarla satış yapmaz. Kendi pazarlama departmanı sadece kurumsal bayilerine verir.

Ürün ya spota düşer ya düşmez ama bu fiyata inmez.

necroshine tarafından 23/Oca/14 01:22 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam, birşey sormak istiyorum incir.com a ilk açılışta bir ücret ödüyormusun?

evet hocam karşılığında hediye çeki,katalog,kartvizit,magnet,sticker falan gönderiyorlar logo basılı olarak. 

Toplam Hit: 3853 Toplam Mesaj: 34