folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni Ev İçin Eşya Tavsiyesi (Evleniyorum)

Yeni Ev İçin Eşya Tavsiyesi (Evleniyorum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba üstadlar nasipse bu yıl içinde evleniyorum. 3+1 bir ev kira olucak şekilde geniş bir ev tuttum.  Şimdi geldi eşya olayına bu yüzden sizlerden bilgi ve öneri istiyorum. Tecrübe herşeyden önemlidir. Öncelikle bir salon bir yatak odası ve bi calisma odası yapmayı düşünüyoruz. Son oda için karar vermedim önerilere açığız. Hangi ürünler ıyidir nerden alınır marka vb önerileriniz. Teknolojik olarak bu urun evinde mutlaka olsun önerileriniz nelerdir. Güvenlik için kapı önüne kamera takmak istiyorum mesala değişik her fikre açığım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle hayırlı olsun, az eşya al evi eşya ile doldurma, eşyaların küçük olsun  evini ileride değişebilrsin bunu göz önünde bulundur,lake alma çiziliyor bakımı vs zor, masanı almadıysan mermer masa al ayakları metalik onlar çok güzel bence.Beyaz eşyaları önceden alabilirsen al sürekli zam geliyor ama garantisini başlatma beklet,Buzdolabını eğer evinizdeki mutfak dolapları müsaitse geniş olandan al rahat edersin ben bosch tercih ettim memunum garantisinide alırken uzat. Televizyon LG aldım ve bir çok kişiye aldırdım herkes memnun. Hangi ilde oturuyorsun bilgi versen ona göre yönlendirme yapılabilir. İkea var malzemesi çok kaliteli değildir ama modüler ve kullanışlıdır parça garantisi vardır kırılan dökülen parçayı rahatlıkla bulabilirsin . Aldığın ürüne ekleme çıkarma yapabilme gibi avantajları var.

Ekleme

Koltuk takımı yatak odası vs alırken altı temizlenebilecek yükseklikte birşey alırsan temizliği kolay olur şu an pek yaygın olmasada robot süpürgeler yaygınlaşıyor onların girebileceği yükseklikte olsun. Aklıma geldikçe önemli gördüklerimi sayabilirim tabi zevk tercih bütçe meselesi benimki sadece öneri ve tercihten ibaret. Çamaşır makine 8 kg yeterli vs diye düşünme , kurutma ihtiyacın olur mu değerlendir

K4R4B4S4N tarafından 07/Haz/20 22:31 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

beyaz eşyada bosch dan şaşma reis tek tavsiyem bu 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Simens den kesinlikle uzak dur

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Mümkün olan en az eşyayı al kanka. Yalnızca ihtiyacın olanı al. En iyisi olsun diye uğraşma sıkılıyorsun. Ya yaz wpdan konuşalım işte. Benim yaptığım mallıkları yapma 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kısmetse benim de planım var,

Merakla takip ediyor olacağım konuyu.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Kardeş kiraya çıkacaksan en dandik markalar, eşyalar al.

Bak ben 4 kere taşıdım evi, anası ağladı mobilyaların.

Allahu Teala nasip ederse ev alırsam komple değiştiririm eşyaları.

Bak cidden diyorum sakın ha marka mobilyalar alma. Kiraya çıkacaksın, ilerde para olur bu sefer en iyilerini alırsın. Bak benim ablam öyle yaptı, kirada iken en dandik eşyaları kullandı. Kendilerine ev alınca en kaliteli eşyaları 3-4 sene önce aldılar. 20 -30 bin kâr yaptılar.

Öyle hanım tarafını sevindireceğim diye lükse kaçma sakın.

wordpress & sözlük
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Arkadaslar demis ama vurgulamak lazim :)

"Az esya al."

Eskiden esyalar insanlara hizmet ediyordu. Simdi insanlar esyalara hizmet ediyor. 

" temizligi kolay olsun. " 

ya evde devamli temizlik yapan birini gorursun yada temizlige verirsin her ay kesen yorulur. Cocugun olur o bembeyaz mobilyada cikolata yer illallah dersin

Gidip sakin bembeyaz mobilya alma.

" Hafif olsun" 

Bil bakalim Eşin evi degistirmek istediginde o 1 ton mobilyaları kim cekecek :)  bel fıtığı garanti.

Bu  3 kurala dikkat et.  gelip tesekkur  edersin.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

evde bir ekstra oda olmasi iyi olur misafirler icin ya da spor vs yapiyorsan ya da bebek olursa vs :) 

esya olarak benim faydali olarak gördügüm airfryerlar var 

https://www.amazon.com.tr/dp/B0746SDXWZ/

https://www.trendyol.com/philips/hd9650-90-avance-collection-airfryer-fritoz-p-14262809

nerdeyse hic yag kullanmadan baya güzel patates kizartmasi, tavuk vs pisirilebiliyor.. Normal firinlardan cok cok iyi.. Iyi ki almisiz bu ürünü diyorum.. pratik, kolay yikaniyor vs

ikea'larda baya pratik ürünler oluyor, kolayca kendin yapabiliyorsun.. Bakabilirsin

Bir de arkadasim bursa'daki mobilya avmsinden bhsediyor. Hic gitmedim ancak cok kaliteli ürünleri cok iyi fiyata bulabiliyormussun. Bilgisi olan yazabilir

Simdiden mutluluklar, Allah evliligini her daim hayirli etsin

unbalanced tarafından 08/Haz/20 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Buzdolabını olabildiğince büyük al hocam. Yenge hangisini istiyorsa (Senin gözüne çok büyük gelsede gözüne güvenme) onu al.

Fırın alırken kiracı olduğun için ankastre alman daha mantıklı. Evde ankastre yoksa hazır kabinleri satılıyor onlardan alabilirsin.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

fp ürünleri tercih et zaten 3 yıl garanti 4 yıl da kendin uzat 7 yıl sonra zaten ömür tamamlanıyor, buzdolabında elektirik tüketim sınıfına dikkat et, ankastre alırsan alacağın ürün turbo lu fırın olsun onda paraya kıy termikel al, klima daikin tv de fazla uçma günde kaç saat izliyorsun onuda panel iyi bir ürün al, evlenirken seg aldım daş gibi duruyor salonda ki Samsung 3 kere servise gitti 

küçük ev aletleri arzum tercih et 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 3739 Toplam Mesaj: 43
yeni ev