folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Gelenler Ve Onlardan Önceler Hakkında..!

Yeni Gelenler Ve Onlardan Önceler Hakkında..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    bence de bazı müritler saçmaladı artık.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    + larla olicak iş değil..!

bir kaos neyim gibi bişey var hajılar. bir ego tatmini olayı gibi bişey. tanımlamakta güçlük çekiyorum ama...

burada eskilik yenilik önemli değil. eskilik yenilik sadece bir tutam saygınlık getirir. rene bunu her zaman söylüyor ben ve holü hariç diyor herkes eşit diyor forumda. msn de kaç kere konuştu bu husuta bisürü şahit var. ama bir takım **tü kalkıklar sırf geyiq olsun diye yapıyor böyle eziqlikler. üstelik baksak o adamlara belkide çömez dediğimiz adamların yarısı bile edemeyecek bir bilgi seviyesindeler.

benim sanal alemdeki felsefem bu zaten
    bilgin kadar konuş abicim..! yoksa sus dinle öğren a.q.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Ezmeye kalkanlar Hepsi Burda göze batmaya calısıor aslında onlar aşağılık kompleksindeler ve kendilerini bişekilde büyütmek derdindeler reald_kurd + hepsinin dötü kalkmıs..!

BAN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    ya bende sonuna kadar katılıyorumda fazla sallamamıştım yane o örnek olay benm başıma geldi ama karşıdakinin nasıl bi tip oldunu tahmin ettim için cevap bile vermedim böle herifler çıkabilio yane... ama +999... :)

" ' "
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ben burda yaklaşık 1 yıldır takılıyorum her gün farklı konular açılıyoo bazılarının verdiği cvp lar adamın moralini bozmaya yetio kardeşim sana yorum yap demiyoruz zorlamıyoruz sizi ama sen illede yorum yazıcam diosun bari adam gibi bişi yaz konuya açana saygın olsun değil mi ? yada sus konuyu kapat...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=27021

bu konuyuda ben açmıştım arkadaşın verdiği cvp =yazan: emuxa= burdaki linkte

Living Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar mesele orada çömez yazması veya yazmaması değil...bi konu açılıo..açan kişi açtığı konuya sadık kalmıo... açtığın konunun hakkını vermelisin..sorduğun soruda öğrenmek istediğin konuda az bilgin olmalı...forumu az buçuk dolaşşa herşeyi bulucak...ama amaç ilgi çekmeye çalışmak oluyo...alahtan hit yok burda...abuk subup cevap verip ben en aktifim havası vermeye çalışıo..ehhh bide üstte çömez yazınca SALDIRRR modu gibi bişe oluyoo....yani sonuçta konuyu açan arkadaş kendini çömez ilan etmiş oluo...nickinin altında ÇÖMEZ yazması değil...o zaman akla hakikaten şu gelio..acaba sınav mı olsa....seçerek mi alsak...Ki bööle bişe tahribatda hiç düşünülmedi bile..herkese yer verildi...yeni gelen arkadaşlar dikkat edin...forumları gezin..bakın kim üstat kim değil zaten az çok rahat anlarsınız...o zaman daha dikkatli ve saygılı davranırsınız...önce tahribatı tanıyın..sonra ahkam kesin...bilgi almak isteyen gayet iyi alıo emin olun...3 senedir burdayım...girer döküman okurum..çok fazla yazmam..eskiden daha çok yazardım...ama bilgi vericeksem..hade 8-15 de makara yapalım die...sizde az çok bişeyler katın ki boş laf yapma hakkınız olsun...daha girer girmez puan kaybedip sonra nie çömez sistemi konulmuş die duygu sömürüsü yapmayın..emin olun bilgili adam ışık gibi parlar...banlannıp küsüp gitmeyin...emin olun başka tahribat yok....holy ne kadar çok bekletti bizi zamanında..ama bekledik..site düzenlendi filan dı şuydu buydu...ama bekledik..çünkü alıcak bişe war burda....almasını bilene...nese yaaa şu 1 haftadır çok aktif gördüm zaten kendimi...ben yine sineye çekilip okumaya devam ediyim...kimse alınmasın gücenmesin.....tahribat da level 61 olmak kolay deil...burası başkasına kastırarak yer edinilicek bi platform deil..hade kolay gelsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jevler35
    jevler35's avatar
    Erkek
    bende dediklerinize harfiyen katılıyorum.EMEĞE SAYGI denen bişi var dimi.Bence forumların ana kuralı bu olmalı.beni allaha şükür aşşalıyan olmadıda sizden bişi isticem.Benim ADIMIN ALTINDAKİ ÇÖMEZ YAZISINI NASI KALDIRCAM.bana bi şekilde anlatın şunu kendimi ezik gibi görüyom walla :D

A.L.P.H.I
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    hocam arkandayım orda çöm yazıo die adam kendine bakmadan milleti hayvan gibi eleştirio a.q larım :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp274
    alp274's avatar
    Erkek
    Ben yanınızdayım.. Eleman karşısındakini tanımadan Bilgisini ölçmeden hemen çöm yazıyor...Bence burada yeni gemiş ama bilgisi birçok eski üyeden iyi olan arkadaşlarımız var....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Saolun arkadaslar Mesela Aslında Şu : Herkezin yeni geldiği bir dönem var ama kimse böyle ezilmedi..!! kimse sınavla alınmadı Cöm yazmayan arkadaslar kendinizide hesaba Katın Biraz Lütfen..!
    Eywallah..

BAN
Toplam Hit: 2252 Toplam Mesaj: 24