folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Yeni İphonelar Ve İos12 Apple 2018 Tanıtımı TSİ İle 20:00

Yeni İphonelar Ve İos12 Apple 2018 Tanıtımı TSİ İle 20:00

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni iPhonelar şu şekilde;

iPhone XS 5.8-inch iPhone Xs Max 6.5-inch Renkler: Gümüş, Siyah, Altın Kapasite: 64GB, 256GB ve 512GB iPhone Xr: 6.1-inch Renkler: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Mavi ve Koral Kapasite: 64GB, 256GB

Türkçe canlı tercüme :

https://www.youtube.com/watch?v=N00th_Z--ig

Başlık altında cihazlar tanıtıldıkça konuşuruz. Böylece 2019 model Android telefonlarında nasıl çıkacağınıda göreceğiz. :)

mkyb tarafından 12/Eyl/18 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Iphone xr nedir, se gibi mi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

512GB hmmm. O değilde kullanıcılar artık bilgisayarlarına önem vermiyorlar gibime geliyor, işletim sisteminin güncelliğini donanımını önemsemiyor ama telefonunun bir üst modeli onu heyecanlandırıyor, elindekini ise değersiz hissettiriyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Keşke daha erken haber verseydin, bankalar kapanmadan 30 bin tl kredi başvurumu hemen yapardım

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

512GB hmmm. O değilde kullanıcılar artık bilgisayarlarına önem vermiyorlar gibime geliyor, işletim sisteminin güncelliğini donanımını önemsemiyor ama telefonunun bir üst modeli onu heyecanlandırıyor, elindekini ise değersiz hissettiriyor.

512 GB biraz fantazi olmuş. 20 küsur saat 4K 60 FPS video çekmek lazım o hafızayı doldurmak için.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Keşke daha erken haber verseydin, bankalar kapanmadan 30 bin tl kredi başvurumu hemen yapardım

Durumu özetlemişsin hocam, iyi birşeymi değil ama ağlanacak halimize gülebiliriz, insanların yeni telefon alması çok normal, anormal olsan ise üretici firmanın satış fiyatında daha fazla kar üstüne vergi bandrol vs eklenip satılması, aslında asalaklar amerikayı protesto ayağını telefonu kırmak yerine neden bu kadar değerinden fazla para ödüyoruz neden bu kadar vergi alınıyor diye sorulduğundan bazı şeyler için umut yeniden doğacak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

2012 — iPhone 5 — 649$ — 2.149 tl
    2013 — iPhone 5S — 649$ — 2.279 tl
    2014 — iPhone 6 — 649$ — 2.349 tl
    2015 — iPhone 6S — 649$ — 3.099 tl
    2016 — iPhone 7 — 649$ — 3.249 tl
    2017 — iPhone 8 — 699$ — 5.199 tl
    2017 — iPhone x — 999$ — 7.499 tl

Görüleceği üzere Apple 2012'den bu yana sadece 50 dolar zam yapmış. Aslında telefonun fiyatı aynı. Samsung'un amiral gemilerininde aynı fiyatlandırması var. Firmalar zam yapmıyor bizim cebimizdeki para değersizleşiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

hocam fed faiz arttiriyor dolar, onlardada daha değerli

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni Apple Watch efsane olmuş. Yere düştüğünüzü anlayıp sizden cevap bekliyor eğer cevap vermezseniz baygın olduğunuzu düşünüp hemen ilk yardım çağırıyor.

Yarım saattir konuşuyorlar, P̶l̶u̶s̶, pardon, Max boyutu dışında bir tane bile yenilik gösterilmedi henüz.  Saatte baya yenilik var da telefon şuana kadar tıraş gidiyor.

mkyb tarafından 12/Eyl/18 20:59 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yeni Apple Watch efsane olmuş. Yere düştüğünüzü anlayıp sizden cevap bekliyor eğer cevap vermezseniz baygın olduğunuzu düşünüp hemen ilk yardım çağırıyor.

Yarım saattir konuşuyorlar, P̶l̶u̶s̶, pardon, Max boyutu dışında bir tane bile yenilik gösterilmedi henüz.  Saatte baya yenilik var da telefon şuana kadar tıraş gidiyor.

kaça gelir saat hocam sence 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kaça gelir saat hocam sence 

Sesli arama özellikleri muhtemelen Türkiye'de çalışmaz.

• %30 daha büyük ekran
    • %50 azaltılmış yankı oranı
    • 64-bit çift çekirdek S4 işlemcisi
    • ECG elektriksel kalp atış hızı algılayıcısı
    • FDA sağlık denetmeliğine uygun
    • Atriyal Fibrilasyon (AFib) belirtilerini algılama
    • 32g kuvveti algılaybilir, düştüğünüzü anlayabilme
    • Büyük ekrana optimize edilmiş UI deneyimi
    • Yeni ve dinamik Watchfaces’ler
    • Seramik, kristal ve metalin mükemmel uyumu

Fiyatlandırma (Başlangıç Fiyatları)
    • Watch 4 GPS $399
    • Watch 4 GPS + Cellular $499
    • Watch 3 $279

mkyb tarafından 12/Eyl/18 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5844 Toplam Mesaj: 45
apple apple