Yeni Jandarma Üniforması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Jandarmayı bile basitlestirdiler  be bu rezalet nedir. Yeni çıkan jandarma üniforması için bakalım müritler ne diyeceksiniz. Aynen belediye çöpçü kıyafetlerine benzemiyormu. Yuh be. Kahramanlara bu kıyafet yakisirmi. Az önce gördüğüm bu habere şaşırdım sizlerle paylaşmayı istedim. Bazıları halen desede ben anakonda değilim. Anakondanin  attığı mesajların ip adresi farklı benimkisi  farklı. Kardeşim ben hacker im diyosun anakonda nin ip adresini bulamadinmi benim ip adresimi bile cikartirsin. Ama iftira çamur atma lütfen. 

Kurtismail tarafından 04/Ara/17 01:13 tarihinde düzenlenmiştir

Işık Savaşçısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Ben sevindim degistirmelerine, guzel ve FARKLI  olmus. Destekliyorum

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Şirinler gibi olmuş. Güvenlik personelinin görünüşü sevimli değil, caydırıcı olmalı. Diyecem de,  ne düzgün gidiyor ki kıyafet düzgün olsun.

karabudun tarafından 03/Ara/17 01:07 tarihinde düzenlenmiştir

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

İnanamıyorum. İnanmak istemiyorum.

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız bu asayiş birimine özel. Yani polis bölgesi dışında kalan yerlere bakan jandarmalar giyecek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sahne kıyafeti gibi aşırı dikkat. çekici olmuş. @@,)

birde bu Astsubay Çavuşlar neden böyle şişman oluyor. mesaja 40-45 yaş üstü polisler de böyle şişman da. Emekliliğe yaklaştıkça normal ama bunlar spor filan yapmıyor mu yav.

bize yakın en baştakine bakarken baya bi güldüm.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yalnız bu asayiş birimine özel. Yani polis bölgesi dışında kalan yerlere bakan jandarmalar giyecek.

Tamam dostum yine dandik. Düşünsene köyde adam böyle geziyor. Jandarmanın bir heybeti olmalı. 

https://www.youtube.com/watch?v=Mfm3YSrpkyA

Kahramanlar Kahramanı Yılmaz Türk Jandarması

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

dünya ile kıyaslamak lazım

https://onedio.com/haber/dunyanin-dort-bir-yanindan-23-farkli-kolluk-kuvvetinin-uniformalari-750906

Martech tarafından 03/Ara/17 01:27 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@Kurtismail konuda gördüğüm kadarıyla senin Anakonda olduğunu söyleyen bir kimse yok, neden şu ana kondayı ortaya atıp duruyorsun, durduk yerde ortaya atıp duruyorsun.?

Tamam bir kaç kişi iddia etti tamam kapandı iki ay öncede kaldı, doğrulanamadı ama sende kapat şu lanet mevzuyu yahu..! 

Harbiden elbiseler Belediye çöpüsünü andırıyor..  Olmamış rüküş hatta Bizzımle değilsınız..!  :))  

ShockMan tarafından 03/Ara/17 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Yeni Türkiye nin jandarmalarına bu yakışır. Zaten içişlerine bağlanmadı mı?

Bir de böyle konuları gizli açmalısın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Mavi araçlarla uyum içerisinde olmuş. Ben beğenmedim. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
Toplam Hit: 6099 Toplam Mesaj: 40
belediye işçileri gibi olmamismi