folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Mobil Savaş Oyunu "Dominations" Veni Vidi Vici

Yeni Mobil Savaş Oyunu "Dominations" Veni Vidi Vici

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

hocam ben de oynanlardan biriyidim panxer'in açtığını konusu vesileyse oyuna başladım

en son 26 lvl olmuştum hala arada bakıyorum oyuna ama malum sebeplerden dolayı rahatsızlık duyup sessiz sedasız ayrıldım

chat kısmı güzeldi muhabbet geyik vs. :) ama şimdi yalnız kaldık geyik yapacak kimse de yok :(

paso savaşıyorum artık :) 

cann tarafından 30/Nis/15 01:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cannfree bunu yazdı

hocam ben de oynanlardan biriyidim panxer'in açtığını konusu vesileyse oyuna başladım

en son 26 lvl olmuştum hala arada bakıyorum oyuna ama malum sebeplerden dolayı rahatsızlık duyup ayrıldım

chat kısmı güzeldi muhabbet geyik vs. :) ama şimdi yalnız kaldık geyik yapacak kimse de yok :(

la delirtmeyin adamı gelin geri işte sohbete muhabbete devam 

bu adara buga girdi sildim yüklüom tekarr %100 yüklenmio oyun

tablet pederde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    cannfree bunu yazdı

en son 26 lvl olmuştum hala arada bakıyorum oyuna ama malum sebeplerden dolayı rahatsızlık duyup sessiz sedasız ayrıldım

Sen gel ben sana ormanda yakaladığım geyikleri çeviririm ;)

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

bayadır oynuyorum allahtan klana falan girmemişim ne hallere girmişsiniz amk :D 

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

aha  rezil olduk :D alıntılı mesajlardan biri editli biri editsiz :D

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    HaLFDeviL bunu yazdı

bayadır oynuyorum allahtan klana falan girmemişim ne hallere girmişsiniz amk :D 

Birşey olduğu yok herkes kendi yağında kavruluyor :D

Aganta Burina Burinata
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bi oyun oynayalım dedik çok güzel oldu 

keyif almak için oyun oynuyoruz 

inanmayan olarak abdullahtan ben rica ediyorum nickini değiştirmesi için ticket atmasını..

Kimseden bir şey rica etmedik sende etme bro cevap verme gereği bile duymuyorsam demek ki var bu çocukların bir bildiği :D Klana gelmek istersen gelebilirsin kapımız açık 

Aganta Burina Burinata
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Ben Allah'a bununla şirk koşuyorum, yakında aldığım gibi ilk yapıcağım şey tapınmak olacak bu nadide put'a :) 

as

Ha bir de, beddua yağacak muhtemelen; merak etmeyin kimsenin korumasına ihtiyacım yok, sadece pistte kullanacağım bu bebeği tamamen tanıyana kadar ;) 

Ek olarak oyunu da oynuyorum ama zaten klana katılmak gibi bir niyetim yoktu, böyle bi hadise olduktan sonra girmem bile. :) 

SweetyVolty tarafından 30/Nis/15 03:46 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

muhabbetlere bak :D

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı

oyunla alakalı açıp dine  dönmüşüsn hocam

Hiç kimse Allah'a şirk koşamaz.   demek senin düşüncendir !

ben atesitim ve  istedigimi derim .

senin dini inancın benim yaşantımı etkileyecekse  her türlü   şirk koşarım .

oyunla alakalı  konu açtıysan oyunla ilgil yaz ama yok dinle alakalı yazdıysan dinle alakalı konuşalım .

kimsenin dini inancına lafım yok ancak din adı altında başkalarının görüşlerine baskı varsa  dogru yer burası degil.

Sevgili arkadaşlar

klandan ayrılma sebebimiz dini inancımızdır. Bununda tartışılacak bir yanı yoktur. Kimin ateist deist vs olduğu beni ilgilendirmez. Aynı şekilde bizim dinimizde kimseyi ilgilendirmez. Ancak ne ben senin dinin ve vicdanınla dalga geçebilirim ne de sen benim. Burada ki durum ise nickini "allah" olarak yazan şahısın olduğu yerde (ki bu bizi etkileyen nokta) olmak istememizdir. Görüldüğü üzere sessizce klandan ayrılıp kutsalımızı elinde oyuncak edenlerden farklı bir mecra oluşturduk. Herhangi bir hakaret durumuda söz konusu olmadı. Bu ismini bilmem ne yazan arkadaş ne yaparsa yapsın elbette ki bizi ilgilendirmez. Ancak aynı klanda olmak istemememiz bizi ilgilendirir. üst kısımda yazan arkadaşımızda kendisiyle çelişerek "ben ateistim  ve istediğimi derim" gibi bir beyanda bulunmuş. Herkes istediğini tabii olarak söyleyebilir ancak bu diğer insanları rahatsız ediyorsa burada bir problem vardır. Sonuç olarak ortada tartışma gibi bir durum olmamakla beraber herkes kendi düşüncesinde ilerlemektedir. 

Toplam Hit: 5288 Toplam Mesaj: 40