Yeni Nesil Kirolar, Kozolaklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

walla bizim oralarda bu tip krolar yoktur... bizde hala eski kabadayı tıplerı mevcuttur ama..lakın onlardada bıraz evrımlesme olmustur..biraz daha piskopatlıga dogru ılerlemişler..artık temiz veya kirli elbişse pek dıkat etmezler kumas pantolon gomlek elınde bı tesbıh cebınde mutlaka bı bıcak.dıger cebınde son model bı telefon..bazıları ugrunda herkavgaya gırecek herseyı yapacak bır kız arayısında...kimileri bulundugu bolgeler bır ıtıbar yapma yolunda lıderlık tarzında davranırlar...(kupe gozluk cınsı seyler bızım orda gecmez..ole olan tıpler varsada bu kabadayı tıplerı top deyıp bı guzel dalarlar :) yanı ordakı ozentı dönmelerden daha ıyıdır bızdeki delikanlı kabadayı tipler...

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Yalnız hatunlar da hep böylelerine veriyor :S

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    marmaris'te bol bulunur hepsinden hemde her türden :F
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    abi birde muskayi unuttun :D orayi bilmemde avrupadaki turklerde kro yani modern kro diodum yeni nesil kro daha iyimis :D burda paralari olur en ufak aksesuara 50 euro fln verirler hava basarlar ama kafalari bos :D adam diskoya gidiyo boynunda muska fln :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

adanam ,, her çeşit kıro bulunuyo  walla :)

eski kırolara

özenti kırolar

yeni nesil kırolar

eskileri cok bilmem ama yenileri tam mal ,

şahin marka araba + son ses müzik+ neon ,egozo vb +lise önlerinde piyasa çalışmaları

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bende en çok bu punkçı özentilerine kıl oluyorum..
    saçlarını uzatıp bi güzel fön çektiriyolar sonra dümdüz olunca arka taraflarını dikiyolar önleri yan yatırıp gözleri kapatıyolar ve o şekilde geziyolar :D
    tişört olarak nightmare before christmas tişörtü giyerler ne anlamı olduğunu bilmezler gerçi bi anlamıda yoktur ama hemen hemen hepsi bu tarz tişört giyer :D
    pantolon olarak kareli pantolon giyerler ve diz bölgesi falan mutlaka yırtıktır..hatta bu yırtık giyim olayını abartanları çok gördüm :D
    ayakkabı olarak mutlaka ve mutlaka converse giyerler ama bildiğiniz converse değil her tarafı yırtık artık son aşamasına gelmiş bi şekilde duran converse giyerler ve ayakkabının her yerine toplu iğne vs saplarlar :D bu iğnelerden pantolonuna takanlarıda görmüşümdür.. :D
    bu adamların müzik kulağıda yoktur..bunlarla hiçbi muhabbete girelemiyeceği gibi asla müzik muhabbetine de girilmez..adamlar bazı popüler grupların isimlerini duymuş ve o isimleride daha abuk sabuk bi şekilde söyler ve ben bu adamları dinliyom der :D ve asla bi şarkıyı tam olarak bilmezler tarihiyle vs vs :D
    tek dertleri işte bu yukarda anlattığım şekilde giyinip milletin ve özellikle kızların dikkatini çekmektir..ama şunu söyliyim bu anlattığım tipler kızlar içinde geçerli çünkü erkekleri kızlardan ayırt edemiyosun hepsi aynı oluyo bunların :D
    ellerine bi kameralı telefon alıp durmadan farklı açılardan kendilerini çekerler ve verdikleri pozlar aşırı derecede saçmadır :D
    bu resimleri ne yapıcaksın diye sorduğunda cevapları kesindir ya msn de avatar olarak kullanıcam der yada yonja ma eklicem der..çünkü dediğim gibi amaç dikkat çekmek :D

varsa aramızda böyle anlattığım türde biri aman uzak dursun benden yada yerini söylesin ben oralara hiç gelmiyim :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hey yavrum hey millette neler varmis neler dokuluyor oyle,

gecenin bi yarisi ses son ses gecen krolari unutuyordum.

mantigi nedir ? niye sesini sonuna kadar acip gecerler ? herhalde soyle bir diyalog gelismesini bekliyorlar

kiz1: aaa dun arabanin sesini sonuna kadar acip gecen degilmi bu
    kiz2: evet evet o
    kiz1: ay ben buna verecegim cok guzel ses veriyordu araba
    kiz2: ay bende verecegim grup yapariz

öküüüzzzz öküüüüüüzz sen kulaklarinla beraber bizim kulaklarimizin irzina gecerken, bizlerin sana ettigi kufuru pes pese baglasan dunyayi iki defa dolasir. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

DeAd_BoDiEs bunu yazdı:
    -----------------------------
    bende en çok bu punkçı özentilerine kıl oluyorum..
    saçlarını uzatıp bi güzel fön çektiriyolar sonra dümdüz olunca arka taraflarını dikiyolar önleri yan yatırıp gözleri kapatıyolar ve o şekilde geziyolar :D

-----------------------------

Yeni nesil kirolar, bu sene Türkiyye izine gidince baska bir gezegene varmis gibi oldu :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

beyaz kemer ,bayaz kundura mı spor türümü anlam vermediğim üstünde metalimsi parlak yuvarlak bir şeyler var hani cırt cırtları olan bir ayakkabı :D , üstüne çok açık tonlarda pembemsi V  yaka tişört , tamam tamam işte süper olduun kotunuda dizel midir nedir o markadan aldınmı böle tam taşlanmış kot olcak ama, amman allam üstüne tanımam :D :D  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

bı kac seyde ben eklıyım

1. dusuk bel pantolonun altından sekıl boxerını gorunmesı ıcın pantolonu olabıldığınce ındırıp boxer ı yumurtalarına baskı yapana kadar yukarı cekerler

2.gorgusuz gıbı arabayla fotograf cektırıp yonjaya koyarlar

3.yıne gorgusuz gıbı kapalı mekanda gunes gozluklerıyle fotograf cektırıp yonjaya koyarlar

boyle drone tarzı hareketlerde bulunanları eshefle kınıyor Mevlana Celaleddin Rumi'nin sözünü hatırlatıyorum

"Ya olduğun gibi görün,Ya göründüğün gibi ol"

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
Toplam Hit: 6756 Toplam Mesaj: 29