folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Yeni Özgün Youtube Kanalım Tavsiyeleriniz Alınır (20.000TL HARCADIM)

Yeni Özgün Youtube Kanalım Tavsiyeleriniz Alınır (20.000TL HARCADIM)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

fikrimi söyleme gereği duydum (kendimi orta düzey bir youtube tüketici olarak var sayıyorum) üzülerek ki efsane olmamıs. (ticari kafayla düşününce) 20bin gömücek ortada bişey yok yazık etmişsin derim bu heleki bu kıt günlerde bu paraya baska sekild ihtiyacın olabilir. acaba ne diye düşündüm videoların için atlaya atlaya özet geçmek istedim ki gerçekten sıkıldım. baltalama adına değil bu yazdıklarım fakat coğunluk kesimin ilgisini cekmicek bişey. bu noktada izleyenlerin ilgisini cekecek bişey yapmalısın bence. mesela arastırma yapmadım ama olayı gerçekten anlamadım. hatta garipsediğim kısım mesela kulaklığın oyle olması cok göze kötü geliyo bu sekilde yapmak yerine ne biliyim farklı bişeyler mi denesen.. bu ses olayları falan elbet bi anlamı bi mantığı falan vardır belki bi akım falanda olabilir ama bilmiyorm. mesela ilgi cekecek bişeyler katılabilir mi. yoksa beklentini karsılıcağını sanmıyorm. ama buraya paylasarak biraz izlenme sayın artmıs olabilir bu güzel birde belki hosuna giden izlemek isteyen insanlar da cıkmıs olabilir..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

5 yılda vergiden düşersin ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Üzmek istemiyorum ama , Elon Musk görmesin starlink uydularını atmayı bırakır İnternet bu seviyeye mi geldi diyerekten :(

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam redditte reklam yaptin mi? Niş bi alana dair icerik uretiyorsun kitlesine ulasman lazim. Burdaki elestirileri cok kafaya takma yaptigin isin alicisi tayfa var, henuz ulasamamissin sadece :)

Bak mesela https://www.youtube.com/channel/UCm9K6rby98W8JigLoZOh6FQ/featured su abi. 2dklik kilit acma videolari cekiyor, 1.5m uzeri abonesi var. Burda boyle bi kanal icin baslik acsan gene bi ton elestiri yerdin :))

Ha bi de 20kya startup mi? Guldurmeyin beni :)) Junior developer maaslarindan haberiniz var mi sizin? :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

7 videonu ilerleterek seyrettim.

Videolarin gereginden fazla uzun. İcerik dolu olsa onemli degil. Ancak ayni seyi 2 saat cekmisligin var.

once ses arsivi yaptigini dusundum,  iyi fikir diyordum ki  maalesef degilmis :(

Bu videolari videolarken tam olarak neyi amaclamistin ? Belki o noktada o hedefe ulasmak icin tavsiye verilir. 

Doga seslerini yapay taklit edebilirdin.mesela firtina sesini yapay cikartip cekebilirdin.

Reklamcilar yapiyor. Boyle bir meslek bile var

Annem hep anlatirdi 1960larda radyoda hikayeler olurmus. Biri hikaye  anlatirken arkadadan ona uygun sesler gelirmis. 

Ornegin. : " Mehmet usulca kapiyi acti ( kapi sesi).  Mutfakta kadinlarin çay sesleri geliyordu ( cay cay karistirma  sesi) 

-kolay gelsin hanimlar dedi.

O sirada duvardaki saatin sesi geldi ( dan dan dan...)

Bu arkadan gelen seslerin bir arsivi gibi birsey yapsaydin.  

Zevkle takip ettigim 

https://www.instagram.com/p/CAF4ABBgCEt/?igshid=1tlmodlscq43o

Bunun gibi birsey

futurist tarafından 21/May/20 23:27 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Asmr ne mq ? Kisa ozet gecebilirmi biri ?

Hayirli olsun bu arada. Kolay gelsin, bol kazanclar dilerim

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kulak yalama göt dişleme gibi sesler koyarsan daha çok ilgi çeker.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Son zamanlarda gördüğüm en garip fikir ve girişim. Ben beğendim =) Böyle orjinal şeyler bir süre sonra taklit edilmeye de başladığında, o zaman patlama yapıyor.

Bol kazançlar şimdiden hocam.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=U9ak-5KpeoU

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

sesler bana itici geldi tahamül edemedim. eglendiren bi video degil hipnozda etmedi rahatlama acısından.