folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yeni Premium Bedelli Askerlik Yerleri Aciklaniyor (24 Ocak)

Yeni Premium Bedelli Askerlik Yerleri Aciklaniyor (24 Ocak)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

Muritler selam,

aranizda benim gibi premium paket 33k lik 30 gunluk askerlige gidecek birileri de vardi diye biliyorum. Daha onceden de biliniyordu ama tabi devletin isi belli olmaz, 24 ocakta aciklanacak konusu bildigim kadariyla sadece dedikoduydu fakat bugun bedelliye basvuranlarin askerlik durum belgesindeki tecil sebebi kismi degisti ve bedelli siniflandirma sonuc sayfasinda soyle bir mesaj var:

siniflandirma sonuc

Askerlik durum belgesi ise soyle bir sey oluyor;

askerlik durum belgesi

Hadi beyler hayirli olsun, yarin gorecegiz nereye ne zaman gidiyoruz, ne kadar duracagiz.

iskeltan tarafından 23/Oca/20 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu bedelli askerlik her zaman yapilabiliyor mu yani kalici hale geldi mi?

Dövizli askerlik gecen yil 6000 euroydu bu yil 5261 euroya düsürmüsler.. Demek ki az talep var biraz indirmisler fiyati. Ben 2023 sonuna kadar tecilliyim. O zamana kadar bi seyler degisir umarim..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bu bedelli askerlik her zaman yapilabiliyor mu yani kalici hale geldi mi?

Dövizli askerlik gecen yil 6000 euroydu bu yil 5261 euroya düsürmüsler.. Demek ki az talep var biraz indirmisler fiyati. Ben 2023 sonuna kadar tecilliyim. O zamana kadar bi seyler degisir umarim..

Talepten dolayı değil. Euro'nun değer kazanmasından dolayı. Yoksa 33'den 35'e çıktı TR'de yaşayanlar için.

Bedelleyi sürekli yaptılar ki millet sesini kessin. Pahalı mı ? Evet pahalı. Devlet işinize gelirse çekiyor. Ben düşer dedim ama 2020'de fiyat artınca kaçış olmayacağını anladım.

mkyb tarafından 23/Oca/20 16:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

15'e gittim kafam rahat :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Talepten dolayı değil. Euro'nun değer kazanmasından dolayı. Yoksa 33'den 35'e çıktı TR'de yaşayanlar için.

Bedelleyi sürekli yaptılar ki millet sesini kessin. Pahalı mı ? Evet pahalı. Devlet işinize gelirse çekiyor. Ben düşer dedim ama 2020'de fiyat artınca kaçış olmayacağını anladım.

Ben kasitli gidip yapmiyorum hocam. Parasindan ziyade, bu adamlara para vermek istemiyorum, o para ülke menfaati icin degil kendi cepleri icin kullaniliyor.

Suan yeni görüyorum; eskiden cifte vatandas olup, yurtdisinda askerlik yapmissa, o zaman askerlikten muaf sayiliyordun, onu da 2019 haziran'da kaldirmislar. Insanlari vatandasliktan cikmaya zorluyorlar sanki

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ben kasitli gidip yapmiyorum hocam. Parasindan ziyade, bu adamlara para vermek istemiyorum, o para ülke menfaati icin degil kendi cepleri icin kullaniliyor.

Suan yeni görüyorum; eskiden cifte vatandas olup, yurtdisinda askerlik yapmissa, o zaman askerlikten muaf sayiliyordun, onu da 2019 haziran'da kaldirmislar. Insanlari vatandasliktan cikmaya zorluyorlar sanki

Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın hocam. Sen yurtdışında yaşıyorsun kafa rahat ama TR şartlarında askerlik ayak bağı. Bırak işe girmeyi askerlik yapmamış adama kız bile vermiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

peygamber ocağında parayı veren az kalıyor :D işe bak amk  herkese 3 ay yap olsun bitsin.

Savaşa hazırlıyorlarmış askerlik çok gerekliymiş ben zaten doğuştan hazırdım savaşa boşuna aldılar yaptırdılar askerliği yani. bir ton sikik anı kaldı hatıra olarak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

ben beleş yaptım aylık 22 lira bile maaş aldım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Rez alalım, yarın editleriz 🇹🇷

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

18 verdim hic gitmedim :) 

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek