folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Proje, Www.Thesopics.Com

Yeni Proje, Www.Thesopics.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

shock56 bunu yazdı:

wordpress siteyle yeni proje olmaz !!!

arkadaş saçma sapan konuşma be :/ fotoğraf çektirecek adam gelip acaba bunların sisteminin altapısı ne ona göre fotoğraf mı çektireyim diyecek?  

Şu anllık maddi durumdan sıkıntıklı olduğumuz için wp ile yaptık gayet de güzel yaptık. ne siteler var wp vbulletin smf ne bileyim hazır şeyler kullanıyor. yoruymunu cidden boş buldum. hadi bu tasarımla bu şekille bu görsellikle olmaz denilir de alt yapıdan kullanıcıya ne arkadaş? 

Bu farklı projeyi wordpress ile harcama. wordpress bu projeye uygun değil. istediklerin tam olarak yapamazsın. wordpress her zaman bana doğan görünümlü şahin gibi geliyor. Görüntü değişiyor ama aslı yine aynı. 

Burada wordpress i kötülediğim anlaşılmasın. Ancak yeni bir proje yapıyorsan, sitenin kodlarının da yeni olması gerektiği kanaatindeyim. Yoksa o site bir blog sitesinden öteye gidemez...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

shock56 bunu yazdı:

shock56 bunu yazdı:

arkadaş saçma sapan konuşma be :/ fotoğraf çektirecek adam gelip acaba bunların sisteminin altapısı ne ona göre fotoğraf mı çektireyim diyecek?  

Şu anllık maddi durumdan sıkıntıklı olduğumuz için wp ile yaptık gayet de güzel yaptık. ne siteler var wp vbulletin smf ne bileyim hazır şeyler kullanıyor. yoruymunu cidden boş buldum. hadi bu tasarımla bu şekille bu görsellikle olmaz denilir de alt yapıdan kullanıcıya ne arkadaş? 

Bu farklı projeyi wordpress ile harcama. wordpress bu projeye uygun değil. istediklerin tam olarak yapamazsın. wordpress her zaman bana doğan görünümlü şahin gibi geliyor. Görüntü değişiyor ama aslı yine aynı. 

Burada wordpress i kötülediğim anlaşılmasın. Ancak yeni bir proje yapıyorsan, sitenin kodlarının da yeni olması gerektiği kanaatindeyim. Yoksa o site bir blog sitesinden öteye gidemez...

zaten maddi olarak biraz gelişince wp den vazgeçeceğiz bunu beşlirtmiştim yorumlarım da..

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocam proje bana mantıklı geldi. Bikaç fikir vermek isterim. Sitenizdeki kampanyalar bölümünde kurumsal alanını boş bırakmışsınız bence boş durmaması lazım. Site iletişim kısmıda sadece form dan ibaret olmamalı Merkez ofis diye bi adres ile sabit bir telefon numarası daha hoş olur. Ayrıca blomberg ht de bi program vardı hala varmı bilmiyorum drogens den türkiye idi yanılmıyorsam bi başvurun derim. Hayırlı kazançlar.

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

shock56 bunu yazdı:

shock56 bunu yazdı:

zaten maddi olarak biraz gelişince wp den vazgeçeceğiz bunu beşlirtmiştim yorumlarım da..

Ben sitenin büyümeye açık bir proje olduğunu düşünerek bu yorumları yapıyorum. Mesela kullandığın envisioned temasını (http://www.elegantthemes.com/gallery/envisioned/) kullanan binlerce site vardır. Bunu bilmek bile beni rahatsız ediyor. Yani orijinallik kalmıyor. 

Ben senin için dedim babam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nigdeli bunu yazdı:

Hocam proje bana mantıklı geldi. Bikaç fikir vermek isterim. Sitenizdeki kampanyalar bölümünde kurumsal alanını boş bırakmışsınız bence boş durmaması lazım. Site iletişim kısmıda sadece form dan ibaret olmamalı Merkez ofis diye bi adres ile sabit bir telefon numarası daha hoş olur. Ayrıca blomberg ht de bi program vardı hala varmı bilmiyorum drogens den türkiye idi yanılmıyorsam bi başvurun derim. Hayırlı kazançlar.

hocam doğru dediklerin olabilir lakin tv programı gibi bişeye şu an kalkışamam proje çalınır ve sitenin gidişatı folloş olabilir :) 

İmzalar Kaldırılsın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hocam hevesiniz kırılmaz umarım ama bu işin tutma ihtimali çok düşük sen kendinden düşünüp yol çık 30 lirayı adamın birinin gelip fotağrafını çekmesi için verirmisin şahsen ben vermem kaldıkı facebook gibi sitelerde yayınlana fotoğrafların çoğu telefonla çekilmiş fotoğraflar yani aşırı amatör. Adam fotoğraf makinesine bile ihtiyaç duymuyorken size neden ihtiyaç duyup para versinki ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

wordpress olmaz dıyen arkadası 

webrazzi.com   a mıcrosoft bloglarna ve bır cok kurumsal fırmalara alabılriz.

Proje tutar tutmasınada cok para yedırıp reklam vermeniz lazım liseli ergenler hedef kıtlenız zaten 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:

hocam hevesiniz kırılmaz umarım ama bu işin tutma ihtimali çok düşük sen kendinden düşünüp yol çık 30 lirayı adamın birinin gelip fotağrafını çekmesi için verirmisin şahsen ben vermem kaldıkı facebook gibi sitelerde yayınlana fotoğrafların çoğu telefonla çekilmiş fotoğraflar yani aşırı amatör. Adam fotoğraf makinesine bile ihtiyaç duymuyorken size neden ihtiyaç duyup para versinki ?

doğrudur sanmam ki bosporus gidipte normla şartlarda 30 lira verip foto çeksin yada tbt'den biri çıkıp foto çektirsin ama inan face'nin yüzde 70 80 arası kullanıcısı ergen liseliler ve onlar bu işe bayılır onlar için ornursal bi görevdir ve yeteri reklamı sağladıktan sonra tutar hatta yırtar bile

son olarak inş. tutar hocam ama memlekette böyle bir şeyin iş haline gelmesi üzüyor insanı yeni nesil çok toto$ çıktı be :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oksijen bunu yazdı:

yok hocam tutma ihtimali cidden yüksek tabi reklam olduktan sonra :D  sana şu akdear söyleyeyim, Bi pro foto makinası 2000 tl en az bi makinayı kullanmayı öğrenmek çok uzun bi zaman, ve kendi profil fotoğrafını evet sadece profil fotoğrafını çekticek adam bulamadığı için kendisine makine alan onalarca arkadaşım var ki benim çevremde var diğerlerini düşünemiyorum.. ve şu da var kimse tel ile çekilmiş fotoğrafı like lamıyor.. yani like lasa bile kişi fotomu beğenirmisin dediği için like lıyor :) biz buna çömzüm buldukl hocam proce daşşaqlı

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Edit

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 5999 Toplam Mesaj: 71