folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Yeni Projem : Findturks.Com

Yeni Projem : Findturks.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

Ekledim Ama ''Eklendi'' Gibi Bir İbare Falan Olmadı..Anasayfaya yönlendirdi...

uzerinde calisiyorum hocam, hizlica basarili gibi bir ibare koydum. orada onaylandiktan sonra aktif olacaktir gibi bir uyari cikacak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    TheMayk bunu yazdı

Arka plan bende çok kastırıyor hocam, siteyi yavaşlatıyor, değiştirmende fayda var bence.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

şimdi projeleri hep incelemeye çalışıyorum biraz mizahi olarak şirketten çok en yakın ülkü ocağını bulacakmışız izlenimi veriyor arayüz. Türk simgeleri var fakat kurumsal simgeleri yok arayüzün.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Ekledim 

not: mesela kaydı girdik sonra fark ettikki eksik yada yanlış telrar düzeltebilmemiz için bir kolaylık olsa ? 

not2: hocam arama motorunn arkasındaki Atatürk çalışması bence kalkmalı etnik bir unsur bulunmaması taraftarıyım. Elbette kalkmamasından yanayım ama bence kalkması daha mantıklı. 

karakutu tarafından 27/May/13 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

şimdi projeleri hep incelemeye çalışıyorum biraz mizahi olarak şirketten çok en yakın ülkü ocağını bulacakmışız izlenimi veriyor arayüz. Türk simgeleri var fakat kurumsal simgeleri yok arayüzün.

oneriyle gelir misin? :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

Ekledim 

not: mesela kaydı girdik sonra fark ettikki eksik yada yanlış telrar düzeltebilmemiz için bir kolaylık olsa ? 

duzenme kismini koycam hocam ama e-mail yoluyla olacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

burdan kurtulmak isteyenlere yardimci olacak mi bu turk sirketleri :D

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

neden olmasin? ben Amerikadayim etraftaki cogu Turk sirketlerini ekledim. Belki kendi alaninda bir sirket bulup iletisime gecebilirsin :?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

oneriyle gelir misin? :)

arayüz üzerine gün içinde düşüneceğim fakat üzerine düşünmeden söyleyebileceklerim,

sen sitenin ne işe yaradığı söylemesen bizim bunu bulmamız gerekirdi o nedenle Sitenin ne işe yaradığına dair bir yazı anasayfada olmalı. Ayrıca Yazının Ardindan Büyükçe bir "Şirket Ekle" olmalı böyle çok sönük duruyor. Gün için periyodik olarak inceler yorumlarımı yazarım buraya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    hackingo bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

neden olmasin? ben Amerikadayim etraftaki cogu Turk sirketlerini ekledim. Belki kendi alaninda bir sirket bulup iletisime gecebilirsin :?

yalniz bi' mantik hatasi var. sirketin adini yazarak bulabiliyoruz sadece ya da kelime yazmamız lazım ancak zaten şirketin adını biliyorsak google'dan da bulabiliriz değil mi?

bunları liste halinde gösteremez misin? mesela kategorilere ayırabilirsin, ABD > New York falan şeklinde gidebilir kategoriler.

Europe > Belgium > Brussels 

falan şeklinde olması mantıklı değil mi? otomatik tüm şirketleri listelesin buna göre, biz ülke falan seçelim sadece. 

=)
Toplam Hit: 2345 Toplam Mesaj: 28