Yeni Script Güncel Döviz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, Herkesin kurban bayramı kutlu olsun. Mutlu ve huzurlu bir bayram yaşamanız dileği ile.

Güncel verileri boot ile çektiğim bir php script yazdım, Adsenseye başvuruda bulundum tek seferde kabul etti, yönetim panelinde eksik bir kaç kısım kaldı, onu tamamlayıp satışa sunmayı planlıyorum.

Sizden ricam siteye girip eksik gördüğünüz, hatalı olarak tespit ettiğiniz ve işin uzmanı hacker abilerimizden açıklarını bakarsa (özellikle sql injection) memnun olurum. Site PHP ile kodlanmıştır, mysql veri tabanı ve veritabanı bağlantıları da PDO ile yazılmıştır.

Verileri doviz.com dan boot ile çekiyorum, kripto paraları da http://cryptocompare.com sitesindeki ücretsiz api var ordan çekiyorum.

Web site adresi: www.piyasaci.net 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

edit

cemnet tarafından 02/Ağu/20 15:59 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Bu tür siteye girdiğim zaman ilk görmek istediğim şey kurlardır.

Haberlerin en üstte olması bana göre işlevsel olmamış.

Ve yine işlevsel olarak parite de usd ye göre diğer dovizler var. Bence Usd/Euro varsa hemen yanında Euro/Usd de olsa iyi olurdu.

İşlevsellik ve tasarımda iyileştirmesi gereken çok şey var.

dovizborsa.com u çok beğeniyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

İyi bayramlar hocam.

Öncelikle hacker değilim ama sitede sql injection var. Admin paneline girebildim.

Admin paneline giriş alanını gizlemek faydalı olacaktır. Ayrıca csrf token kullanmanı tavsiye ederim.

Aşağıdaki ve benzeri partials leri root directory dışındaki tutarak kullanmazsan buralardan index alabilir arama motorları.
    footer.php
    header.php

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Üstteki sql injection açığına ek olarak  klasör yapılarında index.php olmayan klasörlere location barındıran index.php ekle ki klasör içini görmeyelim hem de bir güvenlik önlemi almış olursun.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Siteyi göremedim ama mesajım bu tarz bir scripte ihtiyacım vardı

#....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Abi "boot" degil "bot" tur o ya.

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

İyi bayramlar hocam.

Öncelikle hacker değilim ama sitede sql injection var. Admin paneline girebildim.

Admin paneline giriş alanını gizlemek faydalı olacaktır. Ayrıca csrf token kullanmanı tavsiye ederim.

Aşağıdaki ve benzeri partials leri root directory dışındaki tutarak kullanmazsan buralardan index alabilir arama motorları.
    footer.php
    header.php

İlgilendiğiniz için teşekkürler üstad, hocam injection kontrol edebilir misin tekrar, 'or 'x'='x komutu ile giriş yaptın sanırsam.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

Abi "boot" degil "bot" tur o ya.

Aynen hocam, bir türlü bot yazamıyorum, eskiden kalma bir huy :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

İyi bayramlar hocam.

footer.php
    header.php

İlgilendiğiniz için teşekkürler üstad, hocam injection kontrol edebilir misin tekrar, 'or 'x'='x komutu ile giriş yaptın sanırsam.

PC başına geçince tekrar bakayım hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

İyi bayramlar hocam.

footer.php
    header.php

PC başına geçince tekrar bakayım hocam

Sorun devam ediyor hocam. 

Toplam Hit: 15125 Toplam Mesaj: 15
php script