Yeni Sinema Yasası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1223803/Yeni_sinema_kanunu_Resmi_Gazete_de.html

Sinema salonu işletmecileri, filmin yapımcısı ve varsa dağıtımcısı ile yapılacak sözleşme ile belirlenecek indirimli bilet fiyatlandırmaları hariç olmak üzere sinema biletini içeren abonelik, promosyon, kampanya ve toplu satış faaliyetleri gerçekleştiremeyecek. 
    Sinema salon işletmecileri, sinema filmi bileti ile birlikte başka bir ürünün satışını aynı anda yapamayacak.

geçmiş olsun kampanya vs bunlar bitiyor.

yaşasın torrent :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Çok büyük farklar olmuycak en fazla 5tl oynar oda yılda bi sinemaya gidiyorum koymaz 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Şimdi biletle beraber başka şey satamıyacak demişsinde buna mısır ve meşrubat dahil mi :) o zaman sinema batarrrr

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    juniourfalcon bunu yazdı

Şimdi biletle beraber başka şey satamıyacak demişsinde buna mısır ve meşrubat dahil mi :) o zaman sinema batarrrr

Onu sinema işletmecileri çıkarmıştı ama yapımcılar istemiyordu. Zira müşteriyi sinemadan kaçırıyorlardı. O yüzden taa Erdoğan'a çıkıp şikayet ettiler.

---------------------

Konunun haberine gelecek olursak sinemacılar kendi iplerini kendileri çekti. Dandik filmlere 30-40 lira veremem. Yaşasın torrent.

mkyb tarafından 02/Tem/19 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Sinemaya giden kaldı mı ki?

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

opetten 12.5 a bilet alırdım. geçen gittim sinemaya 30 30 60 tl ödedim. bir daha gideceğimi sanmıyorum 2 güne nete düşüyor zaten 

ıleri sarma yok para verdim diye zorla izleyebiliyorsun kendi iplerini çektiler 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Valla ben evde mısır patlatmaya üşendiğim için gidiyordum sinemaya. Kampanyalı mısır+içecek menü iyi oluyordu. Mısır yoksa benim için sinema bitmiştir. Bidaha sinemaya gitmem. 

İmza mı? O da ne demek?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evde film izlemek > sinemada film izlemek

Acaip derecede agresifim !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

O sektör kapanmaya mahkum, Tarihe gömülmesine az kalmış bir sektör.. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Abi Hollywood batmaz, turkler dusunsun...

anca gidersin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Ucuzlaması gerekmiyor mu? Bildiğim kadarıyla atıyorum bilete 12 mısıra 18 veriliyordu 30 oluyordu; hatta bazı yerler mısırı vermeden bilmem ne parası diye kesiyordu; yapımcıya 12 Mısır'a 18 gidiyordu falan filan muhabbeti vardı. 

He yapımcı daha çok kazanayım dediyse ayrı da 

Fullhdfilmizlelutfenindir.coma devam

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 3627 Toplam Mesaj: 36
sinema