Yeni! Tahribat Wallpaper - Ağaç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

jezreel doğru dio :P dark_sword şimdi burdaki ağacın kuru olması sembolik yani çok fazla dalı olduğunu göstermek için :))

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu aaa o ne biçim bi ağaç dienlerin bi 3dmax kurup bi şeyler çizmeyi denemesini öneriyorum diğer konulardaki ağaçlarla akası olmaması çok normal çünki çizim tekniklri ve sitilleri farklı ,eleştirecek çok bir şey bulamıyorum belki font daha kaliteli bi şey olabilirdi ama krestonum yaptıysa wardı bi bildiği:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    doguhan walla 3dsmaxın üstüne program tanımam lightwave de fena değil ama dedim ya paint shop la photoshop gibi

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ozaman siz daha xsi tanımamışisınız Softimage xsi 5 i kullanında 3d programı görün : )

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Bu aaa o ne biçim bi ağaç dienlerin bi 3dmax kurup bi şeyler çizmeyi denemesini öneriyorum diğer konulardaki ağaçlarla akası olmaması çok normal çünki çizim tekniklri ve sitilleri farklı ,eleştirecek çok bir şey bulamıyorum belki font daha kaliteli bi şey olabilirdi ama krestonum yaptıysa wardı bi bildiği:)

ağa benim photoshopta bi iddam yok hatta elime hiç almadım ama bu gidişle aldıracaksınız bana

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek
    Fontlar cok daha iyi secilebilirdi ağaç çok sade kalmış resimde yer gök ağaç sadece resim boş görünüyor küçültseydin ortamı daha güzel olabilirdi veya ağacın dallarını yere gölgelendirsen .. genede iyidir eline sağlık

Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ağacın dalları zaten yere gölgelendirilmiş durumda yalnızca bakış açısı farklı olduğu için öyle gözüküyor

elbette fontlar daha farklı seçilebilirdi piyasada kaç tane font var senin haberin var mı

ağacın yanına istersen bide araba koyayım :)

herkeze teşekkürler eleştirinin elbette kötüsüde olur iyiside eywallah

Zimbabwe
Toplam Hit: 5603 Toplam Mesaj: 29