Yeni Tasarım... Yeni İnsanlar... Ya ESKİLER...???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Forumu düzeltmek için canla başla çalışıoruz arkadaşlar. bunu yapılan yeniliklerdende anlıyorsunuzdur umarım.

Çoğu arkadaşı yeniden davet ettik foruma. hepsi kırmadılar/kırmayacaklarına inanıyorum.

Burada sorun var diyip kaçmak yerine sorunların kökünü kurutmak için calışılması gerekeceğine inanıyorum ben. Tahribat.comu gerçek bir portal haline getirmek için cok yol kat ettik.. ve dahada edeceğiz. ama burada canım kadar sevdiğim kişilerin siteyi bırakıoruz demeleri beni gerçekten üzüyor. hiçmi fark etmediniz değişimleri?

Bi bakın bakalım konulara bundan 6 ay önceki durum ile şimdiki arasında bir fark varmı? yapmayım lütfen...

bakın kabusum geldi fizilal abim yeniden yazıor.. en azından bunlar değişimlerin örnekleridir.

Bu forum eski haline gelecektir. Aksini yapmaya çalışan düzeni bozanı affedersem ortalarda dolaşamam bir daha donanımcı die.. İste buraya yazıorum... Bunun başka yolu yoktur abicim.!!! YOKTUR.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    Bi tek İslamic'in eksikliği çok belli nerdesin behhhh? Gel iki sohbet edek:)))

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Evet Rene abümün dediği gibi 6 ay önceki tahribat ile şimdiki bir değil sürekli daha iyiye gidiyo. Özellikle fizilal ve criminal ve kabus u tekrar aramızda görmek çok hoş ve güzel. Tabi daha gelecek olanlarda olcak o zaman eski tat yerine gelir. Sürekli daha iyiye gitçez. Biz tahribat a gönül verdik

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek
    Teşekkürler Holyboy

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Eywallah abü

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinner_blue_angel
    sinner_blue_angel's avatar
    Dişi
    bende uzun zaman boyunca tahribata takıldım yani hastası oldum diyebilirim ben hep burada vardım ama hiç kendimi göstermedim ben hep uzaktan izlerim onun içkimse beni bu sitede takılmaz ama criminalin hayal ürünlerini hikayelerini çok özledim yaaaa abüüüüü yazsana bişeylerde millet parçalansın burda hele o şeye bayıldım KÜÇÜĞÜME hepsini ezberledim onun ama artık dediğin gibi tadı tuzu olmadığı için yasmıyorsun ama bari bu tahribatı buhale getirenler için değil bizim için yaz bea abi neyse ağlıycam şimdi ben en iyisi burda bitereyim konuşmayı biraz fazla geç olsada iyi doğdun criminal

Bu Gülüş Bu Akıl Hele Şu Anlam Dolu Bakan Gözlerin Büyüsü!!! Allah Bütün Güzellikleri Bi Yerde Toplamış Sanki!!! Neyse Canım Kendimden Çok Bahsettim Senden N"aber???
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    HolyBoy naber lean

Biz Eskiden Eskiden...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek

iyim bea hadesim sen nasılsın

msn : oyasiye@hotmail.com

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Her sey cok güzel olacak süpheniz olmasin

HolyBoy Naber  olm görüsemiyoz...Fizilal özlettin kendini gelsene msn e...

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek

Holy bursada seks partisi yapacaktın olm bize yalan oldun :D

satanic_verses@hotmail.com msn beklerim

Biz Eskiden Eskiden...
Toplam Hit: 5175 Toplam Mesaj: 53