Yeni Telefon Alacacağım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar artık htc sensation xl kurtulayım diyorum.Altta operatörlerden faturaya ek telefonlar şu modelleri beğendim.İlk olarak batarya kullanımı uzun olsun.Oyun oynamam,ama kasmasın seri olsun.İnce olmasını tercih ediyorum ama büyük çoğunluğu karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum..

Asus zenfore 5 A502CG (çıkarıldı)

Samsung galaxy 4 mini

Sony xperia T3

Sony xperia m4 Aqua

koray tarafından 21/Haz/15 18:51 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zenfone 5'in TTnet'in verdiği versiyonu alınmaz. 1 GB ram var vs. Ayrıca Zenfone 5'in hem tasarımı hemde şarjı berbat. Direk listeden çıkar.

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5_lite_a502cg-6813.php

mkyb tarafından 21/Haz/15 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam Note serisinden düşünmez misiniz? Batarya ömürleri en uzun modellerden biridir. Hem de yarı yolda bırakmaz. Ben hala Note 2 kullanıyorum mesela. Android 5.0 Note 2'lere bile gelecekmiş, yani Samsung yazılım desteğini Note serisinden eksik etmiyor.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THY
    THY's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oneplus Two bunu bekle hocam 

Hayvanlar insanlardan daha saygılıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Tamam hocam biraz büyük gelmişti zaten listeden çıkarttım.Büyük olmasın arkadaşlar sevmiyorum küçük ve ince istiyorum.

koray tarafından 21/Haz/15 18:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam verdiğin telefonlar arasında en iyi cihaz M4 Aqua. Fakat 8 GB versiyonu alınmaz. Zira kullanıcıya 1.26 GB bırakıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

s4 mini nasıldır?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

s4 mini nasıldır?

Eski. Touchwizz arayüzle birleşince kaplumbağayı oluşturuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

o değilde gmd air bir incele derim. f/p olarak korkunç bir cihaz. inceliği ve özellikleri oldukça tatmin edici.

biraz tuzlu gelebilir ama mutlaka alıp kullanmanı tavsiye ederim. 2gb ram olanından almayı unutma. 2 modeli var zaten. gördüğüm en ince ve şık bir cihaz. oldukça hoş.

arka kapağında eşşek kadar general mobile yazmasa daha iyi olacak ama olsun :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Taksitle olmadığı için sadece belirli telefonlar var arkadaşlar aveadan bakıyorum vodafone de limit başlatmış alamıyorum mecbur :/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam opreatorlerden cihaz alacağına git bir kredi kartı al. 800 lira limitle başlatırlar zaten.

peşin fiyatına 9 takitle ödersin. hem peşin fiyatına ödemiş olursun hemde farklı şekillerde avantajların olur.

Toplam Hit: 4772 Toplam Mesaj: 46
telefon