Yeni Telefon Alacağım Tavsiyeniz Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    khonyalim bunu yazdı

vallaha hocalar gittim aldım m5 2 hafta oldu her fonksiyonundan memnunum (şimdilik). samsung u bırakmamın sebebi android sistemin şişmesiydi telefonun çok aşırı s.o.s vermesiydi. bakalım bunda neler olacak. 2 haftada gördüğüm problem yaratabilecek tek şey telefonda kap takılıyken oyun oynarsanız normalden biraz fazla ısınıyor. kap çıktığında her telefon kadar ısınıyor. onun dışında sıkıntısı yok. 

4 saatte şarj olduğu söyleniyor. doğrumudur?

Sony tüm cihazlarında 850 amperlik adaptör koyar. Bu da yavaş şarj yapar. Sebebi ise Sony kendi ürettiği bataryaları kullanıyor ve yavaşça dolup uzun süre gitmesini istiyor. Sony'den stamina modu hoşuma gidiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı
    khonyalim bunu yazdı

vallaha hocalar gittim aldım m5 2 hafta oldu her fonksiyonundan memnunum (şimdilik). samsung u bırakmamın sebebi android sistemin şişmesiydi telefonun çok aşırı s.o.s vermesiydi. bakalım bunda neler olacak. 2 haftada gördüğüm problem yaratabilecek tek şey telefonda kap takılıyken oyun oynarsanız normalden biraz fazla ısınıyor. kap çıktığında her telefon kadar ısınıyor. onun dışında sıkıntısı yok. 

4 saatte şarj olduğu söyleniyor. doğrumudur?

hocam aldığım ilk gün bunun hesabını yaptım. şarjı tam bitirdim. şarja taktım 3 saat 15 dakika full şarj süresi tuttu. @mkyb nin söylediği çok doğru

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bende telefon alacamda huawei fln nasıl ?

alırken nelere bakmak lazım ?

birde samsung a5 fln nası ? samsungun bu donan ara yüzü düzeldi mi ?

Ekerci tarafından 06/Nis/16 14:45 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Kullanım şeklin nedir? Bütçe? Herkesin ihtiyaçları farklı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

hocam bataryası güzel gitsin, genelde internette takılırım. bende galaxy s3 var ölüyor telefon.bazen basıorum bişiler telefonu öle bırakıyorum.beyaz ekranda kalıo uzun süre sonra gelio fln.en kıl olduğum şeydir. kamera çok önemli değil. bütçe 1500 diyelim. Huawei olursa belki indirimde alabiliorum emin değilim

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lenovo p1 veya Xperia m5 derim batarya önemliyse. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam m5 kullanıcısı olarak stamina modunda 36 saat takıl. yani oyun oynamıyosan fazlaca, çok çok iyi. 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Gittigidiyor'dan italatçı firma garantili g4 alabilirsin. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

yazılan modellier inceleyecem. sonrada media markt a gidip elimde bakacam ona göre bi karar verecem. saolun müridler. batarya 1 günü rahat çıkarsın ama telefon kasmasın daha ii

Toplam Hit: 4287 Toplam Mesaj: 32
fiyat telefon tavsiye telefon akıllı cep performans