folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Yeni Usb Kablosuz Adaptör Alıcam Öneriniz Lazım Ey Müridler

Yeni Usb Kablosuz Adaptör Alıcam Öneriniz Lazım Ey Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

Uzun zaman oldu tekrardan selamlar. Askerdeydim şükür kavuşturana neyse. Arkadaşlar bende AirTies WUS300 tarihi eser bi adaptör var. Masaüstünde kullanıyorum zaten biliyosunuzdur doğru düzgün win7 driveri yok ben ortaya karışık bişiler ayarladım ama tam randuman alamıyorum. Kopuyor yok bilgisayar tanımıyor falan sürekli bağlantı kesiliyor. Yeni bir adaptör alıcam fakat şöyle bir durum var. Modemle PC nin arası 8m mesafede. Arada antre var biri geçiyor küt bağlantı gidiyor falan. Şimdi bakıyorum sitelere özellikleri yazıyor. Frekans aralığı, maksimum çıkış gücü, iletişim hızları, standartlar gibi. Şimdi alacağım adaptörün hangi özelliği yüksek olmalı ki daha uzak mesafede çeksin bağlantı kopmasın. Veyahut kafanızda sizin önerebileceğiniz bir tane varsa direkt bütçemede uyarsa ne güzel olur vallahi :)

Kendi şansımı yaratırım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Tp-Link 7200nd al hocam yeter sanırım 

Ekleme:Bırak yeteri fazla bile gelir wus 300'ün özelliklerine yeni baktım.Bu cihaz onun bi kaç level üstü.

hallederi_55 tarafından 03/Şub/13 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

eyw hocam önerin için, zaten herkes şu ara tp-link gidiyor airtiesi biraz solladı heralde...

Kendi şansımı yaratırım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtst
    mtst's avatar
    Erkek

Bende tp-link kullanıyorum usta tavsiye ederim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nazmanya
    nazmanya's avatar
    Erkek

http://www.akakce.com/kablosuz-ag-adaptoru/en-ucuz-neostar-wn-915-fiyati,737779.html

bunu öneririm açık alanda internet kafeden bir bakkala çekmiş adam.  yaklaşık 400 metreden girdiğine şahit olunca arkadaşa aldık kullanıyor memnunda.

yalnız işin ilginç tarafı bende everest var aynı chipset var ikisinin üstündede. bu gavur neostar oturma odamda çekiyor pcnin olduğu odada çekiyor benimki ise sadece balkondan çekiyor. 

nazmanya tarafından 04/Şub/13 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.speedtest.net/result/926625321.png
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    nazmanya bunu yazdı

http://www.akakce.com/kablosuz-ag-adaptoru/en-ucuz-neostar-wn-915-fiyati,737779.html

bunu öneririm açık alanda internet kafeden bir bakkala çekmiş adam.  yaklaşık 400 metreden girdiğine şahit olunca arkadaşa aldık kullanıyor memnunda.

yalnız işin ilginç tarafı bende everest var aynı chipset var ikisinin üstündede. bu gavur neostar oturma odamda çekiyor pcnin olduğu odada çekiyor benimki ise sadece balkondan çekiyor. 

bu ürünün usb kablo çıkışı çk çabuk kırılıor 2 kere kırdım 2 tane adaptör çöp oldu elimde duruo :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bende adaptör almayı düşünüyorum merkezi bir yerde oturuyorum cep telefonu wifi si ile 100m alanda yürüyerek 50 den fazla wifi noktası yakaladım :) net 1 km alanın tamamını çekebilecek bi adaptör bilen varsa yazarsa sevinirim para sorun değil ama net 1 km çeksin .

Not: anten tarzı olursa 360 derece çeksin çatıya koyabilirim. şimdiden teşekkürler.

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    microkabus bunu yazdı

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bende adaptör almayı düşünüyorum merkezi bir yerde oturuyorum cep telefonu wifi si ile 100m alanda yürüyerek 50 den fazla wifi noktası yakaladım :) net 1 km alanın tamamını çekebilecek bi adaptör bilen varsa yazarsa sevinirim para sorun değil ama net 1 km çeksin .

Not: anten tarzı olursa 360 derece çeksin çatıya koyabilirim. şimdiden teşekkürler.

3 km ceken var ama yanımda degil istersen 10 gün sonra yollayabilirim 50TL

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    Asker bunu yazdı
    microkabus bunu yazdı

3 km ceken var ama yanımda degil istersen 10 gün sonra yollayabilirim 50TL

kardeşim ürünün modelini ve adını yazarmısın  bide nerdeyse ürünlerin hepsinde 33 km ibaresi var ne kadar gerçekci sen denedin  mi ?

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    microkabus bunu yazdı

Para sıkıntı değil derken çünkü 1.5 milyarada wireless anten satıyolar?500lira civarı çıkar mı?

_ICEMAN_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Alfa awus036h kullanıyorum memnunum Tplink wn722n kullandım ondanda memnundum

Toplam Hit: 1887 Toplam Mesaj: 16