Yeniakit.Com.Tr Hacked

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

aahah hiç gülesim yoktu hocam :D trollemeye devam baksana :D

Özekin şöyle devam etti: “Bu seneki reklamlarda ‘Fikirler ölmez’ diyor Koç Grubu. Ben bu zamana kadar Kemalist kesimden herhangi bir fikir görmedim. Küfürler mi hakaretler mi fikir? Twitter’da TT listesine girecek kadar çok hakarete maruz kaldık. Soyumuza dair bir hakaret içermeyen, küfür olmayan 3 tane tweet gördüm. Şaşırdım, ‘herhalde bunlar hakiki Kemalist değiller’ diye düşündüm.”

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

orospu çocukları diyorsunuz. O kadar çok dolaşmış ki dilinize. Belki de anneleri öyle değil ? Annesinin suçu nedir yani bu tür ithamlarda bulunuyorsunuz.

Seviyoruz sayıyıyoruz. Büyük adam lafımız yok fakat onlar, siz Atatürkü seviyorsunuz diye sizlere orospu çocuğu demezken, sizler onlara Atatürkü sevmiyor diye Orospu çocuğu diyorsunuz. Herkesin kendine göre bir doğrusu var ki böyle bir şeyi savunuyor. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı bence.

Şimdi bana da muhalefet eden olur kesin. Burada bahsettiğim şey Atatürkü sevip sevmemek değil, iki tarafın da birbirine yapmış olduğu saygısızlık. Mesajı sağa sola çekmeyin lütfen.

Problem, Atatürk'ün anıldığı günde ulusal bir gazetenin tam manşetten özellikle onun anıldığı günde bu bunu yapması.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    whoobay bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

orospu çocukları diyorsunuz. O kadar çok dolaşmış ki dilinize. Belki de anneleri öyle değil ? Annesinin suçu nedir yani bu tür ithamlarda bulunuyorsunuz.

Seviyoruz sayıyıyoruz. Büyük adam lafımız yok fakat onlar, siz Atatürkü seviyorsunuz diye sizlere orospu çocuğu demezken, sizler onlara Atatürkü sevmiyor diye Orospu çocuğu diyorsunuz. Herkesin kendine göre bir doğrusu var ki böyle bir şeyi savunuyor. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı bence.

Şimdi bana da muhalefet eden olur kesin. Burada bahsettiğim şey Atatürkü sevip sevmemek değil, iki tarafın da birbirine yapmış olduğu saygısızlık. Mesajı sağa sola çekmeyin lütfen.

Problem, Atatürk'ün anıldığı günde ulusal bir gazetenin tam manşetten özellikle onun anıldığı günde bu bunu yapması.

Haklısın hocam. Yapılmaması gereken bir hareket yapmışlar. Fakat bu, onların annelerine küfür etmeyi gerektirmez. Onlara küfür edin tamam derim.

Genel anlamda yazdım o mesajı. Ben bu güne kadar hiç "vay orospu çocuğuna bak, Atatürkü çok seviyor" diye bir cümle duymadım, okumadım. Ama çok fazla "Vay orospu çocuğuna bak, Atatürkü sevmiyor" diyen çok insan gördüm, okudum. Bahsetmiş olduğum olay budur.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı
    whoobay bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Haklısın hocam. Yapılmaması gereken bir hareket yapmışlar. Fakat bu, onların annelerine küfür etmeyi gerektirmez. Onlara küfür edin tamam derim.

Genel anlamda yazdım o mesajı. Ben bu güne kadar hiç "vay orospu çocuğuna bak, Atatürkü çok seviyor" diye bir cümle duymadım, okumadım. Ama çok fazla "Vay orospu çocuğuna bak, Atatürkü sevmiyor" diyen çok insan gördüm, okudum. Bahsetmiş olduğum olay budur.

Hocam senin cemaat forumlarında veya sohbetlerinde kemalistlere edilen küfürlerden ve tehditlerden haberin yok galiba.

Ayrıca artık insanların sabır sınırlarını zorluyorlar. Edilen hakaretler, kısıtlanan özgürlük, gerizekalılık sınırında açıklamalar derken insanların da tahammül sınırlarını aştılar artık.

Ben önceden dediğin gibi fikir ayrılıklarına saygıyla yaklaşıyordum ama artık öyle bir noktaya geldi ki biri akp yi savunmaya kalktığında yanımda kalkıp gidiyorum (görmezden geliyorum) yoksa dalacak kadar sinirleniyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

kimsenin derdi sevmek veya sevmemek degil.

bahsettigimiz konu saygi duymak.

adam ateist olabilir ama dini dusuncesi olana saygi duymak zorundadir. ayni sekilde sevmiyor benimsemiyor olabilirsin ama saygi duymak zorundasin.

bugunlerde yasadigimiz sorunun ana kaynagi kimsenin kimseye saygi duymadigi icindir.

10 Kasim da boyle bir ilan vermek saygisizliktir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Fikir olarak bakılırsa güzel düşünülmüş bir şey fakat, çok büyük bir saygısızlık olmuş. Kaş yapacağım derken göz çıkartmışlar.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

herkes birbirine zıt olma derdinde amk. o haberi verdiğinde insanlara yanlış yaptığını göstermiş olmuyorlar aksine zıtlaşıp safları sıklaştırıp kutuplaştırıyorlar insanları. hangi kafayla yapıyorlar bu tarz şeyleri anlamış değilim hala.

. . .. . ... .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

atatürkü sevmeyen hazmedemeyen arapların yaptığı gibi gidecek ingilizlere amerikalılara domalacak bu kadar basit

hem adamı sevmeyeceksin ama tasarladığı dili konuşacaksın liderliğini yapıp kurtardığı ülkede yaşayacaksın yok öyle hoca sikerler...

trdeki hacı hocalar daha arapçanın a sını bilmezler hacı hocalık dindarlık taslarlar amk bilmiyor muyuz :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ata'ya bu saygısızlığı eden bu saygısızlığı da hoş gören herkes istisnasız edilen bu bütün küfürleri hak ediyor. 

Edeninde ağzına sağlık.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Birisi sana eşek oğlu eşek diyince" ama nerden biliyorsun benim babam insan eşek değil ki" falan mı diyorsun ?

İnsanlar haklı olarak sinirlenmiş ve küfür ediyorlar hocam.10 Kasımda taksici piçin biri saygı duruşunda dururken millet bu açmış son ses müzik orda bekliyor.Adam bence orda linç edilmeliydi.Çünkü bu tip lavuklar yüz buldukça şımarıyor.

Toplam Hit: 5489 Toplam Mesaj: 33