folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeniden Saç Nasıl Gelir?

Yeniden Saç Nasıl Gelir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    saç dökülmesini engelleyen ve yeni saç çıkarmayı sağlayan bi formül biliyor musunuz?bu gidişle iyice kel kalacam ve hiç bi kız bana bakmayacak a.q.

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yeni bir ilaç çıkmış gçdakileri göküp kafada çıkartıyomuş :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kızlar için kel kalmaktan korkmak öyle mi?

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ulan işin gücün daşşak amua goym :D kardeş ilk önce saçlarını usturayla kazıt derim ondan sonra bioxcin'in ampülleri var onlardan kullan klafaya sarımsak sür zeytin yağı badem yağı vb yağların karışımı var onlardan sür ben usturayla kazıttım 4. kazıtışım saçlar 3 günde uzuyor sıfırdan köpek gibi tavsiye ederim.

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

http://forum.donanimhaber.com/m_16774472/tm.htm

bu linki incele güvenilir merak etme  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    ulan işin gücün daşşak amua goym :D kardeş ilk önce saçlarını usturayla kazıt derim ondan sonra bioxcin'in ampülleri var onlardan kullan klafaya sarımsak sür zeytin yağı badem yağı vb yağların karışımı var onlardan sür ben usturayla kazıttım 4. kazıtışım saçlar 3 günde uzuyor sıfırdan köpek gibi tavsiye ederim.
    senin dediğin şeyi bana da tavsiye ettiler.aslında en mantıklısı bu.bioxcin in fiyatı biraz kalın ama kel kalmaktan iyidir ne diyelim

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek

beslenmene dikkat et, her şeyi çok fazla kafaya takma, saçlarının bakımına özen göster...  ilk akla gelenler bunlar...

bunların dışında hâlâ dökülme devam ederse genetik olabilir o zaman gürbüz saçlı biri olmayı zaten bekleme :) aynada kel silüetine alışmaya çalış ;)

kal sağlıcakla...  

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

basitçe söylüyorum biraz ayrıntılı olacak arkadaşlar gerekenleri söylemiş zaten.

1 - saçları kazıtıyorsun her 5 günde 1 bir ay olmak şartı ile kazıtıyorsun.

2 - bioxcin ampul ve şampuanından alıyorsun duş alırken şampuanı diğer türlüde ampulu kullanıyorsun.

3 - yumurta ve zeytinyağını kafana sürüp 30 dk kadar bekletiyorsun.

4 - şifalı bitki satan yerlerde saç için ilaçlar var onlarıda kullanırsan etkisini görürsün + bitkisel olanları alırsan daha iyi olur ıssırgan otu gibi mesela.

5 - hergün 20 dk kendinle baş başa kalıyorsun ve telkinle saçlarının yeniden çıktığını düşünüyorsun.Telkini ne kadar fazla ve etkili yaparsan saçının çıkma hızıda o kadar hızlanıyor.

6 - şapka falan takmıyorsun kesinlikle hani kel kaldık gibisinden fes başıma fes başıma olayı yok :) şapka falan takarsan saç çıkmasını geciktirirsin.

7 - eğer lcd haricinde monitörün varsa bilg. da değiştirebiliyorsan lcd ile değiştir yada bilg. günlük giriş saatini azalt veya ekran çözünürlüğünü ve yazı fontlarını büyült bir buçuk 2 metre gerisinde dur monitörün. & televizyonda aynı şekilde.(radyasyondan dolayı dökülüyor...)

8 - sabreden derviş kıllar yeniden gelmiş o yüzden az sabredeceksin 2-3 ay dene bunu saçını sıfıra verdirmene 1 ay yeter ama tabi devam etmen illaki daha çok yararlı olur.

kolay gelsin [TEST EDİLDİ ONAYLANDI].

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı:

http://forum.donanimhaber.com/m_16774472/tm.htm

bu linki incele güvenilir merak etme  

valla harika bi şey ama bunun sağlık bakanlığından onayı var mı acaba?

Gel bili bili gates
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

saç dökülmesi genetiktir, engellenemez. ancak ektirmeyle sorunu çözersin. baban kelse sen de kel olacaksın demektir.

kafaya takma. %100 kızlar için korkuyorsundur. si@ kızları. onlar cüzdana bakıyo. kafaya deil :S

///______________
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

yaw kızlar için korkuyorum desen yalan olur.kel olunda daha bi boktan oluyorum :)

senin dediğin gibi saç dökülmesi biraz genetik bizim ailde.babamda kel.amcam kel.dedem de kel.sülalecek keliz biz. ah ulan zamanında babam saçlarına iyi baksaydı olmazdı belki :P

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 1711 Toplam Mesaj: 11